1. Ana Sayfa
  2. Android

Space Gangster 2 Mod APK 2.4.8 indir

Space Gangster 2 Mod APK 2.4.8 indir
0

Bir uzay GTA oyununun tadını çıkarmak ister misiniz? Space Gangster 2 Mod Android APK Sınırsız para ve elmas’ı şimdi indirin ve elde etmek için birçok araç, giysi, ayakkabı, silah ve diğer öğelerin tadını çıkarın!

Space Gangster 2 Mod APK Bilgisi

Uygulama ADI Space Gangster 2
Güncelleme Tarihi
Uyumluluk Android 4.4+
Son sürüm 2.4.8
Boyut 67.90 Mb
MOD Sınırsız para
Kategori simülasyon
Geliştirici Naxeex Ltd.
Fiyat Ücretsiz
Google Play Bağlantısı com.mgc.space.gangster.two

Space Gangster 2 Mod APK İndir – Sınırsız mücevher

Space Gangster 2 ile düşmanları havaya uçururken, araba kullanırken ve geniş haritanın tadını çıkarırken eğlenebilirsiniz.

MOD Özellikleri

  • Öğenin kilidini aç
  • Sınırsız puan
  • Reklamsız

Space Gangster 2 Mod APK indir v2.4.8

Şu anda çok fazla 3D oyun oynuyor musunuz? Şu anda oynamak için en iyilerinden biri olduklarından, şu anda keyfini çıkarabileceğiniz çok sayıda eğlenceli 3D oyun var.

Bu oyunlar, eğlenmenize ve birçok şeyi özgürce yapmanıza izin verdiği için zamanınızın tadını çıkarmanızı sağlar. Özellikle de gangster olabileceğiniz Space Gangster 2’de şu anda yapılacak çok eğlenceli şeyler var.

space gangster 2 mod apk indir

Bu eğlenceli oyunda, bu son derece fütüristik dünyada birçok görevden sorumlu bir gangster olacaksın. Bu oyunda motosikletlerden arabalara, helikopterlere ve daha birçok aracı kullanırken eğlenebileceksiniz.

Tabancalardan makineli tüfeklere ve keskin nişancı tüfeklerine kadar burada da kullanılabilecek çok keyifli silahlar var. Bu eğlenceli oyunda karşılaşacak çok sayıda rakip var! Geniş haritayı keşfederken eğlenin.

Eğlenceli 3D Gangster Oyunu

Oyun oynamayı seviyorsanız, bugün pek çok farklı oyun bulabilirsiniz. Şu anda indirip oynayabileceğiniz çok sayıda eğlenceli oyun var, özellikle de 3D nişte.

Şu anda pek çok oyunla eğlenebilirsiniz, özellikle de her şeyi kontrol ettiğiniz açık dünya oyunlarını oynamayı seviyorsanız. Şu anda mevcut olan birçok GTA benzeri oyun var ve benzersiz olanlardan biri Space Gangster 2. Bu oyun sizi uçsuz bucaksız bir dünyada gangster olmaya zorluyor.

Bu eğlenceli oyunda, çok sayıda aracın kilidini açabildiğiniz için hemen hemen her şeyi yapabilirsiniz. Helikopterler, motosikletler, arabalar ve daha pek çok aracın kilidini açabilirsiniz.

uzay gangster 2 hileli apk indir

Karakterinizi kişiselleştirmek için kullanabileceğiniz birçok aksesuar, giysi, ayakkabı ve diğer öğeler de var. Ayrıca yakın dövüşten tabancalara ve daha pek çok silahı da kullanabilirsiniz. Burada kullanılacak çok sayıda benzersiz silah var, hatta mekanize bir birlik bile!

Karada, havada ve denizde birçok düşmana karşı savaşabileceğiniz bir açık dünya oyununun tadını çıkarın!

Space Gangster 2 Özellikleri

İstediğiniz her şeyi yapabileceğiniz GTA benzeri bir oyun oynamak ister misiniz? Space Gangster 2’yi şimdi deneyin!

Herhangi bir şey yapın – Eşsiz oyunlar oynamayı seviyor musunuz? Şu anda, hemen hemen istediğiniz her şeyi yapabileceğiniz, keyfini çıkarabileceğiniz pek çok oyun var. Bunlar oyuncuları destekleyen ve oyundan olduğu gibi keyif almalarını sağlayan oyunlardır.

Görevleri tamamlamak veya sıradan şeyler yapmak istemiyorsanız 3D açık dünya oyunları tam size göre. Space Gangster 2’yi hemen indirebileceğiniz için eğlenmenize izin veriyorlar! Fütüristik bir ortamda şimdi bir gangster ol!

GTA serisinden hoşlanıyorsanız, buna bayılacaksınız! Burada her şeyin tadını çıkarmaktan başka yapacak bir şey yok. Düşmanlarla dolu şehirde ortalığı kasıp kavururken bir gangster olacaksın.

space gangster 2 hileli apk sınırsız para ve elmas indir

Şehir fütüristtir, bu nedenle bugün Drone, helikopterler, bisikletler, arabalar ve daha pek çok aracın kilidini açabileceksiniz. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok fazla silah var, aynı zamanda bir robot da olabilirsiniz! Bu oyun, Örümcek Adam gibi etrafta dolanmanıza ve her türlü şeyi yapmanıza izin verir.

Karakterinizi özelleştirin – Space Gangster 2’de şu anda pek çok şeyi yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Bu oyunun en güzel yanı, karakterinize yapabileceğiniz özelleştirmeler. Burada ayakkabı, kıyafet, aksesuar ve diğer eşyaları değiştirebilirsiniz.

Bir gangster olduğunuz için karakterinizi bugün istediğiniz gibi göstermekte özgürsünüz. Bu oyun, uygun gördüğünüz şekilde dünyayı kişiselleştirmeniz ve keyfini çıkarmanız için size meydan okuyacak! İsterseniz kötü adam veya şehrin kahramanı olmanın keyfini çıkarın.

Silahların ve araçların kilidini açın – 3D açık dünya oyunları oynamayı seviyorsanız, Space Gangster 2 tam size göre! Burada çok sayıda silah ve aracın kilidini açabildiğiniz için eğlenebileceksiniz.

uzay gangster 2 hileli apk sınırsız para

Motosikletlere, helikopterlere ve daha pek çok şeye binebileceğiniz için şu anda seçebileceğiniz çok şey var. Burada da hafif makineli tüfeklerden tabancalara ve keskin nişancı tüfeklerine kadar pek çok silah bulunuyor. Burada istediğiniz kadar silahın kilidini açmaktan çekinmeyin.

Devasa harita – Bu oyun, keşfetmeniz için devasa bir harita sunar. Bu oyunun en güzel yanı, haritayı keşfedip istediğiniz her şeyi yapabilmenizdir.

Burada arabaları havaya uçurmak, düşmanları ortadan kaldırmak ve daha pek çok şey gibi tadını çıkarabileceğiniz birçok şeyin tadını çıkarırsınız.

Yazar Hakkında

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yorum Yap