1. Anasayfa
  2. Office Araçları

Soda PDF Standard 14 – 1 Yıllık Ücretsiz Lisans

Soda PDF Standard 14 – 1 Yıllık Ücretsiz Lisans
2

Bilgisayar ortamında PDF belgelerinin içeriğiyle çalışmak için zengin işlevsel Soda PDF 14 Desktop tam sürümünü 1 yıllık lisans ile ÜCRETSİZ edinin!

Kullanışlı SodaPDF Standard yazılımını kullanın ve PDF belgelerinizi Windows PC’nizde ücretsiz olarak düzenleyin, görüntüleyin, birleştirin, dönüştürün, sıkıştırın, imzalayın ve güvenli hale getirin.

Dosyaları parola ile koruyarak ve belirli izinler belirleyerek, PDF belgelerini diğer dosya türlerine aktararak veya verilerinizi arşivleyerek bilgilerinizi güvence altına alın. Yorumlar, bağlantılar ve şekiller ekleyin, metin ve paragrafları vurgulayın, belgelere fotoğraf ekleyin, PDF dosyasının yazı tipini veya düzenini değiştirin. SodaPDF’yi tam ekran açın ve e-kitap okuyun.

Kullanışlı toplu iş aracı SodaPDF Standard ile birden fazla dosyayı hızla dönüştürün. Program, metni yeniden girmekten kaçınmanıza, taranan belgeleri veya resimleri düzenlenebilir PDF dosyalarına dönüştürmenize olanak tanır. PDF dosyalarını Word, Excel ve Powerpoint gibi Microsoft Office formatlarına kolayca dışa aktarın.

Soda PDF, adından da anlaşılacağı gibi, PDF dosyalarıyla başa çıkmanıza yardımcı olan bir yazılımdır! Soda PDF ile kolayca düzenleyebilir, dönüştürebilir, oluşturabilir, PDF / A PDF dosyalarına dönüştürebilir, sayfalar ve resimler gibi öğeler ekleyebilir veya kaldırabilir, formları doldurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz!

Soda PDF 14 Standard Tam Sürüm Lisans

Aşağıda verilen promosyon bağlantı sayfasını ziyaret edin. Adınızı, soyadınızı, cinsiyetinizi ve mail adresinizi girin. Soda PDF Pro’nun kilidini açmak için gerekli tüm verileri içeren yeni bir e-posta alacaksınız.

Soda PDF 14 Standard Promosyon Sayfası

Soda PDF Standard Lisans Özellikleri

  • Bir kişisel bilgisayar için bir yıllık lisans.
  • Daha yeni sürümlere güncellemeler sağlanmamaktadır.
  • Ücretsiz teknik destek yoktur.
  • Sadece evde kullanım.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (2)

  1. ölü lisans

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir