İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Android

Spaceflight Simulator Mod APK 1.5.2.5 indir

Spaceflight Simulator Mod APK 1.5.2.5 indir
0

Spaceflight Simulator Mod Android APK en son sürüm indir. Uzaya roket göndermek için kendi roketlerinizi yaratın! Nihai olanı yaratabilir misin?

Spaceflight Simulator Mod APK Bilgileri

Uygulama Adı Spaceflight Simulator
İşletim Sistemi Android 4.4+
Son sürüm 1.5.2.5
Google Play Bağlantısı com.StefMorojna.SpaceflightSimulator
Fiyat Bedava
Boyut 56.97 Mb
Mod Tümünün Kilidi Açıldı
Kategori Simülasyon

Uzayın genişliği her zaman insanlık için bir gizem olmuştur. Merakımız, bizi evimizin dışındakileri keşfetmeye iten şeydir. Son on yılda bilim adına sayısız keşif yapıldı. Bilinmeyeni aramak için uzaya çıkmayı başaran birçok roket, uydu ve astronot olmuştur. Bu her zaman birçok insanı büyüledi, sayısız filme, televizyon şovuna ve hatta oyunlara yol açtı.

Spaceflight Simulator, roketleri uzaya uçurmanızı sağlayan bir simülasyon oyunudur! Bu oyun Stefo Mai Morojna tarafından geliştirildi ve Google Play Store’da 10 milyonun üzerinde indirmeye ulaştı. Bu, uzay konusunun birçok meraklı zihni heyecanlandırdığını gösteriyor. Onlardan biriyseniz, aşağıyı okuyun!

Spaceflight Simulator Mod APK Oyunu indir

Spaceflight Simulator Nedir?

Evimizin dışındaki uçsuz bucaksız uzayda ne var? İnsanlardan başka yaşam formları var mı? Uzay gerçekten ne kadar geniş? Bunlar bilim adamlarının ve sıradan insanların sorduğu soruların sadece küçük bir kısmı. Ve bu meraktan dolayı, bu yakıcı soruları yanıtlamak umuduyla birçok keşif gezisi başlattık.

Bunu merak edenlerdenseniz Spaceflight Simulator tam size göre! Bu uzay uçuşu simülasyon oyunu, bu yazı itibariyle Google Play Store’da 10 milyondan fazla indirildi. Bu, birçok insanın uzay araştırmaları konusuyla ilgilendiğini gösteriyor. NASA gibi uzay ajanslarının emrinde milyarlarca bütçeye sahip olmasının nedeni budur. Bir roket inşa etmenin çok fazla zaman, para ve insan gücü gerektirdiği bir sır değil. Ancak onlarca yıllık devrim niteliğindeki teknoloji sayesinde çok yol kat ettik. Artık roket yapmayı biliyoruz. Spaceflight Simulator’da, oyun bunu son derece kolaylaştırdığından roket inşa etmek roket bilimi değildir! Birinci sınıf öğrencisi bile biraz rehberlikle yapabilir. Ardından, roketinizi yapabildiği sürece istediğiniz yere uçurabilirsiniz.

Genel olarak, bu oyun uzay araştırmalarına olan susuzluğumuzu gideriyor. Bunu öğrenmek için her şeyin nasıl çalıştığını simüle etmekten daha iyi bir yer yok! Bu harika oyun hakkında daha fazla bilgi için okumaya devam edin!

Spaceflight Simulator Özellikleri

Spaceflight Simulator, uzaya uçmak için kendi roketlerinizi yaratmanıza izin veren benzersiz bir simülasyon oyunudur! Bunun dışında, bu oyunun sunduğu birçok özellik var. İşte o özellikler:

Roketinizi yaratın – Hepimiz biliyoruz ki herhangi bir uzay gezisinde ilk adım roketinizi yaratmaktır. Gerçekte, bunu başarmak için el ele çalışan tonlarca insan var. Ancak ilk kısım, yaratmak istediğiniz şeyin bir planına sahip olmaktır. İdeal olarak, size yol gösterecek çıktının ne olacağına dair bir fikre sahip olmak iyidir. Ardından, bir roketin farklı parçalarına aşina olmanız yeterlidir: motor, gövde, yakıt deposu, RCS İticileri, titan motoru, komut modülü ve daha fazlası! Bir roket oluşturmak, hafife alabileceğiniz bir iş değildir. Hedefi oluşturmadan önce bilmelisiniz. Bu, ne kadar hafif veya ağır olmasını istediğinizi bilmeniz içindir.

