1. Anasayfa
  2. Teknoloji

Samsung Kablosuz Şarj Pedi Trio

Samsung Kablosuz Şarj Pedi Trio

Samsung , Wireless Charge Pad Trio adında kablosuz yeni şarj aksesuarı yolda gibi gözüküyor.

Kablosuz Şarj Pedi Trio‘yu yukarıdaki resimde görebilirsiniz ve aksesuarın adından da anlaşılacağı gibi, tasarımı aynı anda birden fazla cihazı şarj etmenizi sağlar. Adında “üçlü” olarak en fazla üçe kadar.

Görünüşüne bakılırsa, akıllı telefonunuza, bir çift gerçek kablosuz kulaklığa ve bir saate sığacak kadar yer var. Saatin sağ tarafında, pedin daha geniş kısmından ayrı olan belirli bir yer bile var.

Yeterince ilginç bir şekilde, pedin nerede şarj edebileceğinizi gösteren küçük simgeleri bile var. Alt kenara doğru bakarsanız, telefon şeklinde bir simgenin yanı sıra kulaklık kılıfı ve akıllı saat şeklinde bir simge görebilirsiniz.

Küçük bir detay, ama yine de hoş bir detay ve bunu alanların takdir edeceği bir detay.

Samsung Kablosuz Şarj Pedi Trio muhtemelen yakında piyasaya sürülecek

Sızan görüntüde ( Evan Blass tarafından sağlanan ) bir çıkış tarihinden bahseden hiçbir bilgi yok . Veya dahası, bir fiyat.

Ancak Samsung’un Galaxy Note 20 Ultra, Galaxy Watch 3 ve Galaxy Buds Live’ı piyasaya sürdüğü düşünüldüğünde , bu aksesuarın çok yakında piyasaya çıkma ihtimali var. Hatta önümüzdeki hafta gerçekleşecek olan ikinci Ambalajsız etkinliğinde kablosuz şarj pedini resmi olarak gösterebilir.

Böyle bir durumda tüketiciler bir maliyeti de öğrenebilir.

Fiyat muhtemelen en az 100 $ olacaktır

Samsung halihazırda birden fazla kablosuz şarj cihazına sahiptir. Bir cihazı şarj etmek için tasarlanmış tek bir ped olan birkaç yineleme vardır. Özellikle telefonlar.

Ayrıca bir telefonu ve daha küçük bir cihazı şarj edebilen Şarj Pedi Duo’yu da piyasaya sürdü. Gerçek kablosuz kulaklıklar veya Galaxy Watch 3 gibi bir akıllı saat gibi . Tekli şarj pedi 40 dolara, Duo ise 100 dolara mal oluyor.

Yani Üçlü, muhtemelen en az 100 dolara mal olacak. Belki 130 dolar. Bu elbette sadece bir spekülasyon, ancak diğer iki şarj pedinin fiyatlarına göre 100 $ çok uzak değil.

Trio’nun kendisi USB-C ile çalışıyor. Ve burada gösterilen yalnızca siyah bir renk olmasına rağmen, Duo’yu hem beyaz hem de siyah olarak sunar. Bu nedenle, Trio ile birden fazla renk seçeneği bekleyin. Aslında bu yıl bronz, siyah ve gümüş gibi telefonlara uygun renklerde piyasaya sürüldüğünü görmek şaşırtıcı olmaz.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir