1. Ana Sayfa
 2. İnternet Araçları

Sticky Password Premium – 1 Yıl Ücretsiz Lisans

✔ Ücretsiz Lisans Anahtarı. ✔ Tam Sürüm. ✔ Ücretsiz Yazılım Güncellemeleri.

Sticky Password Premium – 1 Yıl Ücretsiz Lisans
0

Sticky Password Premium için 1 yıllık ücretsiz lisans key anahtarı alın. Gizli bilgilerin son derece güvenli bir şekilde depolanması ve verilerinizin bulut senkronizasyonu ile ücretsiz bir gelişmiş şifre yöneticisi kullanın.

Kimlik bilgilerinizi yerel olarak veya bulutta depolamanızı ve bunları windows, mac, android cihazlar, iphone ve iPad ile senkronize etmenizi, güvenli şifreler oluşturmanızı ve nerede olursanız olun otomatik olarak girmenizi sağlayan bir şifre yöneticisidir.

Bu parola yönetim aracı, sizin için en uzun formları bile otomatik olarak tamamlar. Her alışveriş yaptığınızda veya indirdiğinizde kaydolmanıza gerek yoktur. Bilgilerinizi şifre yöneticisine kaydettikten sonra, ihtiyacınız olduğunda herhangi bir cihazda anında geri çağırabilirsiniz. Yapışkan Parola ayrıca sizi tuş kaydedicilerden ve klavyenizi “dinleyen” diğer kötü amaçlı yazılımlardan korur. Bilgileri forma yazmıyorsanız, hiç kimse bu bilgileri çalamaz. Şimdi aşağıdaki butondan windows, macos, ios ve android programını aşağıdaki butondan indirin.

Sticky Password indir

Android indir

iOS indir

Sticky Password Premium – 1 Yıllık Lisans Keyler

 1. Windows, MacOS, iOS ve android programını aşağıdaki butondan indirin.
 2. Menü> Ayarlar> Sticky Account’ta yeni bir hesap oluşturabilir veya mevcut bir hesapta lisansı etkinleştirebilirsiniz.
 3. Ardından, oluşturulan hesabı kullanarak uygulamayı mobil cihazlarınıza yükleyebilirsiniz.
DA00PR-354DE2-016B31
DA00PR-154DEA-02960D

Sticky Password Premium Özellikleri

 • Parola Yöneticisi – en uygun şekilde parolalarınızı düzenleyin ve güvenli bir şekilde saklayın. Bir şifre üreticisi, yeni bir şifreye ihtiyacınız olduğunda otomatik olarak yeni bir şifre oluşturur.
 • Otomatik Doldur – Oturum açma bilgilerinizi ve parolalarınızı belirli bir URL’deki ve hatta Windows uygulamalarında uygun alanlara otomatik olarak doldurur. Tek tıklama, favori siteleriniz ve uygulamalarınızdan herhangi birine giriş yapmanızı sağlar.
 • Form Doldurma – Otomatik form doldurma, sizin için en uzun formları bile tamamlar. Her alışveriş yaptığınızda veya indirdiğinizde kaydolmanıza gerek yok, bilgilerinizi şifre yöneticisine kaydettikten sonra, ihtiyacınız olduğunda herhangi bir cihazda anında geri çağırabilirsiniz.
 • Bulut Yedekleme – cihazınızı veya üzerinde depolanan verileri kaybetmeniz durumunda bulutta sizin için şifreli bir parola veritabanı yedeği bulunur.
 • İki Faktörlü Kimlik Doğrulama – Ana Parolanızı ve akıllı telefonunuzda her 30 saniyede bir oluşturulan benzersiz bir zamana dayalı kodu kullanarak Yapışkan Parolanın kilidini açma seçeneğiniz vardır.
 • Biyometri – Parmak izi tarama – hesap sahibinin kimlik doğrulaması tek bir parmak hareketi ile yapılabilir.

Sticky Password Premium Lisans Özellikleri

 • Tüm dönem için yeni sürümlere güncelleme ve teknik destek içerir.
 • Bir kullanıcı için bir yıllık lisans.
 • Sadece kişisel kullanım içindir.

Yazar Hakkında

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yorum Yap