1. Ana Sayfa
 2. Veri Kurtarma

SoftOrbits Flash Drive Recovery – Ücretsiz Lisans

SoftOrbits Flash Drive Recovery – Ücretsiz Lisans
+ - 0

SoftOrbits Flash Drive Recovery için ücretsiz lisans anahtarı alabilirsiniz. Program, akıllı telefonunuzdaki veya kameranızdaki USB sürücülerden, hafıza kartlarından yanlışlıkla silinen veya hasar gören dosyaları kurtarmanıza yardımcı olacaktır.

SoftOrbits Flash Drive Recovery yazılımı, fotoğraflar, müzik, belgeler, videolar ve diğer dijital bilgiler dahil olmak üzere kullanıcı dosyalarını hemen hemen her tür ortamdan kurtarmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

SoftOrbits Flash Drive Recovery, biçimlendirilmiş, hasar görmüş veya bozulmuş bellek kartlarından ve flash sürücülerden dosyaları basit ve verimli bir şekilde kurtarmanıza olanak tanır. Bir yedeğiniz yoksa, tüm önemli dosyalarınızı kaybetmek büyük bir sorun olabilir. SoftOrbits’ten Flash Sürücü Veri Kurtarma, bellek kartlarından ve flash sürücülerden veri kurtarmak için en etkili yardımcı programlardan biridir.

Hafıza kartınızdaki veya flash sürücünüzdeki bir dosyayı kaybederseniz, silerseniz veya formatlarsanız, bu basit ama kullanışlı uygulama ile onu kurtarabilirsiniz. Flash sürücünüz çalışmayı durdurursa, dosyalarınızı geri almayı denemek için bu kurtarma programını kullanabilirsiniz.

Yardımcı programı kullandığınızda, yalnızca FAT32 veya NTFS dosya sistemlerini tarar, bölümleri, MBR’leri ve diğer nesneleri bulur. Herhangi bir bozuk dosya bulunmazsa, aracın algoritmaları bunları doğru bir şekilde tespit etmek için derin analizler gerçekleştirir.

SoftOrbits Flash Drive Recovery Özellikleri

 • Program, fotoğraflar, müzik, belgeler veya videolar dahil olmak üzere birçok dosya biçimini ve türünü kurtarmak için kullanılabilir.
 • JPEG, JPG, BMP, GIF, TIFF, PNG, TGA, RAW (PEF, CRW, RAF, CR2, NEF, RAW ve diğer formatlar) görüntülerini önizleme ve geri yükleme yeteneği içerir.
 • Silme veya hasara bir virüs neden oluyorsa, bir USB sürücüsündeki verileri kurtarabilirsiniz.

SoftOrbits Flash Drive Recovery Ücretsiz Lisansı Anahtarı

 1. Promosyon Sayfasını ziyaret edin, e-posta adresinizi girin ve yazılımı kalıcı olarak tamamen etkinleştirmek için “Request full version key” butonuna tıklayıp kişisel tam sürüm lisans anahtarınızı isteyin.
 2. SoftOrbits Flash Drive Recovery Get a free full version now lisans Key 2022
 3. Bir sonraki sayfadaki formu doldurun ve “Devam” düğmesine tıklayın, promosyon sayfasında lisans kodu görüntülenecektir.
 4. SoftOrbits Flash Drive Recovery sürüm 3.5’i indirin ve bir dizüstü bilgisayara veya bilgisayara kurun:
 5. Programı çalıştırın ve beliren pencerede ” Kaydol ” düğmesini tıklayın.
 6. Aşağıda size verilen lisans anahtarıyla SoftOrbits Flash Drive Recovery etkinleştirin.
FDR3-ESTCM-YURGP-XYPRL

SoftOrbits Flash Drive Recovery indir

İşletim sistemi desteği : Windows 11 /10/8.1/8/7

SoftOrbits Flash Drive Recovery Lisansının Özellikleri

 • Bir kişisel bilgisayar için ömür boyu lisans.
 • Ücretsiz teknik destek sağlanmamaktadır.
 • Sadece kişisel kullanım içindir.
 • Ücretsiz güncelleme yok.

Yazar Hakkında

Teknobird, en popüler ve en iyi ücretsiz lisanslı yazılımı, ücretsiz deneme sürümünü ve ücretsiz indirmeyi sunma, paylaşma ve güncelleme konusunda uzmanlaşmış en popüler yazılım eşantiyon web sitelerinden biridir.

Yorum Yap