İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Android

Prison Empire Tycoon Mod Apk 2.3.1 indir

Prison Empire Tycoon Mod Apk 2.3.1 indir
0

Hapishane kralı olarak para kazanmak istiyorsanız, Prison Empire Tycoon Mod APK – son sürüm – Android için ücretsiz indirin! Zengin olmak için daha fazla mahkum getirmeye çalışın!

 

Uygulama İsmi Prison Empire Tycoon
İşletim Sistemi Android 5.0+
Son sürüm 2.3.1
Google Play Bağlantısı com.codigames.idle.prison.empire.manager.tycoon
Fiyat Bedava
Boyut 133,89 Mb
Mod Sınırsız para

Simülasyon oyunları günümüzün en büyük türlerinden biridir. Bir konuyu en ince ayrıntısına kadar keşfetmenize olanak tanırlar, böylece onu sonuna kadar okuyabilirsiniz. Şu an itibariyle, orada yüzlerce ve binlerce simülasyon oyunu var. Ama diğerleri arasında öne çıkan bir tane var.

Codigames tarafından geliştirilen bu simülasyon oyunu, kendi özel hapishanenizi inşa etmeye çalışmak ve onu bir işletmeye dönüştürmek hakkındadır. Hapishanelerin ne kadar tehlikeli olabileceğini hepimiz biliyoruz ama bu oyunda endişelenmenize gerek yok. Para kazanmak için işletmenin genel işlemlerini denetlemeniz yeterlidir. Daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin.

Prison Empire Tycoon nedir?

Hapishanelerin tüm kötü adamların tutulduğu yer olduğu yaygın bir bilgidir. Gerçek hayatta kimse ona yaklaşmaya cesaret edemez çünkü birisinin herhangi bir zamanda kaçıp kaçamayacağını asla bilemezsiniz. Ama Prison Empire Tycoon’da işler böyle değil.

Elbette, mahkumlar kötü adamlar ama aynı zamanda bu durumda sizin para kazandırıcı olarak da hizmet ediyorlar. Çünkü bu simülasyon oyununda özel bir hapishane işi yürütüyorsunuz! Bu oyunda, hapishane sisteminin genel olarak nasıl çalıştığına dair iyi bir genel bakışa sahip olacaksınız. Bu oyunda, en fazla parayı kazanabilmeniz için hapishaneyi kontrol etmek sizin işiniz. Kulağa saçma geliyor ama aslında değişim için benzersiz bir konsept.

Genel olarak, mahkumları kaydetmek, onları eğlendirmek ve disiplin altına almak ve hiçbirinin kaçmamasını sağlamak gibi görevleri yerine getireceksiniz. Tüm tutukluları burada tutup çok para kazanabilir misin?

Prison Empire Tycoon’un Özellikleri

Prison Empire Tycoon, çoğu oyuncunun ilgisini çekecek ilginç bir konsepte sahip yepyeni bir oyundur. Daha fazlasını öğrenmek istiyorsanız, işte özellikleri:

Hapishaneyi denetleyin – Prison Empire Tycoon’da asıl amacınız hapishanenizden para kazanmaktır. Bunu yapmak için mahkumların temel ihtiyaçlarını karşılamanız gerekir. Bu, isyanlardan ve kaçış planlarından kaçınmak için idare etmeniz gerektiği anlamına gelir. Burada işiniz başgardiyan olmak, bu yüzden her şeye göz kulak olmalısınız. Ama ne yaparsanız yapın, mahkumlarınızın dışarı çıkmamasını sağlamalısınız, aksi takdirde itibarınızı ve paranızı kaybedersiniz!

Yükseltme – Belirtildiği gibi, mahkumlara bakmak sizin sorumluluğunuzdadır. Bu, cezaevindeyken onlara reform şansı vermek için onları rahat ettirmeniz gerektiği anlamına gelir. Kitaplık satın alabilir, hücrelerini yükseltebilir, daha iyi yataklar ekleyebilir, bir basketbol sahası inşa edebilir vb. Burada pek çok şey yapabilirsiniz ama bunların hepsi maliyetlidir, bu yüzden çok şey üretmeniz gerekir.

Rehabilitasyon – Koruma ve eşyalara göz kulak olmanın yanı sıra, sorumluluklarınız arasında mahpusların rehabilitasyonu da vardır. Onları iyileştirmek için elinizden gelen her şeyi yapmalısınız, böylece çevrimdışıyken bile para kazanabilirsiniz! Bunları yaparak hükümeti ve toplumu gururlandıracaksınız, böylece itibarınız ve işiniz artacak! Ayrıca, tüm tutukluları yönetecek bir personele ihtiyacınız olacak. İhtiyaçlarınıza göre çalışanları işe alın veya işten çıkarın ve farklı departmanlarda farklı personel istihdam edin.

Grafikler – Prison Empire Tycoon’un grafikleri, gördüğümüz en iyi grafiklerden biridir. 3B’de ama görünüm üstte. Hapishaneyi bu şekilde kolayca denetleyebilirsiniz.

Prison Empire Tycoon mod APK – Sınırsız para

Prison Empire Tycoon, hapishanelerden para kazanmaya odaklanan benzersiz bir simülasyon oyunudur! Tüm özelliklerin anında kilidini açmak istiyorsanız, hemen sınırsız para modunu indirin!

Prison Empire Tycoon 2.3.1 APK Orijinal

Google Play’deki orijinal sürüm

prison-empire-tycoon-2.3.1.apk (133.89 Mb)

Prison Empire Tycoon 2.3 Mod APK İndir

Mod özellikleri:

  • Sınırsız para (parayı harcadığınızda artar)
Prison Empire Tycoon 2.3 Mod [155 MB] APK indir

Yazar Hakkında

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yorum Yap