1. Ana Sayfa
  2. Android

Shimeji Mod APK 4.1 indir

Shimeji Mod APK 4.1 indir
0

Telefonunuzda oyun karakteri ve sevimli animeler almak ve telefonunuzu özelleştirmek için Shimeji Android Mod Apk son sürüm ücretsiz indirin.

Farklı özelleştirmelerin keyfini çıkarmak için Shimeji’nin en son sürümünü Android cihazınıza indirin.

Shimeji Mod APK Bilgileri

Uygulama Adı Shimeji
Güncelleme Tarihi
Uyumluluk Android 4.1+
Sürüm 4.1
 Boy 3.2 MB
 MOD Tam Kilit Açık, Reklamsız
 Kategori Kişiselleştirme
 geliştirici Digital Cosmos
 Fiyat Ücretsiz
 Google Play Bağlantısı com.digitalcosmos.shimeji

Shimeji, Digital Cosmos tarafından sunulan ve hem yetişkinlerin hem de çocukların kullanımına uygun bir kişiselleştirme uygulamasıdır. Mobil cihazınızda oyun karakteri ve sevimli anime almak istiyorsanız bu uygulama tam size göre. Bu uygulamayla farklı türde bir kişiselleştirmenin keyfini çıkaracaksınız.

Shimeji Mod APK indir

Shimeji’nin bir animasyon karakteri olduğunu belirtmekte fayda var. Bu karakter, diğer uygulamalar için güncellemelere ek olarak ekranınızda oynayacaktır. Ayrıca, animasyonlu maskotlar ekleyebilir veya mevcut duvar kağıdınızı koruyabilirsiniz.

Uygulamayla ilgili harika şeylerden biri, iki Shimeji’nin sunulmasıdır. Buna Neko ve Miku da dahildir. Uygulamada başka karakterler de olduğunu unutmamak önemlidir. Bu karakterleri Shimeji mağaza sayfasında bulabilirsiniz.

Dikkat Edilmesi Gereken Diğer Şaşırtıcı Bilgiler

Yukarıda bahsedildiği gibi, Shimeji bir animasyon karakteridir ve bu karakter telefonunuzun ekranında oynayacaktır. Uygulamanın keyfini çıkarabileceğiniz birkaç şey var. Kesin olan, onu kullandığınızda tonlarca maskot animasyonuna maruz kalacağınızdır.

Shimeji Apk Son Sürüm Ücretsiz indir

Shimeji’de her zaman görülecek yeni bir şey vardır ve bu da onu kullanmayı ilginç kılmaktadır. Ayrıca Shimeji’de kullanılan etkileşimli öğe Dijital satın almalardır. Bu, kullanıcıların tercih ettikleri karakterleri satın almalarına ve telefonlarında benzersiz özelleştirmeler yapmalarına olanak tanır.

Mobil cihazınızda benzersiz bir görünüm sunacağınızdan emin olabilirsiniz. Bazı bilgileri görebileceğiniz bir uygulama içi kredi bölümü de vardır. Bu, Shimeji’deki bazı karakterleri yapan sanatçılar hakkında bilgi içerir.

Shimeji Apk Ücretsiz İndir

Bu uygulamanın değiştirilmiş versiyonu farklı şekillerde yükseltildi. Bu, kullanıcıların sunduğu tüm heyecana erişmelerini sağlamak içindir. İşte değiştirilmiş sürümle hoşunuza gidecek şeyler:

Shimeji 4.1 Orijinal APK

APK Dosyası: Shimeji 4.1 Orijinal [3.23 Mb]

Shimeji 4.1 Mod APK

  • Tam Kilit Açık
  • Reklamsız

APK Dosyası: Shimeji 4.1 Mod [3 MB] indir

Shimeji Apk Nasıl Kurulur?

  1. Yapmanız gereken ilk şey, cihazınızın 3. parti dosyaları yüklemenize izin verdiğinden emin olmaktır. Kontrol etmek için Ayarlar > Güvenlik > Bilinmeyen Kaynaklar‘a gidin ve açın.
  2. İndirilen APK dosyasını cihazınızda bulun ve yüklemek için ona dokunun.

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yorum Yap