1. Anasayfa
  2. Ses & Video Araçları

PotPlayer – Ücretsiz indir

PotPlayer – Ücretsiz indir
0

PotPlayer Nedir?

PotPlayer, TV kanallarını, altyazıları ve dış görünümleri de destekleyen kapsamlı bir ücretsiz video ve ses oynatıcıdır. The KMPlayer ile aynı Koreli yazar tarafından yapılmıştır.

ffdshow ve sadece Korece video/sohbet ağına bağlanmak için başka şeyler de dahil olmak üzere , KMPlayer’ın çok daha gelişmiş/daha hızlı bir sürümüdür.

Çok sayıda özellik ve zengin özelleştirme. Kullanıcılarına işlevleri üzerinde büyük kontrol sağlar. Bu, video hızının değiştirilmesine, ses düzeyinin ayarlanmasına, kontrast ve parlaklığın azaltılmasına veya artırılmasına olanak tanır.

Ayrıca, kullanıcıların video oynatıcılarının görünümünü işletim sistemlerinin temasıyla eşleştirebilmeleri için çeşitli görünümler mevcuttur. Player dahili codec bileşenleri içerir ve codec bileşenlerini manuel olarak yüklemeye gerek yoktur.

PotPlayer sorunsuz oynatmayı destekler (bir kerede 1000 – AVI/ WMV/ MKV/ MPG dosyasına kadar, karışık kaplara izin verilir), açılan son 200 dosyada otomatik devam ettirilir. Ayrıca tamamen yapılandırılabilir XML dış görünüm dosyalarına ve ayrıca bir D3D özel moduna sahiptir. Diğer önemli özellikler arasında Web Kamerası/Analog/ Dijital TV cihazları desteği, boşluksuz video Oynatma, DXVA , canlı yayın bulunmaktadır.

PotPlayer, mevcut hemen hemen her video formatını (AVI, WMV, ASF, MPEG, M2V, MTS, DPG, WebM, AMV veya DivX gibi) formatlarını destekler. Ayrıca çok çeşitli ses formatlarını destekler (WAV, WMA, MP3, OGG, M4A, AAC, RA, FLAC ve MOD dahil ancak bunlarla sınırlı değildir) ve çeşitli çalma listesi formatlarını tanır (M3U, ASX, PLS, WVX veya CUE gibi)

Çeşitli Altyazı Formatlarını Destekler: Metin altyazıları (SMI ve SRT), DVD (Vobsub) ve Blu-ray altyazıları, ASS/SSA animasyonu ve SMI Ruby etiketleri, vb.

PotPlayer 64/Bit indir

PotPlayer 32/Bit indir

Desteklenen İşletim Sistemleri: Windows 11, 7, 8, 8.1, 10, (32-bit, 64-bit).

Daum PotPlayer Özellikleri

  • Pürüzsüz, kesintisiz video oynatma.
  • Anlık görüntülerle sahneyi önizleyin.
  • En sevdiğiniz sahneyi veya bölümü favorilerinize ekleyebilirsiniz.
  • Direct3D9 Ex Flip Modu ve Yer Paylaşımını destekler.
  • DVD, TV, HDTV gibi çeşitli cihazları destekler.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir