İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Office Araçları
  3. SoftMaker Office NX Universal 2021 – 1 Yıl Ücretsiz Lisans

SoftMaker Office NX Universal 2021 – 1 Yıl Ücretsiz Lisans


Bir yıl boyunca SoftMaker Office NX Universal 2021 için ücretsiz lisans. Bir metin editörü, elektronik tablo desteği ve sunum oluşturma dahil olmak üzere Windows, Mac ve Linux için Office paketi.

Büro programları organizasyonlarda ve ev bilgisayarlarında çalışmak için vazgeçilmezdir, dokümantasyon, kontrol ve muhasebe işlemlerinde mükemmel bir yardımcıdır. Belgeleri, broşürleri, broşürleri, iş mektuplarını veya harika bilimsel makaleleri hızlı ve kolay bir şekilde oluşturmak için TextMaker metin düzenleyicisini kullanın. DOCX dosya formatı desteği, belgelerinizi Microsoft Word ile tamamen uyumlu hale getirir.

PlanMaker programı, elektronik tablolarla çalışmanıza, gerekli hesaplamaları yapmanıza, sayfa ve diyagramlar oluşturmanıza olanak tanır: en basit programdan kuruluşun tüm mali bütçesinin hazırlanmasına kadar. XLSX dosyalarını destekleyerek, Microsoft Excel dosyalarını kolayca düzenleyebilirsiniz.

Sunular ile sunumlar oluşturun. Güzel animasyonlar, slaytlar arasındaki çeşitli geçişler ve modern sayfa şablonları, sunumunuzu muhteşem kılar. PPTX dosyaları için destek, PowerPoint ile tam uyumluluk sağlar.

SoftMaker Office NX Universal ‘ı 1 yıl ücretsiz alma

1 . Burada verilen önerilen sayfaya gidin ve “Order” Butonuna Tıkla .

2 . ” Ödeme işlemine devam et “ i tıklayarak ödeme bölümüne gidin .

3 . SoftMaker mağaza hesabınız varsa, giriş yapın veya yeni bir müşteri hesabı oluşturun. Formu doldurun, ” Devam et ” i tıklayın ve siparişinizi onaylayın.

4 . Gelen E-Posta Adresinize bir lisans anahtarı gönderilecektir.

5 . SoftMaker Office NX 2021’i indirip yükleyin, ilk başlattıktan sonra programı etkinleştirin.

SoftMaker Office NX Evrensel Lisansının Özellikleri

  1. Bir ailenin beş bilgisayarı veya kuruluşun bir bilgisayarı için lisans.
  2. Aboneliğinizi yenilemezseniz, otomatik olarak sona erecektir.
  3. Bu bilgisayarlarda kullanılabilir Windows’u , Mac, ve Linux.
  4. Yeni sürümlerde güncellemeler var.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknobird, en popüler ve en iyi ücretsiz lisanslı yazılımı, ücretsiz deneme sürümünü ve ücretsiz indirmeyi sunma, paylaşma ve güncelleme konusunda uzmanlaşmış en popüler yazılım eşantiyon web sitelerinden biridir.

Yorum Yap