1. Ana Sayfa
  2. Android

Solar Smash Mod APK 1.4.5 indir

Solar Smash Mod APK 1.4.5 indir
0

Solar Smash Mod APK Son Sürümünü Android için ücretsiz indirin. Bu 3B imha simülatöründe çeşitli gezegenleri yok etmek için çeşitli farklı araçlar kullanın.

Solar Smash Mod APK 1.4.5 Bilgileri

Uygulama İsmi Solar Smash
İşletim Sistemi Android 4.4W +
Son sürüm 1.4.5
Google Play Bağlantısı com.paradyme.solarsmash
Fiyat Bedava
Boyut 91.70 Mb
Mod Reklamsız
Kategori Simülasyon

Dünya harika bir yer. Yine de çok kırılgan olabilir. Bir göz açıp kapayıncaya kadar, tüm gezegenimiz çeşitli tehditlerden varoluştan silinebilir. Bu simülatör ile bunun mümkün kılınabileceği tüm farklı yolları inceleyin. Android için Solar Smash’i hemen indirin ve birden fazla gezegeni anında yok etmek için çeşitli kaynaklardan yararlanın.

Nasıl Çalıştırılır

Bu simülatörü anlamak aslında oldukça basit. Her şeyden önce, seçtiğiniz belirli bir gezegeni seçmeniz gerekecek. Ardından, bunu envanterinizde bulunan herhangi bir malzeme ve kaynakla takip edebilirsiniz. Bu malzemeler yıkıma neden olacak.

Bütün bir gezegeni çökertme ve hatta yok etme kapasitesine sahip çok sayıda farklı alet var. Bunlar şunları içerir: kara delikler, göktaşları, kuyruklu yıldızlar, uzaylı istilası ve daha birçok anormallik.

Hangi yolu seçerseniz seçin, arkanıza yaslanın ve sihrin ortaya çıkmasını izleyin. Bu gezegenlerin gözlerinizin önünde küle dönüşmesinden başka bir şeye dönüşmediğini görmek gerçekten büyüleyici. Gerçekçilikle karıştırılan grafikler ve animasyonlar tüm manzarayı unutulmaz kılıyor. Bize güvenin sen

Grafikler

Solar Smash’teki grafiklere gelince, simülatör, tüm deneyime daha gerçekçi bir his vermek için tamamen 3D olarak görüntülenir. Ve bu kesinlikle daldırma lehine çalışıyor. Her şey sadece 3B olarak görüntülenmekle kalmaz, aynı zamanda genel grafiklerin kalitesi kesinlikle şaşırtıcıdır. Bu simülatörün zaman zaman ne kadar gerçekçi göründüğüne şaşıracaksınız. Aslında kemik ürpertici.

Bu notta, animasyonlar daha da gerçekçi ve tüm bunlar sırasında gerçek gezegenler yok edilmiş gibi hissetmenizi sağlıyor. Tüm dünyalar parçalanırken kullanılan çeşitli anlatılanların hepsini izleyerek tamamen nefes alırsınız.

Solar Smash Mod APK Ücretsiz İndir

Uygulamanın Google Play indirilmesinden herhangi bir sorun yaşarsanız, devam edin ve doğrudan web sitemizden Solar Smash Mod APK oyununu indirin. Zaten sitemizde bulunuyorsunuz, bu yüzden simülatörü kendiniz elde etmenin tam zamanı.

APK ile birlikte diğer araçları kullanarak kendi özelliklerinizi ekleyebilirsiniz. Bunu yaparak simülatörde her şey olabilir. Kodlarla mümkün kılınabilecek tüm farklı olasılıkları hayal edin.

Her neyse, söylenen ve yapılan her şeyle birlikte, en iyi gezegen simülatörü için devam edip Solar Smash Mod APK’nın son sürümünü şimdi doğrudan Android’inize indirmelisiniz. Tüm gezegenlerin uzay tozuna dönüşmesine şahit olurken nihai tatmin hissini yaşayacaksınız.

Solar Smash 1.4.5 APK Orijinal

Google Play’deki orijinal sürüm

solar-smash-1.4.5.apk (91.70 Mb) 

Solar Smash 1.4.5 Mod APK İndir

Mod Özellikleri:

  • Reklamsız
Solar Smash 1.4.5 Mod [91 MB]

Yazar Hakkında

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yorum Yap