1. Ana Sayfa
  2. Android

Polarr Photo Editor APK 6.0.43 indir

Polarr Photo Editor APK 6.0.43 indir
0

Polarr Photo Editor APK en son sürümünü şimdi ücretsiz indirin. Fotoğraflarınızı kolayca çarpıcı profesyonel fotoğraflara dönüştürmek istiyorsanız bu uygulam tam size göre. Tonlarca şablonla sonsuz stiller yaratın!

Polarr Photo Editor APK Bilgileri

Uygulama Adı Polarr Photo Editor
Son Güncelleme
Uyumluluk Android 8.0+
 Son sürüm 6.0.43
 Boy 48.02 Mb
 MOD MOD yok
 Kategori Fotoğrafçılık
 Geliştirici Polarr
 Fiyat Ücretsiz
 Google Play Bağlantısı photo.editor.polarr

İnternetin ortaya çıkışı, dünyaya o kadar çok ilerleme getirdi ki, şimdi onsuz yaşamayı hayal etmek zor. Bu ileri teknoloji sayesinde artık sadece iletişim kurmak için mektup yazmak zorunda kalmıyoruz, anında film ve dizi izleyebiliyor ve dünyayı daha da küçültebiliyoruz. Bu nedenle, Facebook, Instagram ve daha fazlası gibi sosyal medya siteleri de oluşturduk.

Artık ister kişisel ister iş amaçlı olsun, internette resim yayınlamak zorunludur. Bununla, profesyonel fotoğraflara olan ihtiyaç hiç bu kadar yüksek olmamıştı. Ancak Polarr gibi fotoğraf düzenleme uygulamaları sayesinde profesyonel fotoğraflar oluşturmak için photoshop uzmanı olmanıza gerek yok! 10 milyondan fazla kişinin güvendiği uygulama, başkalarıyla paylaşabileceğiniz kendi estetiğinizi kolayca oluşturmanıza olanak tanır!

Eşsiz Bir Fotoğraf Düzenleme Aracı

Bugün Facebook ve Instagram gibi sosyal medya sitelerine göz attığımızda, her gün tonlarca fotoğrafın yüklendiğini hemen görebiliyoruz. Ancak günümüzde herkesin akıllı telefonları olduğu için fotoğraf düzenleme uygulamaları bir cankurtaran!

Artık sadece fotoğrafları düzenlemek için olağanüstü grafik tasarım becerilerine sahip olmanıza bile gerek yok. Polarr sayesinde artık dünyayla paylaşabileceğiniz estetik açıdan hoş fotoğraflar yaratma gücüne sahipsiniz! Bu harika uygulamada erişebileceğiniz tonlarca hazır şablon, efekt ve stil var. Bunu uygulamanın yapay zekasıyla birleştirin ve başkalarını şaşırtacak harika fotoğraflara sahip olabilirsiniz! Çarpıcı şaheserler yaratmak için sayısız fotoğrafı düzenleyin ve kendi kaplamalarınızı yükleyin.

Polarr Özellikleri

Sosyal medya sitelerinin varlığı, birçok insanın çok sayıda fotoğraf çekip yüklemeye başlamasının önünü açtı. Ancak günümüzde internette çok fazla fotoğraf olduğu için viral olmak istiyorsanız benzersiz olmanız gerekiyor. Polarr’ın yardımıyla tam da bunu başarabilirsiniz! İşte özellikleri:

Şaşırtıcı Efektler – Günümüz dünyasında, ham ve düzenlenmemiş fotoğraflar fazla ilgi görmez. Daha fazla beğeni ve takipçi elde etmek için çarpıcı olanlar oluşturmanız gerekecek. Polarr sayesinde artık herkesle paylaşabileceğiniz fotoğrafları kolayca oluşturabilir ve düzenleyebilirsiniz! Arka planı, kişiyi, gökyüzünü, bitki örtüsünü, binayı, zemini ve daha fazlasını anında değiştirebilirsiniz! Fırça, radyal, degrade, renk ve parlaklık gibi araçları kullanmanızı sağlayan seçici maskelere de erişebilirsiniz. Bunun dışında, belirli bir ruh halini göstermek veya kendi ruh halinizi yüklemek için tonlarca bindirme kullanabilirsiniz.

Tonlarca stil – Burada, hesabınızla 100 ücretsiz stil yedeklemesine erişebilirsiniz. Ayrıca, fotoğraflarınızı harika yapacak olan dosya öykünmeleri için önceden ayarlanmış 120 stile erişebilirsiniz. Bunun dışında fotoğraflarınızı rötuşlayabilir ve cilt, sıvılaştırma, yüz şekilleri ve daha fazlası gibi araçları kullanabilirsiniz! Son olarak ışık, renk, HSL, tonlama, saçak, detay ve daha birçok global ayarlara ulaşabilirsiniz! Bunlar, bu gelişmiş uygulamada bekleyebileceğiniz şeylerin sadece tadı.

Akıllı araçlar – Kullanıcılar için işleri daha da kolaylaştırmak için Polarr, fotoğrafları toplu olarak dışa aktarmanıza olanak tanır. Ayrıca nesneleri, yüzleri algılamak ve nesneleri segmentlere ayırmak için yapay zeka kullanır. Bu uygulama aynı zamanda tüm cihazlarda yedekleme ve senkronizasyon filtrelerine sahiptir. Bu size mümkün olduğu kadar çok şaheser yaratmak için ihtiyacınız olan güveni verecektir.

Kolay arayüz – Bu uygulama yeni başlayanlar tarafından bile kullanılabilir! Kullanıcı dostu arayüzü sayesinde kullanmak için herhangi bir fotoğraf düzenleme becerisine ihtiyacınız yok. Sadece birkaç dokunuşla ihtiyacınız olan her şeye kolayca erişebilirsiniz.

Başyapıtlarınızı kolayca paylaşın – Bir QR ve kısa kodlar oluşturarak fotoğraflarınızı kolayca paylaşabilirsiniz! Bu tek başına fotoğraf düzenleme uygulamaları arasında ezber bozan bir şey!

Android için Polarr APK En son sürüm indirin

Polarr, kullanıcıların kolayca çarpıcı fotoğraflar oluşturmasını sağlayan cankurtaran bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. En son sürümü indirin ve şimdi keyfini çıkarın.

Polarr Photo Editor 6.0.43 Original Apk [48.02 Mb] indir

Yazar Hakkında

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yorum Yap