1. Anasayfa
  2. İnternet Araçları

Sticky Password Premium Key – 1 Yıl Ücretsiz Lisans

✔ Ücretsiz Lisans Anahtarı. ✔ Tam Sürüm. ✔ Ücretsiz Yazılım Güncellemeleri.

Sticky Password Premium Key – 1 Yıl Ücretsiz Lisans

Sticky Password Premium için 1 yıllık ücretsiz lisans key anahtarı alın. Gizli bilgilerin son derece güvenli bir şekilde depolanması ve verilerinizin bulut senkronizasyonu ile ücretsiz bir gelişmiş şifre yöneticisi kullanın.

Kimlik bilgilerinizi yerel olarak veya bulutta depolamanızı ve bunları windows, mac, android cihazlar, iphone ve iPad ile senkronize etmenizi, güvenli şifreler oluşturmanızı ve nerede olursanız olun otomatik olarak girmenizi sağlayan bir şifre yöneticisidir.

Sticky Password Premium Lisans Key

Menü> Ayarlar> Sticky Account adımlarını takip ederek yeni bir hesap oluşturabilir veya mevcut bir hesapta aşağıda verilen 1 yıllık lisans key ile etkinleştirebilirsiniz.

DA00PR-154C7B-DD16A4

Kurulumdan sonra, Lisans Anahtarınızı girmek için my.stickypassword.com adresinden StickyAccount’unuzda oturum açın.

Kontrol Paneli sekmesinde lütfen Lisanslarım’a gidin ve ekranın sağ tarafındaki Yeni Lisans Anahtarını Girin bağlantısını tıklayın. Daha sonra yukarıdan Lisans Anahtarınızı kopyalayıp yapıştırın ve Uygula’ya tıklayın.

Sticky Password Premium Özellikleri

Bu parola yönetim aracı, sizin için en uzun formdaki şifreleri bile otomatik olarak tamamlar. Her alışveriş yaptığınızda veya indirdiğinizde kaydolmanıza gerek yoktur.

Bilgilerinizi şifre yöneticisine kaydettikten sonra, ihtiyacınız olduğunda herhangi bir cihazda anında geri çağırabilirsiniz. Yapışkan Parola ayrıca sizi tuş kaydedicilerden ve klavyenizi okuyan diğer kötü amaçlı yazılımlardan korur.

  • Parola Yöneticisi: en uygun şekilde parolalarınızı düzenleyin ve güvenli bir şekilde saklayın. Bir şifre üreticisi, yeni bir şifreye ihtiyacınız olduğunda otomatik olarak yeni bir şifre oluşturur.
  • Otomatik Doldur: Oturum açma bilgilerinizi ve parolalarınızı belirli bir URL’deki ve hatta Windows uygulamalarında uygun alanlara otomatik olarak doldurur. Tek tıklama, favori siteleriniz ve uygulamalarınızdan herhangi birine giriş yapmanızı sağlar.
  • Form Doldurma: Otomatik form doldurma, sizin için en uzun formları bile tamamlar. Her alışveriş yaptığınızda veya indirdiğinizde kaydolmanıza gerek yok, bilgilerinizi şifre yöneticisine kaydettikten sonra, ihtiyacınız olduğunda herhangi bir cihazda anında geri çağırabilirsiniz.
  • Bulut Yedekleme: Cihazınızı veya üzerinde depolanan verileri kaybetmeniz durumunda bulutta sizin için şifreli bir parola veritabanı yedeği bulunur.
  • İki Faktörlü Kimlik Doğrulama: Ana Parolanızı ve akıllı telefonunuzda her 30 saniyede bir oluşturulan benzersiz bir zamana dayalı kodu kullanarak Yapışkan Parolanın kilidini açma seçeneğiniz vardır.
  • Biyometri – Parmak izi tarama: Hesap sahibinin kimlik doğrulaması tek bir parmak hareketi ile yapılabilir.

Sticky Password Premium Lisans Özellikleri

  • Tüm dönem için yeni sürümlere güncelleme ve teknik destek içerir.
  • Bir kullanıcı için bir yıllık lisans.
  • Sadece kişisel kullanım içindir.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir