1. Ana Sayfa
  2. Yazılımlar

Smarty Uninstaller – Ücretsiz Lisans (Ömür Boyu)

Güçlü bir kaldırıcı, gereksiz programları ve kalıntıları sistemden tamamen kaldıracaktır.

Smarty Uninstaller – Ücretsiz Lisans (Ömür Boyu)
+ - 0

Windows işletim sistemi tabanlı bir kişisel bilgisayar kullanıcılarının gereksiz uygulamaları veya programları hiçbir iz bırakmadan tamamen kaldırmasına yardımcı olan Smarty Uninstaller aracı için ücretsiz bir lisans alın.

Smarty Uninstaller , gereksiz programları işletim sisteminden tamamen kaldırmak ve izlerini temizlemek için kullanımı kolay bir araçtır. Program yalnızca yüklü yazılımları ve uygulamaları Microsoft mağazasından kaldırmanıza izin vermekle kalmaz, aynı zamanda silindikten sonra kalan tüm öğeleri akıllı bir şekilde arar ve temizler.

Akıllı taramaya ek olarak, basit ve güçlü bir özellik sunar – Smarty Snapshot. Bu, yeni uygulamaların kurulumunu izlemenize ve kurulum sırasında Windows’ta yapılan her değişikliği tespit etmenize olanak tanır. Değişiklikler, daha sonra programları tamamen görüntülemek veya kaldırmak için erişebileceğiniz bir anlık görüntüye kaydedilir .

Yardımcı programın temasını ve arka plan renklerini değiştirme, simgeleri değiştirme, bazı uygulamaları başka bir konuma taşıma, raporlar oluşturma, ayrıntılı bilgileri görüntüleme, yedekleme yapma ve noktalar aracılığıyla sistemi geri yükleme imkanı vardır .

Bileşen gruplama , uygulamaları mantıksal gruplar halinde düzenleyebilir ve gruplanmış programları ayrı sekmelerde görüntüleyebilir. Bir uygulamayı seçtiğinizde ana pencerede görüntülenecek olan yüklü uygulamalara yorumlar ekleyebilirsiniz.

Ücretsiz Smarty Uninstaller nasıl edinilir

Ömür boyu programın ücretsiz lisansını almak için şu adımları izleyin:

  1. Smarty Uninstaller 4.9.6 sürümünü indirin ve bilgisayarınıza kurun:
  2. Araç otomatik olarak etkinleştirilecektir.

Desteklenen işletim sistemleri : Windows 10 / 8.1 / 8/7

Smarty Uninstaller’ı İndirin

Smarty Uninstaller Ücretsiz Lisansının Özellikleri

  • Bir bilgisayar için 4.9.6 sürümü için ömür boyu lisans.
  • Teknik destek sağlanmamaktadır.
  • Daha yeni sürümlerde güncelleme yok.
  • Yalnızca kişisel kullanım.
  • Kişisel, ticari olmayan kullanım için SharewareOnSale tarafından lisanslanmıştır.

Yazar Hakkında

Teknobird, en popüler ve en iyi ücretsiz lisanslı yazılımı, ücretsiz deneme sürümünü ve ücretsiz indirmeyi sunma, paylaşma ve güncelleme konusunda uzmanlaşmış en popüler yazılım eşantiyon web sitelerinden biridir.

Yorum Yap