1. Anasayfa
  2. Sistem Araçları

Secure Eraser Professional – Ücretsiz Lisans

Secure Eraser Professional – Ücretsiz Lisans
0

Secure Eraser Professional için ücretsiz lisans. Windows çalıştıran bir kişisel bilgisayar kullanıcılarının etkinliğini temizlemek için bir bileşenle desteklenen, sonraki veri kurtarmayı hariç tutan dosya ve klasörlerin kalıcı olarak yok edilmesi için bir araçtır.

Secure Eraser Professional, Windows tabanlı gelişmiş bir bilgisayar silme yöntemi kullanır, gizli bilgilerin üzerine özel yazılımlarla bile kurtarılamayacak şekilde en güvenilir şekilde yazar. Secure Eraser Professional, verileri kesin olarak yok eder.

Sabit disk düzeni tablonuzda silinen dosyaların izlerini bırakabilir. Araç yalnızca rastgele verileri kullanarak üzerine yazma işlemini gerçekleştirmekle kalmaz, aynı zamanda ABD Savunma Bakanlığı’nın onaylı US DoD 5220.22-ME ve US DoD 5220.22-MECE standartlarını, Alman endüstri standardını ve Peter Gutmann standardını da sunar.

Bilgisayar izlerini temizlemek için bir bileşen içerir. Son çalışan dosya ve uygulamalarla ilgili bilgileri silme desteği vardır, tarayıcı geçmişini temizleyerek İnternet izlerini kaldırır . Windows kayıt defterini temizler, bölümleri ve diskleri siler, kurtarmanın ötesinde sürücüden önceden silinmiş dosyaların üzerine yazar.

Secure Eraser Professional Ücretsiz Lisans nasıl alınır

  1. Secure Eraser Professional sürüm 5.3.0.1’i indirin ve bilgisayarınıza kurun:
  2. Zaten etkinleştirilmiş olan Secure Eraser Professional aracını alacaksınız. Sadece aşağıda gösterildiği gibi Turkish’i seçin ve ücretsiz kullanmaya başlayın.
Secure Eraser Professional’ı İndirin

İşletim sistemi desteği : Windows 10 / 8.1 / 8/7 / Vista / XP (32 veya 64-bit)

Secure Eraser Professional Ücretsiz Lisans Özellikleri

  • Bir kişisel bilgisayar için ömür boyu lisans.
  • Güncellemeler, kurulumdan altı ay sonra kullanılabilir.
  • Sadece ev kullanımı içindir.
  • 6 ay boyunca ücretsiz teknik destek.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir