İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Android

Root Explorer Pro Mod APK 4.10.3 indir

Root Explorer Pro Mod APK 4.10.3 indir
0

Root’lu bir Android cihazınız var ve cihazınızın dosya sistemine kolayca erişmenin bir yolunu mu arıyorsunuz? Root Explorer Apk ile Android sisteminizdeki her şeye kolay bir şekilde erişebilirsiniz. Bu, mobil veritabanınızda gizli olan klasörleride göstermenize yardımcı olacaktır.

Root Explorer APK Bilgileri

Uygulama Adı Root Explorer
Güncellenme
Uyumluluk Android 4.0+
Son Sürüm 4.10.3
Boyut 4.50 Mb
Özellikler Profesyonel Tam Sürüm
Kategori Üretkenlik
Geliştirici Speed Software
Fiyat 32,99₺
 Google Play Bağlantısı com.speedsoftware.rootexplorer

Root Explorer APK Nedir? Nasıl Kullanır?

Root Explorer APK, pek çok gelişmiş özelliğe sahip tamamen yeni bir uygulamadır. Bu uygulamanın esas olarak köklü cihazların kullanıcıları için tasarlandığını unutmamak önemlidir. Bu aynı zamanda Android cihazlarını köklendirme konusunda uzmanlaşmış kişileri de içerir.

Root Explorer APK Son Sürüm

Bu uygulama tarafından sunulan pek çok şaşırtıcı ve harika özellik var. Buna Google Drive, Dropbox, Box, SMB desteği, çoklu sekmeler ve SQLite veritabanı görüntüleyici dahildir. En iyi deneyim için bu özellikleri kullanabileceğinizi belirtmekte fayda var.

Root Explorer PRO APK Ücretsiz indir

Diğer özellikler arasında zip çıkarma, çoklu seçim, arama, komut dosyalarını yürütme, yeniden bağlama, yer imleri, izinler, kısayollar oluşturma ve daha pek çok şey bulunur. Bu, mobil cihazınıza yüklemeniz için hızlı ve kullanıcı dostu bir uygulamadır.

Bu uygulamayla ilgili harika şeylerden biri, şu anda yirmi iki binden fazla olumlu derecelendirmeye sahip olmasıdır. Bu, geliştiricinin kullanıcıları için en iyi uygulamayı sunmaya olan bağlılığının bir sonucudur. Unutulmaması gereken bir diğer nokta ise uygulamanın Speed ​​Software tarafından geliştirilmiş olmasıdır.

Root Explorer APK PRO Full indir

Kullanıcılarından gelen incelemeleri gözden geçirmek, uygulamanın ne kadar etkili olduğunu anlamanızı sağlayacaktır. Kullanıcı memnuniyetini sağlamak için bu uygulamanın geliştiricileri tarafından kullanılan farklı stratejiler vardır. Buna 24 saatlik geri ödeme politikası dahildir. Bu nedenle, uygulamayı kullandıktan sonra memnun kalmazsanız geri ödeme alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Uygulamanın farklı izinlerle geldiğini unutmamak önemlidir. Bu, tam ağ erişimini sağlamak içindir. Ayrıca bilgilerinizin internet üzerinden geçmemesini sağlar.

Root Explorer PRO Android apk ücretsiz

Bu uygulama hakkında hala şüpheniz mi var? Etkinliğini deneyimlemek için indirmeniz gerekir. Bu, hiç şüphesiz bir kök kullanıcı olarak cihazınıza indirebileceğiniz en iyi dosya yöneticisidir.

Root Explorer PRO Mod APK Ücretsiz Sürümü

Cihazınızdaki dosya yöneticisini kullanmak için Root Explorer PRO APK‘nin en son sürümünü indirin.

  • Root Explorer v4.10.3

Root Explorer PRO APK indir

Yazar Hakkında

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yorum Yap