Roketinizi uçurun – Roketinizi başarıyla oluşturduktan sonra uçma zamanı! Gerçek hayatta roket uçururken yanlış gidebilecek pek çok şey var. Spaceflight Simulator, bu oyunda mümkün olduğunca gerçekçi bir şekilde simüle etmek için harika bir iş çıkarıyor. Bu, en azından ne kadar ileri gideceğinizi ve roketiniz için ihtiyacınız olan parçaları anlamanız gerektiği anlamına gelir. Ancak bu bir kez yapıldığında, roketinizin istendiği gibi uçacağından emin olabilirsiniz. İster ay ister diğer gezegenler olsun, hedefinize ulaşmanız için yeterli olduğunu umalım!

Oynanış – Bu bir simülasyon oyunu olduğundan, uzay uçuşuna daha gerçekçi bir yaklaşım beklemekte fayda var. Bu her şeyin hazır olduğu bir oyun değil. Belki de bu oyunla ilgili en zor şey yaratma aşamalarıdır. Burada bir rehberiniz var ama siz kendi haline bırakılmışsınız. En azından bir roketin nasıl inşa edileceğine dair temel bir anlayışınız var, yoksa zor bir bağınız olacak. Bu oyunun en güzel yanı, mümkün olduğu kadar çok roket test edebilmenizdir. Ve bilimin özü budur.

Gezegenleri keşfedin – Gerçek dünyada şu anda 8 gezegen var. Dünya ve Mars dışında hiçbirini keşfetmedik. Ama birkaç kez aya gittik. Spaceflight Simulator’da şuralara gidebilirsiniz: Merkür, Venüs, Dünya, Ay, Mars, Phobos ve Deimos. Hangi roketi yapmanız gerektiğini belirleyeceğinden, önce hedefiniz hakkında net bir bilgiye sahip olmak iyidir. Örneğin Mars ince bir atmosfere sahiptir, bu nedenle iniş sırasında hasarı azaltmak için iyi yavaşlama motorları kullanmalısınız.

Gerçekçi grafikler ve fizik – Bu oyun, gerçekçi grafikleri ve fiziği olmasaydı başarılı olmazdı. Spaceflight Simulator‘da roketiniz mümkün olduğunca gerçekçi bir şekilde uçacak ve sonraki keşiflerde ne yapacağınız konusunda size bir fikir verecektir. Gezegenlerin ve ayın mesafesi de mümkün olduğunca gerçekçi bir şekilde hesaplanır. Bunların hepsi size mümkün olan en iyi deneyimi sunmak için. Sonuç olarak, grafikler harika olduğu için çok sayıda roket oluşturmanız için yeterlidir.

Kolay kontroller ve arayüz – Oyun, anlaşılması kolay bir arayüzde uzay yolculuğunu sunma konusunda harika bir iş çıkarıyor. Roketlerinizi oluştururken, açıklamalar gibi düzenler de mükemmeldir. Her şey sistematik olarak düzenlenmiştir, böylece anlamakta zorluk çekmezsiniz. Ayrıca roketi uçururken ihtiyacınız olan her düğme ekranda. Hatta roketin nasıl uçtuğunu görmek için hızlı ileri veya geri sarabilirsiniz.

Spaceflight Simulator APK

Spaceflight Simulator, uçmak için kendi roketlerinizi yaratmanıza izin veren destansı bir uzay keşif simülasyon oyunudur. Her şeyin kilidini açmak için şimdi sınırsız para modunu indirin!

Spaceflight Simulator (sürüm) APK Orijinal

Google Play’deki orijinal versiyon

Spaceflight Simulator APK indir

Spaceflight Simulator 1.5.2.5 Mod APK indir

Mod Özellikleri:

  • Tüm ücretli içeriğin kilidi açıldı
Capche/Data Spaceflight Simulator indir Spaceflight Simulator 1.5.2.5 Mod indir

Yazar Hakkında

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yorum Yap