1. Anasayfa
 2. Multimedya

Revo Uninstaller Pro 4 İncelemesi

Revo Uninstaller Pro 4 İncelemesi
0

Windows için mükemmel bir yazılım / uygulama temizleyici mi arıyorsunuz? Bu tarafsız Revo Uninstaller Pro 4 incelemesini okuyun .

İstenmeyen, inatçı programları tamamen bilgisayarınızdan kaldırmak için Windows yerleşik özelliği yeterli değildir. Revo Uninstaller gibi programlara ihtiyacınız olacak. Çünkü, PC’nizden herhangi bir şeyi kaldırdığınızda, bazı artık dosyalar, kayıt defteri girişleri bırakır. Bu, değerli sabit disk depolama alanınızı kaplar. Yani, bu programları kökten kaldırmak için üçüncü taraf bir araca ihtiyacınız var.

Revo Uninstaller Pro 4 İnceleme

Yeni Revo uninstaller pro 4, önceki sürümünden daha üstün ve daha iyidir. Geliştirici şirketi VS REVO GROUP, bu yazılıma yeni özellikler ve performans iyileştirmeleri getirdi. Bu tarafsız inceleme, onunla ilgili her şeyi açıklayacak.

Özellikleri:

İşte temel özelliklerin bir listesi.

 • Herhangi bir yazılım ve programı kaldırın
 • Yerleşik Windows 10 Uygulamalarını kaldırın
 • Tarayıcı uzantıları temizleyici
 • Kaldırıcıyı zorla
 • Kurulum Günlükleri
 • Avcı Modu
 • Çöp kutusu temizleyici
 • Kanıt Sökücü
 • Kurtarılamaz silme
 • Geçmiş Temizleyici
 • Otomatik Çalıştırma Yöneticisi
 • Windows Araçları

Başlıca özellikler var. Revo uninstaller pro ile daha da fazlasını yapabilirsiniz. Her şeyin olması gereken özelliklere sahiptir.

Programları Tamamen Kaldırma

Bu Revo Uninstaller Pro’yu kullanarak herhangi bir uygulamayı veya yazılımı kaldırdığınızda, bu kaldırma işleminden hemen sonra derin tarama çalıştırır. Ardından, silebilmeniz için kayıtlar dahil kalanları gösterir. Ayrıca tüm süreci otomatik olarak yapabilir.

Avcı Modu

Kuşkusuz, yeni Revo Uninstaller Pro 4 gerekli tüm özelliklere sahiptir. Ek olarak, avcı modu adı verilen oldukça güzel bir özelliğe sahiptir.

Yerleşik Windows Uygulamalarını Kaldırma

Geleneksel win32 uygulamalarının aksine, Windows 10 kullanıcıları modern UWP uygulamalarının keyfini çıkarabilir. Bunlar, herhangi bir ek kaldırıcı olmadan çok kolay bir şekilde kaldırılabilir. Bu durumda, Revo kaldırıcı 4 pro size yardımcı olabilir. İnatçı yerleşik bloatware’i çok kolay bir şekilde kaldırabilir.

Ek özellikler

Ayrıca gereksiz dosyaları temizleyebilir, çalışmanızın sabit diskteki ayak izlerini silebilir ve ayrıca inatçı kaldırılamayan klasörleri silebilirsiniz. Aksi takdirde, program kaldırmanın ötesinde daha fazla şey yapmanıza izin veren otomatik çalıştırma yöneticisi ve Windows araçları gibi ek araçlara sahiptir. Ayrıca, herhangi bir belirli programı kaldırdıktan sonra herhangi bir sorunla karşılaşırsanız kurtarmanıza yardımcı olan bir yedekleme yöneticisine de sahiptir.

Arayüz:

Önceki sürümlerin aksine, Revo kaldırıcı 4 yeni ve güzel görünümlü bir arayüze sahip. IObit Uninstaller gibi modern görünmüyor . Ancak, yeterli ve çok iyi bir arayüz ama o kadar da iyi değil.

Bu programı açtığınızda, ana sayfada gerekli tüm seçenekleri göreceksiniz. Sol kenar çubuğunda tüm araç çubuklarını ve seçenekleri göreceksiniz. Aslında, kullanıcı arayüzü çok basittir ve neredeyse kullanım kolaylığı konusunda kullanıcılar şikayet etmez.

Revo Uninstaller Performansı ve Derinlemesine İnceleme:

Performans hakkında konuştuğumuzda, Revo uninstaller 4 pro mükemmel. Test ettiğimde çok düzgün bir performans gösterdi ve performansla ilgili herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Her şey çok hızlı ve mükemmel görünüyor. Bilgisayarımdan herhangi bir inatçı programı kaldırırken bile gözle görülür bir sorunla karşılaşmadım. Örneğin, Microsoft Edge dışında birçok yerleşik Windows 10 uygulamasını kaldırabilirsiniz.

Eksileri:

Aslında, Revo uninstaller 4 pro, iyi bir istenmeyen yazılım temizleyicidir. Ancak, IOBit gibi bir yazılım güncelleme özelliğine sahip değildir ve ayrıca Bundleware sökücü adı verilen bir özelliği de barındırmaktadır. Fiyatlandırma olması gerekenden biraz daha fazla görünebilir. Ancak, diğer benzer programlarda bulunmayan özelliklere sahiptir.

Fiyat:

Oldukça esnek bir fiyatlandırma seçeneğine sahiptir. Bir yıllık bir bilgisayar lisansı size 24,95 ABD Dolarına mal olacak. İki yıl boyunca 39.95 dolara mal olacak. Sınırsız PC lisansı ile birlikte gelen taşınabilir bir sürümü vardır. Sadece 29,95 dolara mal olacak. Fiyatı biraz daha yüksek. Ancak, kredi kartı veya hesap gerektirmeyen 30 günlük ücretsiz deneme sunar. Bu çok olumlu bir şey. Promosyon devam ediyor. Yanip indirim alacaksınız. Şimdi, tek bir PC / 2 Yıl için indirimli fiyat sadece 14,99 USD. Almak için “POPSPECIAL” Promosyon Kodunu deneyin.

Revo Uninstaller’ı Ücretsiz Deneyin Revo Uninstaller’ı İndirimli Satın Alın

Sonuç:

Umarım bu Revo uninstaller pro 4 incelemesini okuduktan sonra, bunun hakkında bir fikriniz vardır. Sizin için mükemmel olduğunu düşünüyorsanız bu programı kullanabilirsiniz. İyi olan şey, bir deneme sürümüne sahip olmasıdır. Yani, seçmeden önce ücretsiz deneyebilirsiniz. Aslında, Genel olarak, harika bir yazılımdır. Bunu size tavsiye etmekte sorun yaşamıyorum.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir