1. Ana Sayfa
  2. Android

Scary Teacher 3D 5.9.1 Mod APK indir

Scary Teacher 3D 5.9.1 Mod APK indir
0

Şiddetli ve zalim bir lise öğretmeninden intikam almak ve gizemi çözmek için Scary Teacher 3D Mod APK en son sürümünü şimdi Android için indirin.

Scary Teacher 3D Mod Apk 5.9.1 Bilgisi

Uygulama İsmi Scary Teacher 3D
Sistem Android 4.2+
Son sürüm 5.9.1
Google Play Bağlantısı com.zakg.scaryteacher.hellgame
Fiyat Bedava
Boyut 50.02 Mb
Mod Sınırsız para
Kategori Simülasyon

Lisenizdeki kötü ve zalim öğretmenden yaratıcı intikam alın. Yeni kötü komşunuzun evini keşfetmek ve onun kötü yollarının gizemini ortaya çıkarmak için Scary Teacher mod APK’yi indirin.

Bulmacaları keşfetmek ve çözmek için 15 oda ve bir bodrum katı var. Sınıf arkadaşlarınıza karşı işlediği suçların kanıtlarını bulmak için öğretmenin evinde arama yapmanız gerekecek. Süreç boyunca, çeşitli yaratıcı yollarla ondan intikam alacaksınız.

Scary Teacher 3D

Ayrıca ‘Bayan K’ ile mahsur kalan evcil hayvanları da kurtarmanız gerekecek. Hem onlara hem de sınıfta ve evinde diğer öğrencilere işkence ediyor, bu yüzden onları kurtarmak ve onun deliliğine sonsuza kadar bir son vermek sizin yurttaşlık göreviniz.

Öğretmene kimin patron olduğunu göster

Göreviniz basit: Kanıtı ortaya çıkarın, öğretmeni taciz edin, sevimli hayvanları ve diğer öğrencileri kurtarın. Oyun birinci şahıs, bu yüzden devasa evinin etrafında koşarsınız (bir öğretmen olarak bunu nasıl karşıladı, asla bilemeyiz – ama belki çözebilirsiniz!) Ve ona acı biber sosu koymak gibi intikam eylemleri yapın. yemek, koltuğuna iğne koyma ve evrak işlerini ateşe verme.

Scary Teacher 3D Öğretmene kimin patron olduğunu göster

Onu dış eve kilitleyebilir, yumurtalarını fırlatabilir ve gününü tam bir kargaşa haline getirmek için genellikle rahatsız edici davranışlarda bulunabilirsiniz. Oyun, bu korkunç kadına hiçbir sempatiden kaçınmıyor – çocuklara işkence ediyor ve onlara saldırıyor, şimdi sıra sizde.

Scary Teacher mod APK özellikleri

Oyun, birkaç saat oynanacak ve sonra unutulacak basit bir mobil oyundan daha fazlasıdır. Bu, yaratıcı olmanıza ve belirli bir süre içinde gizemli bulmacaları çözmenize olanak tanıyan tamamen donanımlı bir oyun deneyimidir. Yakalanın ve başınızın büyük belaya gireceğini biliyorsunuz .

Time for a sticky bath Scary Teacher 3D

Bulmaca çözmek

Öğretmen evindeki 15 odanın her biri çözülmesi gereken bir bulmaca içerir. Ayrılan sürede tamamlamanız gerekecek – ya da korkutucu öğretmen tarafından yakalanma riskiniz olacak. Ekranın üst köşesinde, size öğretmenin nerede olduğunu ve ne yaptığını gösteren bir mini ekran olacak, böylece tam olarak ne kadar zamanınız olduğunu bileceksiniz. Bu, oyunu çok daha yoğun hale getirme avantajına sahiptir.

Scary Teacher 3D Bulmaca Çözmek

3D grafikler

Oyun da harika görünüyor. Harika konsol tarzı grafiklerle birlikte zorlu oyunun tadını çıkarabileceksiniz. Elbette, modern konsol tarzı değiller, ancak yine de etkileyici. Bu, oyunu çok daha sürükleyici hale getirir ve size genel olarak daha iyi bir oyun deneyimi sunar.

Scary Teacher 3D Grafikler

Tonlarca yaratıcı intikam yöntemi

Birinden nasıl yukarı çıkacağını merak ettiyseniz, o zaman bu oyun tam size göre. Kötü öğretmenden intikam almanın tam anlamıyla yüzlerce yolu vardır. Patlayıcı doğum günü hediyelerinden yiyecek fırlatmaya, havai fişek patlatmaya kadar, ‘Bayan K’ ile bile elde etmenin pek çok yolu var.

Scary Teacher Tonlarca yaratıcı intikam yöntemi

Çocuklar için korku teması

Oyun oldukça ürkütücü, söylemeliyiz. Bununla birlikte, yaşlı oyuncular bunu genç oyuncular kadar takdir etmeyebilir. Oyun çocuklar için idealdir ve her yaştan çocuk için uygundur. Oyunda bulunabilecek aşırı veya saldırgan içerik yok.

Scary Teacher Mod APK – Sınırsız Para, Reklamsız

Scary Teacher mod APK ile oyunu sınırsız oynayın – sınırsız her şey veya Scary Teacher mod apk sınırsız para + enerji eklemeleri. Bu, en nefret edilen öğretmeninizden intikam almayı çok daha keyifli hale getirir!

Scary Teacher 3D 5.9.1 APK Original

Scary Teacher 3D 5.9.1 Mod APK indir

Mod Özellikleri:

  • Sınırsız Para (Gerçek parayla alışveriş yapın)
  • Reklamsız
Scary Teacher 3D 5.9.1 Mod APK Scary Teacher 3D OBB 5.9.1 Dosyası

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yorum Yap