1. Ana Sayfa
  2. Android

Stellarium Plus Mod APK 1.9.8 indir

Stellarium Plus Mod APK 1.9.8 indir
0

Yıldızlar ve takımyıldızlar hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız Stellarium Plus Mod APK indirebilirsiniz. Yıldızları, gezegenleri, kuyruklu yıldızları, uyduları ve daha fazlasını görebilirsiniz.

Stellarium Plus Mod APK Bilgisi

Uygulama Adı Stellarium
Uygulama Güncellemesi
Sistem Gereksinimi Android 6.0+
Son sürüm 1.9.8
Boyut 136 MB
MOD Premium kilidi açıldı
Kategori Eğitim
Geliştirici Stellarium Laboratuvarları
Fiyat 149 TL
Google Play Bağlantısı com.noctuasoftware.stellarium_plus

Stellarium APK İndir – Yıldız Haritası

Teknoloji özellikle bu uygulama sayesinde hayatımıza çok güzel şeyler kattı. Bu uygulama ile takımyıldızlar, yıldızlar, kuyruklu yıldızlar, uydular ve daha fazlası gibi gökyüzüne baktığınız şeyi kolayca tanımlayabilirsiniz.

Uygulamayı indirmeniz, kamerayı gökyüzüne doğrultmanız ve alabileceğiniz tüm bilgilerin keyfini çıkarmanız yeterli. Yapay uyduları takip edebilir ve gökyüzünde birçok inanılmaz şey görebilirsiniz. Artık yeni şeyler keşfederken galaksimiz hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Bu uygulama herkesin indirmesi için ücretsizdir!

Galaksi Hakkında Bilgi Edinin

İster müzik dinlemek, ister film izlemek, hatta sosyal medyada paylaşım yapmak isteyin, bunların hepsi için uygulamalar var. Ancak yıldız gözlemi gibi benzersiz amaçlar için kullanabileceğiniz birçok uygulama da var. Stellarium ile galaksimiz hakkında daha fazlasını öğrenmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Galaksimiz, biz onun sadece küçük bir parçası olduğumuz için birçok büyüleyici şeyle dolu. Stellarium sayesinde görebildiğimiz sayısız gezegen, yıldız ve takımyıldız var. Uyduları takip edebilir, farklı yıldızlar hakkında bilgi edinmenin keyfini çıkarabilir ve alanı bugün gözlemleyebilirsiniz.

Uygulama, herhangi bir zamanda gökyüzünde ne tür şeylere baktığınızı algılayacak şekilde gelişmiştir. Ayrıca yakınlaştırabilir, teleskopunuzu kontrol edebilir ve parmaklarınızın ucunda her türlü bilginin keyfini çıkarabilirsiniz.

Bir astronom, bilim adamı veya hobici olun, bu uygulama tam size göre! Şimdi indirin ve galaksimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Stellarium Özellikleri

Stellarium ile güneş sistemimiz hakkında daha fazla bilgi edinmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Şimdi indirin ve birçok şeyi tanımlayın.

Bugün kullanabileceğiniz en iyi uygulamalardan biri, kendi evrenimiz hakkında daha fazla bilgi edinmenizi sağlayan Stellarium’dur.

Bu uygulamanın birçok rakibi olsa da, piyasadaki en iyi teknolojilerden birini sunduğu için türünün tek örneğidir. Bu uygulama sayesinde, uydular, yıldızlar, gezegenler, kuyruklu yıldızlar ve daha fazlası gibi gökyüzündeki nesneleri kolayca takip edebilirsiniz.

Uygulama ayrıca herhangi bir nesneyi ve takımyıldızı kolayca tanımlayabilir, böylece tam olarak neye baktığınızı bilirsiniz. Uygulamayı kullanarak ne kadar yakınlaştırabileceğinizin bir sınırı yoktur, böylece galaksiyi daha fazla takdir edebilirsiniz.

3D Render

Bu uygulama, güneş sistemimizdeki çeşitli gezegenlerin 3D renderlerini keşfetmenizi sağlar. Daha sonra oraya gitmeden diğer gezegenlerin ve uydularının tam olarak neye benzediğini görebilirsiniz.

Galaksiler arası seyahat hala mümkün olmadığı için, burada diğer gezegenler hakkında daha fazla bilgi edinebiliriz. Uygulamanın render söz konusu olduğunda doğruluğu yok denecek kadar azdır. Bu, uygulama galaksisinde hangi arazileri, uyduları ve diğer şeyleri öğrenebileceğinizi uygulamadan görebileceğiniz anlamına gelir.

Nesneleri Takip Et

Bu uygulama aynı zamanda gökyüzündeki çeşitli nesneleri takip etme yeteneğine de sahiptir. Farklı gezegenlerdeki manzaraları ve çeşitli atmosferleri simüle edebilen akıllı bir teknoloji ile inşa edilmiştir. Uygulamayı kullanarak galaksiler, yıldızlar, bulutsular, uydular ve çeşitli nesneler hakkında çok şey öğrenebilirsiniz.

Bildiğimiz gibi, bugün bir milyardan fazla bilinen başlangıç ​​var, böylece uygulamada tam olarak nerede olduklarını görebilirsiniz. Normalde bir uygulama için imkansız olan büyük bir bilgi veritabanına erişebilirsiniz. Ancak bu uygulama sayesinde her şey hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Sınırsız Yakınlaştırma

Bu uygulama, gökyüzündeki çeşitli bir nesneyi sınırsız olarak yakınlaştırmanıza olanak tanır. Asteroitler, kuyruklu yıldızlar, gezegenler, takımyıldızlar ve daha fazlası gibi çeşitli nesneler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Şimdi uygulamayı indirmekten çekinmeyin ve galaksimiz hakkında çok şey öğrenin.

Stellarium Plus Mod APK Son Sürüm indir

Galaksimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen biriyseniz, şimdi Stellarium’u indirebilirsiniz.

Stellarium 1.9.8 Mod APK

  • Paralı Sürüm

Stellarium 1.9.8 Mod APK indir [135 MB]

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yorum Yap