1. Ana Sayfa
  2. Android

PowerDirector Pro Mod APK indir

PowerDirector Pro Mod APK indir
0

PowerDirector APK son sürüm indirin. Android için Mod ve birçok özelliğin yanı sıra herhangi bir videoyu kolayca düzenleyin! Düzenleme yapmak için uzman olmanıza gerek yok!

PowerDirector Pro Mod APK Bilgileri

Uygulama Adı PowerDirector Pro
İşletim Sistemi Android 5.0+
Son Sürüm 9.3.0
Geliştirici Adı Cyberlink Corp
Google Play Bağlantısı com.cyberlink.powerdirector.DRA140225_01
Fiyat Bedava
Boyut 96,16 Mb
Mod Premium kilidi açıldı, Filigransız
Kategori Video oynatıcılar ve düzenleyiciler

Son yıllarda video düzenleme programlarına ve uygulamalarına olan talep hızla arttı. Memlerin, YouTube’un ve çoğu sosyal medya sitesinin artan popülaritesi sayesinde. Günümüzde insanlar ihtiyaçlarını karşılamak için her zaman kullanışlı ve kolay video düzenleme uygulamaları arıyorlar.

PowerDirector, ihtiyacınız olan her şeye sahip bir video düzenleme uygulamasıdır. Yalnızca Google Play Store’da 50 milyondan fazla indirilen bu düzenleme uygulaması popüler bir uygulamadır. Kolaylık ve güce ihtiyaç duyulan günümüz dünyasında PowerDirector APK Mod her şeyin üstünde duruyor. Bu uygulamanın ne hakkında olduğunu ve özelliklerini mi merak ediyorsunuz? o halde okumaya devam edin!

PowerDirector nedir?

Video düzenleme söz konusu olduğunda, Sony Vegas ve Adobe Premiere Pro gibi yazılımlarla çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Bunlarla ilgili tek sorun, yalnızca dizüstü bilgisayarlardan veya bilgisayarlardan kullanılabilmeleridir. İnsanların bilgisayarlardan çok telefonlarında olduğu günümüz dünyasında bu bir seçenek değil.

Bilgisayarlar için tasarlanmış yazılım düzenleme uygulamalarıyla bile rekabet edebilecek bir video düzenleme uygulaması olan PowerDirector ile tanışın. Piyasada video düzenleme uygulamaları aradığınızda, yalnızca temel video düzenlemeyi yapabilen pek çok yaygın uygulama bulacaksınız. Bazıları yapılan işi yapıyor ama bazıları için yeterli değil. Sürekli hareket halinde olan özelliklere aç insanlar için, bir video düzenleme uygulaması tam da ihtiyaç duydukları şeydir.

Ancak herhangi bir video düzenleme uygulaması onların ihtiyaçlarını karşılayamaz. PowerDirector APK ise temel düzenlemeyi ve hatta renk anahtarı ve katmanlar gibi en gelişmiş teknikleri işleyebilir. Bu uygulamanın sahip olduğu teknolojiye sahip olmadıkları için PowerDirector’ın diğer düzenleme uygulamalarında sunduğu en iyi özellikleri basit bulamazsınız.

İnsanların metinlerden çok görsellere önem verdiği bu dünyada PowerDirector gibi bir video düzenleme uygulaması harikalar yaratacak. İster işiniz ister kişisel ihtiyaçlarınız için kullanın, bu uygulama hayal kırıklığına uğratmaz. Elbette, telefonunuzda düzenleme yapmak bir dizüstü bilgisayarda olduğundan daha zor olacaktır, ancak bu, çoğu insanın yapabileceği bir ödünleşimdir. Ve PowerDirector kadar güçlü bir video düzenleme uygulamasıyla bunu sürekli kullanmak isteyeceksiniz.

PowerDirector Özellikleri

PowerDirector’ı vasat video düzenleme uygulamalarından gerçekten ayıran şey, güçlü özelliklerdir. Bu özellikleri bir video düzenleme uygulamasında nadiren göreceksiniz çünkü başa çıkamıyorlar. Ancak PowerDirector, doğrudan bir dizüstü bilgisayardan düzenleme yapıyormuş gibi eksiksiz bir deneyime sahip olmanızı sağladı. Bununla birlikte, PowerDirector’ın özellikleri şunlardır:

Yüksek çözünürlüklü videolar – PowerDirector’ı diğer temel video düzenleme uygulamalarından ayıran şey, videoları 4K çözünürlükte düzenleme ve dışa aktarma yeteneğidir. Evet, bu uygulama tam da bunu yapabilir! Sadece telefonunuzdaki videoları düzenlemek için kaliteden ödün vermenize gerek yok. Bu, PowerDirector’ın güçlü yeteneğinin kanıtlarından sadece biri. Ancak 4K videolara ihtiyacınız yoksa 720p ve Full HD 1080p kalitesinde düzenleyebilir ve dışa aktarabilirsiniz. Üzerinde düzenleyebileceğiniz videonun kalitesindeki esneklik size çok fazla özgürlük sağlar.

