İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Android

Rope Hero: Vice Town Mod Apk 5.4.1 indir

Rope Hero: Vice Town Mod Apk 5.4.1 indir
0

Rope Hero Vice Town Mod APK son versiyon’u indirin ve süper kahraman olduğunuz açık dünya oyununu oynayıp görevleri tamamlayın

Rope Hero Bilgileri: Vice Town Mod Apk 5.4.1

Uygulama İsmi Rope Hero: Vice Town
İşletim Sistemi Android 4.4+
Son sürüm 5.4.1
Google Play Bağlantısı com.mgc.RopeHero.ViceTown
Fiyat Bedava
Boyut 98,78 Mb
Mod Sınırsız para
Kategori Aksiyon

Açık dünya gangster oyunları, Grand Theft Auto’nun başarılı imtiyazı sayesinde hit haline geldi. Bu oyunlar, başka hiçbir şeye benzemeyen bir açık dünya sanal alan deneyimi sağlar. Popülerler çünkü burada görevleri tamamlayabilir, şehri keşfedebilir ve isterseniz bir öfke patlaması yaşayabilirsiniz! Temelde çoğu insanın yaşamak isteyeceği bir dünyanın simülasyonu. Bu tür oyunları seviyorsanız, o zaman bir ziyafet içindesiniz!

Rope Hero Vice Town, Naxeex LLC tarafından geliştirilmiş bir aksiyon açık dünya oyunudur. Oyun o kadar popüler ki, bu yazı itibariyle Google Play Store’da 100 milyondan fazla indirildi! Diğer gangster açık dünya oyunlarının aksine, burada bir süper kahraman karakteri olarak oynayacaksınız. Görevleri tamamlamak ve suçluları yenmek için kullanabileceğiniz süper güçlere sahip olacaksınız. Bunun dışında şehri tamamen keşfedebilir ve yan görevler yapabilirsiniz. Daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin!

Rope Hero Vice Town nedir?

Açık dünya gangster oyunları son zamanlarda her yerde ortaya çıkıyor. Grand Theft Auto serisinin ilk başarısı sayesinde, bu oyunlardan daha fazlasının yapıldığını görüyoruz. Popüler oldukları için benzersiz, oynaması kolay ve herkes için eğlenceli! Bu oyunlar 1 gün içinde tamamlanamaz, bu nedenle oyuncular oynamak için geri gelmeye devam eder. Bu tür oyunları seviyorsanız, buna bayılacaksınız!

Bunun dışında süper güçlerinizi şehirde suçla savaşmak için kullanabilirsiniz. Burada yapabileceğiniz tonlarca görev ve görev var. Şehir, yıkımı yaymaktan başka yapacak hiçbir şeyi olmayan gangsterlerle dolu. Onları ortadan kaldırmak ve şehre barışı geri getirmek sizin göreviniz. Bu oyunda heyecan verici kovalamacalara, çarpıcı dövüşlere ve eğlenceli oyunlara hazır olun!

Grafikler açısından, geliştiriciler binalar, evler ve insanlarla dolu gerçekçi ve modern bir dünya yaratmak için harika bir iş çıkardılar. Bu 3B oyunda, herkesle etkileşime gireceksin! Bu, insanları dövebileceğiniz veya onlara yardım edebileceğiniz anlamına gelir. Bunun dışında arabalar çeşitlidir, böylece oyun boyunca farklı arabaları kullanabilirsiniz. Bu oyunda yapılacak o kadar çok şey var ki, ne yapacağınız size kalmış. Elbette isterseniz şehri keşfedebilirsiniz. Daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin!

Rope Hero Vice Town Oyununun Özellikleri

Rope Hero Vice Town, görevleri tamamlayacak bir süper kahraman olarak oynayacağınız harika bir açık dünya gangster oyunudur! Bunun yanı sıra, oyun keyfini çıkarmanız için tonlarca özellik sunuyor. İşte bunlar:

Eşsiz oyun – Açık dünya gangster oyunları yeni değil. Oldukça başarılı olan GTA franchise’ı tarafından popüler hale getirildiler. Başarılarından dolayı, tonlarca benzer oyun birbiri ardına ortaya çıkmaya başladı. Bununla birlikte, Rope Hero Vice Town, GTA ve süper kahraman oyunları arasında eşsiz bir karışımdır! Bunda, çetelerle dolu bir dünyada süper kahraman olarak oynayacaksınız! Görevleri tamamlamalı ve şehirdeki tüm suçluları ortadan kaldırmalısınız. Kahraman görevlerinizi yerine getirmek için süper güçlerinizi veya geleneksel silahlarınızı kullanabilirsiniz. Sana kalmış! Ya da bu oyunun engin dünyasını keşfedebilir ve sıradan şeyler yapmanın tadını çıkarabilirsiniz. Bu oyunu oynamanın doğru ya da yanlış yolu yok!

Karakter – Bu oyunda normal bir adam yerine süper kahraman olarak oynuyorsunuz. Bir süper kahraman olarak harika süper güçlere sahip olacaksınız! Karakter tasarımı, popüler kahraman Örümcek Adam’ınkine benziyor. Bununla birlikte, kıyafet rengi mavidir ve vücudunuzun her yerinde çılgın kaslarınız vardır. Bu, bu oyunu harika numaralar yapabildiğiniz için harika bir oyun haline getiriyor.

Süper güçler – Bu oyunda, bir süper kahraman intikamı olarak süper güçlere sahipsiniz. Cephaneliğinizde sınırsız ip var, böylece binadan binaya sallanabilirsiniz! Ayrıca çılgınca mega atlamalar ve inişler de yapabilirsiniz. Uzun lafın kısası, bu oyunda temelde bir tanrısın. Ama büyük güç, büyük sorumluluk getirir, bu yüzden güçlerini iyilik için kullanmalısın.

Görevler – Görevler ve görevler yapacağınız bir ana hikayeye sahiptir. Görevler kolay başlıyor ve yavaş yavaş daha zor şeylere doğru ilerliyor. Ancak bu görevlerde, insanları ortadan kaldırmak, destansı kovalamacalara katılmak ve egzotik arabalar kullanmakla görevlendirilebilirsiniz! Bu oyunda sizi bekleyen tonlarca görev var, böylece onu sonuna kadar oynayabilirsiniz!

Arabalar – Bu oyunda ayrıca sürmen için tonlarca araba var. SUV, bisiklet, araba, helikopter, uçak ve daha fazlasını sürebilirsiniz! Bu oyunda limuzinler, süper arabalar ve daha fazlası gibi çeşitli arabalar var. Her şey size benzersiz bir sürüş deneyimi yaşatmak için tasarlandı!

Grafikler – Bu oyunun 3 boyutlu grafikleri GTA gibi oyunları anımsatıyor. Bu oyunda her şey 3 boyutlu ve isterseniz şehri özgürce keşfedebiliyorsunuz. Her şeyi tasarlamakta harika bir iş çıkardılar, bu yüzden bu oyunu oynamak bir patlama oldu. Bu oyundaki fizik de gerçekçidir ve tüm bunları bu oyunda yaşayabilirsiniz.

Kontroller – Kontroller açısından oyun mobil cihazlar için optimize edilmiştir. Burada sol tarafta bulunan sanal pedi kullanarak karakterinizi ve araçları kontrol edebilirsiniz. Ardından sağ taraftaki butonlardan güçlerinizi kullanabilirsiniz.

Harita – Bu oyunda kilometrelerce uzanan devasa bir harita var! Bu oyunda insanları havaya uçurmak, binalarda sallanmak ve daha fazlası gibi çok şey yapabilirsiniz!

Aletler ve ekipman – Bu oyunda farklı alet ve ekipmanları da kullanabilirsiniz. Kaykayları, planörleri, paraşütleri, selfie çubuklarını ve daha fazlasını kullanabilirsiniz!

Rope Hero Vice Town Mod APK – Sınırsız para

Süper kahraman bir kanunsuz olmanıza izin veren harika bir açık dünya gangster oyunudur! Sınırsız para modunu hemen indirin, böylece her şeyin kilidini açabilirsiniz!

Rope Hero: Vice Town 5.4.1 APK Orijinal

Google Play’deki orijinal sürüm

Rope Hero: Vice Town 5.4.1 Mod

Rope Hero: Vice Town 5.4.1 Mod APK İndir

Mod Özellikleri:

  • Sınırsız para (para sıfır olsa bile)
Rope Hero: Vice Town 5.4.1 Mod indir

Yazar Hakkında

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yorum Yap