1. Ana Sayfa
  2. Android

RFS – Real Flight Simulator Mod APK 1.4.3 indir

RFS – Real Flight Simulator Mod APK 1.4.3 indir
0

Şimdiye kadarki en eksiksiz ve gerçekçi uçuş simülasyon oyununu deneyimlemek istiyorsanız, RFS Real Flight Simulator mod apk en son sürümünü indirin.

RFS – Real Flight Simulator Mod APK Bilgileri

Uygulama Adı RFS – Real Flight Simulator
 Güncellenmiş
Uyumluluk Android 4.3+
 Son sürüm 1.4.3
 Boyut 61.23 Mb
 MOD Tüm uçakların kilidi açıldı
 Kategori simülasyon
Geliştirici RORTOS
 Fiyat 0.99$
 Google Play Bağlantısı it.rortos.realflightsimulator

Uçaklar dünya çapında en hızlı ulaşım şeklidir. Bu sayede mesafeye bağlı olarak dakikalar içinde başka bir yere gidebiliriz. Pilotluk işi de çevredeki en zorlu ama renkli işlerden biri. Çocuklar olarak, işlerinin ne olduğunu ve nasıl yaptıklarını merak etmek doğaldır.

Artık meraklı kalmana gerek yok! Kalkınan bir pilot olsanız da olmasanız da, RFS Real Flight Simulator bugünlerde uçmaya en yakın şey. Bu oyun şu anda bir milyon indirmeye sahip olan RORTOS tarafından oluşturuldu. Burada gelişmiş kontrollerle bir uçağı uçurabilirsiniz. Uçuş planından karmaşık kontrollere kadar her şey – erişiminiz var! Şimdi tonlarca farklı uçakla uçun.

Şimdi Uç, Daha Sonra Oyna

Mobil pazarlarda uçakları merkeze alan çok sayıda mobil oyun var. Bununla birlikte, çoğu, uçmanın tam kapsamlı deneyimini sunmuyor. Genellikle, uçmak için yalnızca bazı düğmelere basmanıza izin veren yaygın oyunlar alırız.

RFS - Real Flight Simulator

Ancak tam bir deneyim istiyorsanız, RFS Real Flight Simulator tam size göre bir oyun! Bir milyondan fazla indirme ile bu oyun en iyisi olduğunu kanıtlıyor! Burada karmaşık uçuş planları oluşturabilirsiniz. Ayrıca gerçekçi gece ve gündüz döngüleri vardır. Bunun dışında her gün 40.000’den fazla uçuş var! Bu gerçek zamanlı trafik, dünya çapında tonlarca havaalanından geliyor. Ayrıca diğer oyuncularla oynayabilir ve onlarla sohbet edebilirsiniz!

RFS Real Flight Simulator Özellikleri

RFS Real Flight Simulator, bir uçağı gerçekten uçurmanıza izin veren gerçekten eşsiz bir oyundur! İşte özellikleri:

Gerçekçi uçuş – En yaygın uçak oyunları genellikle uçmak için basabileceğiniz bazı düğmeler içerir. Öyle olsa bile, bazı insanlar için yeterli olan gerçek bir uçuş deneyimi elde edemezsiniz. Ancak nihai deneyimi arayanlar için RFS Real Flight Simulator tam da onlara göre bir oyun! Burada, tam anlamıyla ihtiyacınız olan kontrollerle tamamlanmış gerçekçi bir uçak deneyimi yaşarsınız. Kalkıştan inişe kadar – hepsini yapacaksınız! Bu oyunda gerçek gece ve gündüz döngüleriyle karşılaşacaksınız ve ayrıca karmaşık uçuş planları da oluşturabilirsiniz. Bunun dışında yakıt, kokpit ve tüm uçak gibi tonlarca kontrole erişebilirsiniz!

RFS Real Flight Simulator Gerçekçi Uçuş Deneyimi

Hava Durumu – Hepimiz uçak uçurmanın kolay bir iş olmadığını biliyoruz. Yıllarca süren eğitim ve tecrübeyi içerir. Ve uçmadan önce ve uçarken dikkat etmeniz gereken en önemli şeylerden biri hava durumudur. Burada, oyunu olabildiğince gerçekçi hale getirmek için gerçek hava durumunu alabilirsiniz. Bu, rüzgar yönü ve hızı, hava koşulları ve daha fazlasını alabileceğiniz anlamına gelir!

Çok Oyunculu – Bu oyunu daha da eğlenceli hale getirmek için birçok başka pilotla oynayabilirsiniz! Burada diğer pilotlarla iletişim kurabilir ve birlikte koordine edebilirsiniz. Bu eğlenceli çünkü bunlar dünya çapında gerçek oyuncular! Bu özellik ile her şey mümkün, böylece oyunun tadını sonuna kadar çıkarabilirsiniz.

Grafikler – Buradaki her şey iyi tasarlanmış ve 3 boyutlu. Burada kusursuz bir kokpit manzarasının yanı sıra uçağınızı tam olarak izlemenizi sağlayacak dış görünümlerin keyfini çıkarabilirsiniz. Bunun dışında geliştiricilerin bu oyuna koyduğu detayların keyfini çıkarabilirsiniz. Size şimdiye kadarki en kusursuz deneyimi sunmak için her şey özenle yapılmıştır!

Gelişmiş kontroller – Bu bir simülasyon oyunu olduğundan, oyunu oynayabilmek için en azından temel bilgilere sahip olmanız gerekir. Bunun nedeni, RFS – Real Flight Simulator, uçakların gerçek hayatta nasıl uçtuğuna çok benzeyen gelişmiş kontrollere sahip olmasıdır.

RFS Real Flight Simulator Mod APK – Tüm uçakların kilidi açıldı

RFS Real Flight Simulator, uçmanın keyfini gerçekten çıkarmanıza izin veren en iyi uçak simülasyon oyunudur! En son sürümü şimdi indirin.

RFS – Real Flight Simulator 1.4.2 Mod APK indir

APK Dosyası: RFS – Real Flight Simulator 1.4.2 Mod (61 MB)

RFS – Real Flight Simulator 1.4.3 APK Orijinal indir

APK Dosyası: RFS – Real Flight Simulator 1.4.3 Orijinal (61.23 Mb)

OBB Dosyası: RFS – Real Flight Simulator 1.4.3 APK Orijinal (OBB)

Yazar Hakkında

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yorum Yap