Destansı geçişler ve video efektleri – Bu video düzenleme uygulaması, ihtiyaç duyacağınız tüm gerekli geçişlere ve efektlere ve daha fazlasına sahiptir. Videolarınızı renklendirmek için 30’dan fazla video efektinin yanı sıra seçim yapabileceğiniz 40’tan fazla geçiş sunar. Ayrıca videolarınızı daha canlı hale getirmek için seçebileceğiniz 290’dan fazla çıkartmaya sahiptir. Sonuç olarak, bu, emrinizde olan geçişlerin ve efektlerin sayısı sayesinde video düzenleme deneyiminizi daha da kolaylaştırır. Videolarınızı daha modern hale getirecek aksaklık efektleri bile var.

Kaplamalar – Adobe ürünlerine aşinaysanız, farklı klipleri bir araya getirmenin genellikle ilginç bir çıktı oluşturduğunu bilirsiniz. PowerDirector’da, çoklu karıştırma modlarıyla çift pozlama efekti oluşturmak için klipleri üst üste bindirebilirsiniz.

Chroma Key – Başka bir video düzenleme uygulaması kullanacaksanız, kesinlikle herhangi bir chroma key özelliği görmeyeceksiniz. Renk anahtarının ne olduğunu bilmiyorsanız, herhangi bir yeşil ekranı aldığınız ve istediğiniz herhangi bir arka plan videosu veya görüntüsü ile değiştirdiğiniz yerdir. Hollywood filmlerinin çoğu, bir binadan düşmek, hatta televizyon haber merkezlerinden düşme gibi imkansız sahnelerini bu şekilde yapıyor. Bu, yalnızca PowerDirector’ın sunabileceği kesinlikle ve gelişmiş bir özelliktir.

Temel düzenleme işlevleri – Gelişmiş özelliklere ek olarak, PowerDirector, ihtiyaç duyacağınız tüm temel düzenleme özelliklerine sahiptir. Klipleri zaman çizelgesinde kolaylıkla kırpabilir, bölebilir, döndürebilir ve yeniden düzenleyebilirsiniz. Ayrıca kliplerin parlaklığını ve doygunluğunu birkaç saniye içinde ayarlayabilirsiniz. Bunun da ötesinde, videoya metinler ve başlıklar da ekleyebilirsiniz. Son olarak, uygulama içinde videolarınıza seslendirme ve arka plan müziği de ekleyebilirsiniz.

Fotoğraf düzenleyici – PowerDirector, uygulamanın kendisindeki resimleri düzenlemenize de olanak tanır. Bu, resimlerinizde son dakika ayarlamaları yapmak istiyorsanız artık üçüncü taraf uygulamaları kullanmanız gerekmediği anlamına gelir. Temanıza uyması için fotoğraflarınızı çevirebilir, yakınlaştırabilir, kırpabilir ve rengini ayarlayabilirsiniz.

Ücretsiz şablonlar – Geçiş, çıkartmalar ve efekt şablonlarının yanı sıra şunlara da erişebileceksiniz: 15’ten fazla başlık şablonu, 65’ten fazla renk filtresi ve 100’den fazla ses efekti klibi ve arka plan müziği parçası. Şablonlardaki bu çeşitlilik, harici olarak herhangi bir şey indirmeden gerçekten benzersiz bir başyapıt yaratmanıza izin verir.

Doğrudan sosyal medya sitelerine yükleyin – Kliplerinizi düzenlemeyi bitirdikten sonra, işlemi kolaylaştırmak için bunları doğrudan YouTube veya Facebook’a da yükleyebilirsiniz. Bu, videoyu oluşturmak ve bunları doğrudan bu platformlara yüklemek için gereken süreyi ortadan kaldırmanıza yardımcı olur. Ayrıca mobil veri kullanıyorsanız veri tasarrufu sağlar.

Kolay kontroller – PowerDirector’ın en büyük özelliklerinden biri kolay kontrollerdir. Bu uygulamadaki bilgisayarlar için çoğu video düzenleme yazılımına benzer bir arayüz göreceksiniz. Videoları düzenlemek için, yapmak istediklerinize karşılık gelen düğmelere dokunmanız yeterlidir. Bu kadar kolay!

PowerDirector Pro 9.2.2 Mod APK indirin

PowerDirector Mod APK – Filigransız, Premium kilidi açıldı

PowerDirector’ı indirmek ücretsizdir ancak videolarınızda filigranlar olacaktır. Bundan kurtulmak ve bazı premium özelliklere erişmek için şimdi filigransız modunu indirin!

Mod Özellikleri:

  1. Tüm Premium Paketler Açıldı.
  2. Videoyu Ultra / Full HD Kalitesine Aktarın
  3. Filigran Yok
  4. Reklamlar Kaldırıldı
  5. Google Drive Bulutunun Kilidi Açıldı
  6. Devre Dışı Bırakılmış / Kaldırılmış İstenmeyen İzinler + Alıcılar ve Hizmetler
  7. Analitik/Crashlytics Devre Dışı Bırakıldı
  8. AOSP Modu Uyumludur

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yorum Yap