1. Anasayfa
  2. Office Araçları

SoftMaker FreeOffice 2021 – Microsoft Office’e Ücretsiz Alternatif

SoftMaker FreeOffice 2021 – Microsoft Office’e Ücretsiz Alternatif
0

Birkaç yıldır FreeOffice, kullanıcılar tarafından pahalı Microsoft Office paketine ücretsiz, tam özellikli bir alternatif olarak biliniyor. SoftMaker tamamen yeni bir sürüm yayınladı: Windows bilgisayarlar, Mac, Linux ve Android mobil cihazlar için FreeOffice 2021 ofis paketleri içerir.

SoftMaker FreeOffice 2021, en iyi ücretsiz ofis paketi olarak önerilir. Başka hiçbir ücretsiz ofis paketi Word, Excel ve PowerPoint ile bu yüksek düzeyde uyumluluk sağlamaz.

SoftMaker FreeOffice 2021 – Microsoft Office’e Ücretsiz Alternatif

FreeOffice TextMaker, her boyutta ve çeşitli notlarda düzgün belgeleri hızlı bir şekilde oluşturmanıza olanak tanır. İster bir belge şablonu açın, ister yeni bir belge oluşturun veya mevcut bir dosyayı açın, araç metninizin biçimlendirmesini tam olarak ihtiyacınız olduğu gibi özelleştirmenize olanak tanır.

Otomatik yazım denetleyicisi sayesinde hatasız yazın, FreeOffice cümle ve metinlerinizin hatasız olmasını sağlar. Belgenize resimler ve diğer nesneler ekleyin.

Microsoft Office kullanıcılarıyla düzenli olarak dosya alışverişi yapıyorsanız, belgeleri standart Microsoft Word dosya biçimi olan DOCX’e kaydedebilirsiniz. Bu, Microsoft Word kullanıcılarının, önce dönüştürmeden doğrudan belgelerinizle çalışmaya devam etmelerini sağlar.

FreeOffice 2021’i indirin, kişisel bir bilgisayara, dizüstü bilgisayara veya mobil cihaza kurun ve ofis paketini ücretsiz kullanın:

Windows için SoftMaker Office

Windows için FreeOffice 2021

macOS için FreeOffice 2021

Linux için FreeOffice 2021

Android için SoftMaker Office

Mobil Uygulamalar

Office: TextMaker Android

Office: PlanMaker Android

Office: Presentations Android

Desteklenen işletim sistemleri

  • Windows 7, 8, 10, 11, Windows Server 2008 R2 veya üstü.
  • PC için herhangi bir Linux sürümü (64-bit).
  • macOS 10.10 veya üstü.
  • Android 5.0 veya üstü.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir