1. Anasayfa
  2. İnternet Araçları

ProtonVPN Ücretsiz – Sınırsız VPN

ProtonVPN Ücretsiz – Sınırsız VPN
0

Çevrimiçi gizliliği tüm kullanıcılara sunmak için tasarlanmış, tarama kısıtlaması olmayan ücretsiz ve güvenli bir VPN olan ProtonVPN Free’yi edinin.

ProtonVPN Free’nin güvenli teknolojisi internet trafiğinizi şifreli bir VPN tüneli üzerinden gönderir, böylece şifreleriniz ve hassas verileriniz halka açık veya güvenilmez internet bağlantılarında bile güvende kalır.

Tarama geçmişinizi bir sır olarak saklayın. İsviçre VPN sağlayıcısı, kullanıcı etkinliğini kaydetmez ve verileri üçüncü taraflara aktarmaz. Anonim VPN hizmeti, otomatik ve gizli internet erişimi sağlar.

ProtonVPN Free, ProtonMail kullanan gazetecileri ve aktivistleri korumak için oluşturuldu ve kullanıcılarının İnternet’teki herhangi bir içeriğe veya engellenen web sitesine erişmesine izin vererek İnternet sansürünün engellerini kaldırır.

ProtonVPN Ücretsiz Tüm Cihazlar

ProtonVPN İndir

ProtonVPN’nin resmi web sitesinden, Windows, Mac, Linux, Android ve iOS cihazları için indirme linkleri bulunabilir. Aşağıdaki linklere tıklayarak doğrudan ilgili cihazınıza uygun indirme sayfasına erişebilirsiniz:

ProtonVPN Ücretsiz İndir

ProtonVPN Windows İndir ProtonVPN MacOs İndir ProtonVPN Android APK indir ProtonVPN iOs İndir

ProtonVPN Ücretsiz Deneme Sürümü Nasıl Alınır?

  1. ProtonVPN Ücretsiz kayıt olmak için tarife planı sayfasına gidin ve sol bölümdeki Proton Free alın butonuna tıklayın.ProtonVPN Ücretsiz kayıt
  2. Açılan pencereden, kullanıcı adı, parola ve e-posta adresinizi girip Hesap ekle butonuna basın.Proton VPN için ücretsiz bir hesap oluşturun
  3. Hesabınızı nasıl doğrulamak istediğinizi seçin (örneğin, görseldeki gibi e-posta) ile doğrulamayı seçtim.ProtonVPN Hesap Doğrulama
  4. Mail adresinize gelen kodu kopyalayın ve kaydı doğrulayın.
  5. Açılan ekranda bir vpn indirme sayfası açılır, ProtonVPN’yi hangi platformda kullanacaksanız o sizin tercihinize kalmıştır.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir