1. Anasayfa
  2. Multimedya

ScanPapyrus – Ücretsiz lisans ve yazılım incelemeleri

ScanPapyrus – Ücretsiz lisans ve yazılım incelemeleri

Ücretsiz bir ScanPapyrus lisansı alın. Windows uygulaması, belgeleri, kitapları veya fotoğrafları hızlı bir şekilde taramanıza ve bunları çok sayfalı PDF, DjVu, TIFF veya Microsoft Word dosyalarına kaydetmenize olanak tanır.

ScanPapyrus uygulamasıyla, tarayıcı ve Windows bilgisayarınız arasında geçiş yapmak zorunda kalmadan belgeleri tarayabilirsiniz. 10, 20 veya 100 sayfa taramanız ve taranan belgeyi PDF‘ye kaydetmeniz gerekiyorsa, ScanPapyrus bunu hızlı ve kolay bir şekilde yapmanıza yardımcı olacaktır.

ScanPapyrus

Toplu tarama modu sayesinde, bir belgeyi veya kitabı işlerken tarayıcıya yakın durabilirsiniz. Bu, tüm işi daha hızlı bitirebileceğiniz anlamına gelir.

Artık taramaya gerek yok kitabın her sayfası ayrı ayrı. Sadece kitabın bir bölümünü tarayın ve ScanPapyrus taranan görüntüyü otomatik olarak iki sayfaya böler.

Bir deste kağıdı hızla taramak için tarayıcınızın otomatik belge besleyicisini kullanabilirsiniz. ScanPapyrus, tarayıcı için kağıt kaynağını otomatik olarak seçebilir. Besleyiciye bir veya daha fazla yaprak yüklenirse, uygulama ADF’yi kullanarak tarayacaktır; aksi takdirde, tarayıcı camındaki sayfayı tarayacaktır. ScanPapyrus ayrıca çift yönlü (iki taraflı) taramayı da destekler.

Tarama tamamlandıktan sonra, belgeyi tanıyabilir ve aranabilir bir Microsoft Word veya PDF dosyası ya da düz metin dosyası olarak kaydedebilirsiniz.

Bu, yalnızca tanınan metni değil, aynı zamanda orijinal belgenin biçimlendirmesine sahip metni de almanıza olanak tanır. Metin konumu, yazı tipi boyutu ve dolgu korunur. OCR birkaç dilde desteklenmektedir: Türkçe, İngilizce, Almanca, İspanyolca, Fransızca, Çekçe, Hollandaca ve diğerleri.

ScanPapyrus, sayfa numaralarını tanır ve bunları otomatik olarak doğru sırada sıralar. Örneğin, bir kitabı çözebilir ve tek tek tüm sayfaları tarayabilirsiniz. Veya ADF kullanarak bir belgeyi tararken, her yaprağın bir tarafını birlikte ve sonra diğer tarafını tarayabilirsiniz. ScanPapyrus daha sonra doğru sayfa sırasını kolayca geri yükleyecektir. Bu şekilde, tüm sayfaları ters sırada olacak şekilde hızlı bir şekilde dijital bir PDF belgesi oluşturabilirsiniz.

Zaten taranmış görüntüleriniz varsa, daha ileri işlemler için onları ScanPapyrus’a yükleyebilirsiniz. ScanPapyrus, PDF, DjVu, çok sayfalı TIFF dosyalarından ve diğer görüntü formatlarından resim yüklemeyi destekler.

PDF dosyasına sayfalar ekleyebilir, sayfa sırasını değiştirebilir, bazı sayfaları silebilir, sayfalarda toplu işlemler gerçekleştirebilir, sayfaları birleştirebilirsiniz. Son işlemden sonra sayfaları yeni bir PDF dosyası olarak kaydedebilirsiniz.

Ayrıca, ScanPapyrus, PDF belgelerini belirttiğiniz boyutta sıkıştırabilir. Bir PDF belgesi oluştururken, gerekli çıktı dosyası boyutunu (örneğin, 3 MB) belirtin ve Scan Papyrus, dosya boyutunu bu sınır içinde tutmak için belgenin her sayfasını sıkıştıracaktır.

Ücretsiz bir ScanPapyrus lisansı nasıl alınır

  1. ScanPapyrus’un 20.13 sürümünü indirin ve bilgisayarınıza kurun:
  2. Uygulamayı çalıştırın, ” Yardım “ sekmesine tıklayın , ” Anahtarı Etkinleştir “ e tıklayın ve aşağıdaki lisans anahtarını etkinleştirin:
ScanPapyrus’u indirin
Lisans Anahtarı için tıkla

XWNM6-UFDC4-DPVG7-OZMM1-AYWZ0

İşletim sistemi desteği : Windows 10 / 8.1 / 8/7 (32 veya 64 bit)

ScanPapyrus Aktivasyonu

ScanPapyrus Ücretsiz lisansının özellikleri

  • Bir kişisel bilgisayar için ömür boyu lisans.
  • Yeni sürümler için güncellemeler sağlanmamaktadır.
  • Ücretsiz teknik destek yoktur.
  • Yalnızca kişisel kullanım.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir