İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Sistem Araçları
  3. Smart Game Booster 5: Oyun Bilgisayarını Güçlendirmenin Akıllı ve Verimli Yolu

Smart Game Booster 5: Oyun Bilgisayarını Güçlendirmenin Akıllı ve Verimli Yolu

Smart Game Booster 5

Smart Game Booster 5, PC oyununun profesyonel geliştiricisi, Yeni sürümde bilgisayar performansınızın verimliliğini ve optimize artırmak için FPS ‘i maksimize eden daha iyi bir bilgisayar için oyun deneyimi sağlar.

Smart GameBooster 5, kullanıcıların grafik kartlarının tüm potansiyelini otomatik olarak ortaya çıkaran ve oyuncular için bilgisayarı hızlandıran ikonik tek tıklamayla güçlendirmesini devralır. Daha etkili hale getirmek için, yeni sürüm, oyunculara GPU hız aşırtmayı özelleştirmek ve ekranı daha az yıpranma ve daha düşük sistem gecikmesiyle daha parlak ve keskin hale getirmek için “Süper Güçlendirme” getiriyor. Smart GameBooster 5, kullanıcılar için çok yönlü bir oyun çözümü sunmayı amaçlamaktadır.

Sistem Temizliği ve Sürücü Güncelleyici gibi araçlar, sürekli olarak en iyi performans gösteren bir PC’yi korumak için FPS güçlendirici içinde paketlenmiştir. Ek özellikler arasında video kaydı ve size kullanım oranı, sıcaklık ve FPS hakkında gerçek zamanlı bilgi veren bir donanım izleme sistemi bulunur.

Sistem güvenliğini sağlamak için, sistem saldırılarını önlemek için Otomatik antivirüs ve Güvenlik duvarı koruması da eklenir. Ayrıca, hesaplarının güvenliğinden endişe duyan oyuncular, potansiyel gizlilik sızıntılarını taramak ve kaldırmak için “Hesap Koruması” nı çalıştırabilir.

Ayrıca, yeni “CAN I RUN IT” özelliği, PC’yi derecelendirebilir ve kullanıcıların PC’sini minimum sistem gereksinimleri ile otomatik olarak eşleştirebilir. Oyuncular, belirli oyunları bir bakışta çalıştırabilirlerse her zaman onaylanabilirler.

Smart Game Booster 5, Windows 10, Windows 8 / 8.1, Windows 7, Windows XP ve Vista’yı destekleyen resmi web sitesinde artık mevcuttur.

Smart Game Booster hakkında

2010 yılında kurulan ve merkezi San Francisco’da bulunan ekip, oyunculara en üst düzey ve mükemmel oyun deneyimini yaşatmak için oyun geliştirme araçları sağlamaya kararlıdır.

Daha fazla bilgi için verilen internet bağlantısını takip edin: https://www.pcgameboost.com/

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknobird, en popüler ve en iyi ücretsiz lisanslı yazılımı, ücretsiz deneme sürümünü ve ücretsiz indirmeyi sunma, paylaşma ve güncelleme konusunda uzmanlaşmış en popüler yazılım eşantiyon web sitelerinden biridir.

Yorum Yap