İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Android

Rebel Inc Mod APK 1.10.2 indir

Rebel Inc Mod APK 1.10.2 indir
0

Ölümcül bir isyana karşı savaşmak için iyi bir strateji oluşturmak ve farklı bölgeleri yönetmek istiyorsanız android için Rebel Inc Mod APK en son sürüm indir.

Rebel Inc Mod APK Bilgisi

Uygulama Adı Rebel Inc
Güncellenmiş
Uyumluluk Android 4.4+
Sürüm 1.10.2
Boyut 71.28 MB
Mod Herşeyin kilidi açıldı, Sınırsız DNA
Kategori Simülasyon
Geliştirici Ndemic Creations
Fiyat Ücretsiz
Google Play Bağlantısı com.ndemiccreations.rebelinc

Tüm ülkeyi istikrarsızlaştırmadan önce ölümcül isyanı durdurun. 2003 yılında savaşın harap ettiği bir ülkenin sorumluluğunu almak ve yükselen isyanla savaşmak için yerel valilerle birlikte çalışmak için Android için Rebel Inc APK‘sını indirin. Size Plague, Inc.’i getiren aynı adamlar tarafından geliştirilen bu oyun, gerçek olaylara dayanmaktadır ve size en gerçekçi olanı sunmak için yerel politikacılar ve gazetecilerin girdileriyle yapılmıştır.

Rebel Inc Mod APK - Eşşiz bir stratejik sımülasyonunu kontrol et

Oyun oldukça açık bir şekilde 2003 ABD liderliğindeki ülkeyi işgalinin ardından Irak’a dayanıyor. Şiddetli bir isyanı bastırmak için stratejiler uygulamanız ve yerel valiler ve orduyla birlikte çalışmanız gerekecek. Hata yapma, oyun şimdiye kadar mobilde gördüğümüz en gerçekçi ve iyi düşünülmüş strateji oyunlarından biri.

Stabilize edilecek yedi benzersiz bölge var ve hepsinin işlerine çok farklı bir yaklaşımı olan farklı valilerle çalışabilirsiniz. Eylemlerinizi daha başarılı bir şekilde yönetmek için yolsuzluğu araştırın ve düşük tutun ve bölgelerin istikrarsızlıkla üstesinden gelmediğinden emin olun.

Rebel Inc APK Oyunu için ipuçları

Bunun bir strateji oyunu olduğu göz önüne alındığında, oyunu en etkili şekilde oynamaya gelince, oldukça dik bir öğrenme eğrisi olduğu açıktır. Oyunun size sunduğu zorlukların üstesinden daha başarılı bir şekilde gelebilmeniz için bazı önemli ipuçlarına ve püf noktalarına sahip olmak çok yardımcı olur. İşte Rebel, Inc. oynamak için en kritik ipuçlarımızdan bazıları.

Rebel Inc APK - Amansız bir isyanla savaşın

Öğreticiyle oynayın. Biraz acemi olduğunu biliyoruz, ancak daha sonra işler zorlaştığında neler olduğunu bilmek istiyorsanız, bu oyundaki öğretici oldukça önemlidir. Oyunun ilk aşamalarında işler yolunda gitmezse kolayca bunalabilirsiniz, bu nedenle öğreticiyi baştan sona oynamak, Rebel, Inc.‘i ilk kez oynadığınızda size gerçekten çok yardımcı olacaktır.

İtibarına dikkat et. Tüm bölgelerde %100 stabiliteye ulaştığınızda oyun kazanılır. Şöhret çubuğunuz sıfıra ulaşırsa oyun kaybedilir ve istikrarsızlığı ve yolsuzluğu kontrol altında tutmazsanız bu oldukça hızlı bir şekilde gerçekleşebilir. İtibarınızı güvenli bir seviyede tutmak için sivil ve kamu hizmetlerine yatırım yapmak isteyeceksiniz, böylece insanlar sizin yanlarında olduğunuzu görebilecekler. Ayrıca yolsuzlukla mücadele önlemlerine yatırım yapmak ve isyancı isyancıları kontrol altında tutmak isteyeceksiniz. Hiçbir şeyin kontrolden çıkmasına izin vermeyin ve daha da iyisi, başarısız olmamak için insanları mutlu ve yanınızda tutun.

Rebel Inc APK - Bölgede istikrarı sağlamak için kalpleri ve fikirleri kazanın

Para harcarken zaman ayırın. Nakit dağıtmanın birçok yolu vardır – ancak dikkatli olun, bir alana çok erken yatırım yaparsanız, enflasyon fırlar ve ciddi bir sorunla karşı karşıya kalırsınız. Harcamalarınızı farklı alanlarda dengelemeye çalışın ve tüm paranızı çok erken harcamayın. Ayrıca, bölgeleri istikrara kavuşturmak ve görevleri tamamlamak için paraya ihtiyacınız olacağını ve bazen olayların birdenbire ortaya çıkacağını ve bu sorunları çözmek için elinizde paraya ihtiyacınız olacağını unutmayın.

Orduya yatırım yapın. İstikrarsızlığın yükselmesine neden olabilecek pek çok şey var ama asıl sorun isyandır. İsyanla gerçekçi bir şekilde savaşmanın tek yolu askerlerle birlikte olmaktır, bu yüzden orduya yatırım yaptığınızdan emin olun. Bu senin kozun, bu yüzden ihmal etmediğinden emin ol.

Rebel Inc Mod APK - Operasyonunu geliştir

İsyancıları çabuk çıkarın. Oyundaki en büyük tehdit isyandır, bu nedenle isyancı kampları ve grupları yayılmadan önce ortadan kaldırmak çok önemlidir. Asileri çabucak öldürün ve kaosa neden olmalarını önleyin. Bunu yapmanın en iyi yolu onları kuşatmak ve kaçış yollarını kesmektir – aksi halde dağlara geri dönerler ve daha sonra intikam almak için geri gelirler. Ayrıca, isyancı grupları savaşta yendikten sonra kalıntılarını ortadan kaldırmak için hava desteğini çağırdığınızdan emin olun.

Rebel Inc Mod APK – Tüm Kilidi Açık ve Sınırsız dna

Savaşın kasları? Sınırsız para. Bu eski bir generalin sözüydü ve bu kesinlikle doğru. Oyunu çok daha fazla kaynakla oynamak için Rebel, Inc. için sınırsız para modunu indirin. Bu mod ile kolayca asker eğitebilir ve isyancıları yenebilir, ayrıca bölgeye daha fazla istikrar getirmek için kamu hizmetlerine daha fazla yatırım yapabilirsiniz. Şimdi deneyin. Zevk almak!

Rebel Inc Mod APK Özellikleri

  • Satın Alınan Prim
  • Tüm Danışmanların Kilidi Açıldı
  • Tüm Haritaların Kilidi Açıldı
  • Öncekini tamamlamadan herhangi bir Haritayı oyna
  • Hızlandırılmış Kilidi Açıldı
  • Özel Haritaların kilidi açıldı (Yalnızca şu anda oynanabilenler)

Rebel Inc 1.10.2 Original APK indir

Rebel Inc 1.10.2 Original APK indir (71.28 Mb)

Rebel Inc 1.10.2 Mod APK indir

Rebel Inc 1.10.2 Mod APK indir (70 MB)

Yazar Hakkında

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yorum Yap