1. Ana Sayfa
  2. Windows 10
  3. Remix OS Windows 10, 8, 7 için (64-bit) indir

Remix OS Windows 10, 8, 7 için (64-bit) indir

Remix OS Windows 10, 8, 7 için (64-bit) indir

Remix OS 64-bit sürümü, bilgisayarın üretken gücünü Android uygulamasına ve oyun ekosistemine tam erişimle birleştirir .

Araç, mobil ve PC arasındaki sınırların sonsuza kadar ortadan kalkacağı bir dünya vizyonu olarak başladı. Remix OS 64-bit’e geçmiş olan ve Android PC’nin geleceğinin bir parçası olan milyonlarca kullanıcıya katılın .

Remix OS Windows

Evrensel Android

Uygulama, 2 milyondan fazla Android uygulaması ve oyununa erişmenizi sağlar. Çoğu ücretsizdir ve seçtiğiniz herhangi bir Android uygulama mağazasından tek bir tıklama ile yüklenebilir.

Seçim özgürlüğü

Remix OS’nin Android uygulama ekosisteminin önemli bir avantajı, alışkanlıklarınıza ve tercihlerinize en uygun uygulamaları seçme esnekliğidir.

Zaten Android kullanıyorsanız, Remix OS ile yapabileceklerinizi seveceksiniz

Uygulamayı, sezgisel bir PC masaüstü deneyimi ile Android uygulamaları + oyunlar arasındaki sevgi çocuğu olarak düşünün. “RemixOS’ta titizlikle tasarladığımız çok sayıda özellik, size her iki dünyanın en iyisini sunmak için tasarlandı – mobil ve PC’nin eksiksiz bir birleşimi .”

Remix OS indir

Remix OS (64-bit) En Son Sürümü İndirin

Windows 10 için remix os download , remix os kurulumu , remix os player konularına değindik diğer makalemizde görüşmek üzere..

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. teknobird_avatar
    4 hafta önce

    virüslümü ha

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir