İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Yazılımlar

Revo Uninstaller Pro 3 – Ücretsiz Lisans

Revo Uninstaller Pro 3 – Ücretsiz Lisans
+ - 0

Revo Uninstaller Pro 3 programı için ücretsiz lisans, yazılımı bilgisayarınızdan kolayca ve artık kalmadan kaldırmanıza olanak tanır. Windows işletim sistemindeki olağan kaldırma işlevinin aksine, yardımcı program, kaldırma prosedürü sırasında tüm izleri temizleyecektir.

Revo Uninstaller Pro’yu kullanarak, Windows bilgisayarınızdan gereksiz hale gelen programları ve uygulamaları kolayca kaldırabilir, ayrıca yazılımın kaldırılması sırasında ortaya çıkan sorunları çözebilirsiniz.

Revo Uninstaller Pro 3, adından da anlaşılacağı gibi yazılımı bilgisayarınızdan kolayca ve tamamen kaldırmak için bir programdır. Windows Revo kapsamındaki normal kaldırma işlevinin aksine, Windows programlarının normal kaldırma rutinlerinin geride bıraktığı kalıntıları silmenize olanak tanır. Ayrıca, yeni kurulumları kaydedebilir ve daha sonra – bir programı kaldırmak istiyorsanız – yükleyicinin yaptığı tüm değişiklikleri silebilirsiniz.

Revo Uninstaller Pro Özellikleri

 • Programların standart kaldırılmasından sonra izleri temizleme yeteneği.
 • Uygulama kurulumu sırasında değişiklikleri izleme.
 • Yazılım güncellemeleriyle ilgili sorunları çözme.
 • Sorunlu uygulamaların kaldırılması.
 • Kurulum zorluklarını çözme.
 • Hızlı ve Zorla kaldırma.
 • Dört tarama modu.

Revo Uninstaller Pro 3 ücretsiz lisans nasıl alınır

Revo Uninstaller Pro 3 – heise.de okuyucuları için hediye veriyor.

 1. Buradan Teklif sayfasını açın.
 2. E-posta adresinizi girin, cinsiyetinizi seçin, ad ve soyadınızı yazın, gizlilik politikasını kabul edin ve “Register” butonuna tıklayın.
 3. Posta kutunuza üç adet mail gelecek, ilki bağlantıya tıklayarak kaydı onaylayın, ikinci mail genel bilgileri içerir ve üçüncüsü bir lisans anahtarı getirecektir. (E-postayı 5-10 dakika sonra almadıysanız, lütfen spam klasörünüzü kontrol edin.)
 4. Revo Uninstaller Pro 3.2.1 sürümünü indirin ve bilgisayarınıza kurun:
 5. ” Yardım “ a giderek ” Kaydol “ düğmesini tıklayarak pro sürümünü etkinleştirin.
Revo Uninstaller Pro’yu İndirin

İşletim sistemi desteği : Windows 10 / 8.1 / 8/7 / Vista / XP 32 veya 64-bit

Revo Uninstaller Pro 3 Kullanıcı Yorumları

 • 64 bit Windows desteği ile, uygulamaları tamamen kaldırmayı ve bilgisayarınızı temizlemeyi kolaylaştırıyor. Gerçekten tavsiye ederim. Artık ihtiyacım olmayan tüm Windows yazılımlarını tamamen kaldırmam için en iyi araç. – Christopher J. Hellraiser
 • Bilgisayarıma istenmeyen bir program olan bulaştı, Windows kaldırıcıyı kullanarak kaldıramadım – yüklü bir program olarak algılanmadı. Revo Uninstaller’ı bir web aramasından sonra buldum ve destek ekibine bazı postalardan sonra sorun çözüldü. Bu nedenle, istenmeyen programların kaldırılması için Revo uninstaller’ı kayıtsız şartsız tavsiye edebilirim. Destek ekibi birinci sınıf yardım sağladı. – Bernard Curtis

Revo Uninstaller Pro 3 Lisans Özellikleri

 • Bu teklifi tamamlamadan önce aktivasyon tamamlanmalıdır.
 • Programın üçüncü sürümü için ömür boyu lisans.
 • Daha yeni sürümlere yönelik güncellemeler mevcut değildir.
 • Yalnızca ev kişisel bilgisayarlar içindir.

Yazar Hakkında

Teknobird, en popüler ve en iyi ücretsiz lisanslı yazılımı, ücretsiz deneme sürümünü ve ücretsiz indirmeyi sunma, paylaşma ve güncelleme konusunda uzmanlaşmış en popüler yazılım eşantiyon web sitelerinden biridir.

Yorum Yap