İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Android

Real Moto Mod APK 1.1.77 indir

Real Moto Mod APK 1.1.77 indir
0

Real Moto Mod APK – En son sürüm – Android için ücretsiz indirin ve motosiklet yarışını deneyimleyin. Dünya çapında gerçek insanlarla yarışın ve becerilerinizi kanıtlayın!

Real Moto Mod APK 1.1.77 Bilgileri

Uygulama İsmi Real Moto
İşletim Sistemi Android 4.1+
Son sürüm 1.1.77
Google Play Bağlantısı com.dreamplay.realmoto.google
Fiyat Bedava
Boyut 42,92 Mb
Mod Frozen enemy
Kategori Yarış

Yarış, mobil oyunlar için her zaman popüler bir tür olmuştur. Hızlı, oynaması kolay ve herkes için çok zevkli. Hangi yaş, cinsiyet ve etnik kökene sahip olursanız olun, yarış oyunlarından, özellikle de motorlu oyunlardan keyif alacağınızdan emin olabilirsiniz. Motosikletleri seviyorsanız, bu oyunu kesinlikle seveceksiniz!

Real Moto, Dreamplay Games tarafından geliştirilmiş bir motosiklet yarış oyunudur. Oyun zaten Google Play Store’da 10 milyon kez indirildi. Bu oyunda, daha önce hiç görmediğiniz dünya standartlarında bir motosiklet yarışını deneyimleyeceksiniz! Yüzlerce motosiklet toplayın ve var olan en hızlı yarışçı olun! Bu oyunda, fethedilmesi gereken tonlarca zorluk ve kilidini açmak için tonlarca motosiklet var. Hepsini yenebilir misin? Daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin.

Real Moto nedir?

Real moto apk mod son sürüm indir

Real Moto, oldukça popüler olan bir motosiklet yarış oyunudur. Bu oyunda farklı bisikletlerde rakiplere karşı yarışabilirsiniz. Her bisiklet benzersizdir ve kendine özgü güçlü ve zayıf yönleri vardır. Sizinle neye binmeyi seçeceğiniz size kalmış. Ancak bisikletinizi istediğiniz renge göre de özelleştirebilirsiniz! Ardından, aralarından seçim yapabileceğiniz tonlarca oyun modu da var. Bunların hepsi çok eğlenceli ve heyecan verici bir oyuna katkıda bulunuyor! Daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin.

Real Moto’nun Özellikleri

Real Moto, sıradan yarış oyununuz değil. Bunda, zorlukları tamamlamak için en iyi motosiklet yarışçılarına karşı yarışacaksınız. İşte özellikleri:

Eşsiz oyun – Real Moto’da hızlı bir motosiklette yarışacaksınız! Genellikle yarış oyunları arabaları içerir, ancak bu oyunda değil! Burada, dünya çapındaki en iyi oyunculara karşı yarışırken Dünya Şampiyonu olacaksınız. Çok sayıda yarışmaya katılabilir ve tonlarca bisikletin kilidini açabilirsiniz. Ayrıca kişiliğinizi göstermek için bisikletlerinizi özelleştirebilirsiniz! Bunun yanı sıra, Real Moto gerçekçi grafiklerle birinci sınıf bir oyun sunduğu için yarış deneyimini iyi bir şekilde kavrayacaksınız. Diğer oyunların aksine, Real Moto herkesin keyif alması için unutulmaz bir oyun yapmaktan çekinmedi!

Real Moto Apk MOD oyunu

Tonlarca zorluk – Real Moto’da sizi bekleyen tonlarca zorluk da var. Ödül kazanmak için 150’den fazla zorluğun üstesinden gelmeniz gerekecek! Bu zorluklar zorluk derecesine göre değişir, bu yüzden bazıları için farklı bir bisiklete ihtiyacınız var. Bu, dünya şampiyonu olma yolunda ilerlerken her mücadelenin zorlu bir mücadele olacağı anlamına geliyor! Bunu yapıp dünyaya en iyi yarışçı olduğunu kanıtlayabilir misin?

Çevrimdışı oyun – Günümüzde neredeyse her yeni oyun, oynayabilmeniz için internete bağlı olmanızı gerektiriyor. Ancak Real Moto’da oynamak için herhangi bir internet bağlantısına ihtiyacınız yok! Basitçe oyunu indirin ve istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde sınırsız oynayabilirsiniz! Bu oyunu her zaman oynayabileceğiniz için asla yavaş bağlantılara veya bağlantı kesintilerine maruz kalmayacaksınız.

Özelleştir – Real Moto’da bisikletinizi dilediğiniz renge göre özelleştirebilirsiniz! Bu, kişiliğinizi göstermenize ve diğer sürücüleri korkutmanıza izin verecektir!

Gerçekçi grafikler ve ses – Real Moto, sizi uçuracak 3D grafiklere sahiptir. Motosikletler olabildiğince gerçekçi ve bir daha asla hiçbir şey için endişelenmenize gerek kalmayacak. Sesler de olabildiğince gerçekçi.

Real Moto Mod APK – Frozen enemy

Real Moto, bisiklet kullanarak yarışmanıza izin verdiği için ilginç bir yarış oyunudur! Her şeyin kilidini açmak için şimdi sınırsız para modunu indirin!

Gerçek Moto 1.1.77 APK Orijinal

Google Play’deki orijinal sürüm

real-moto-1.1.77.apk (42.92 Mb)

File OBB 1.1.77 (113.96 Mb)

Real Moto 1.1.54 Mod APK İndir

Mod Özellikleri:

  • Frozen Enemy
Real Moto 1.1.54 Mod OBB 1.1.54 Dosyası

Yazar Hakkında

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yorum Yap