1. Ana Sayfa
 2. Android

Pokémon Masters EX APK 2.9.0 indir

Pokémon Masters EX APK 2.9.0 indir
0

Android için Pokemon Masters EX APK Son Sürüm ücretsiz indirin. Pokemon Masters League’in bu versiyonu yeni özelliklerle geliyor.

Pokémon Masters EX APK 2.9.0 Bilgileri

Uygulama İsmi Pokémon Masters EX
İşletim Sistemi Android 5.0+
Son sürüm 2.9.0
Google Play Bağlantısı com.dena.a12026418
Fiyat Bedava
Boyut 85.93 Mb
Kategori Rol yapma oyunu

Pokemon Masters dünyasına tekrar hoş geldiniz. Eşitleme Çiftleri, tamamen yükseltilmiş bir mücadeleye hazırlanın. Çok sayıda yeni özellik, oyun modu ve ek içerik dünyayı kasıp kavurdu.

Ancak, eyleme katılmanız için asla çok geç değildir. Yumurtalardan kendi Pokemon’unuzu yükseltin, ikonik senkron çiftleri toplayın ve eğitmenler için nihai test için ekip oluşturun. Gerekene sahipseniz, devam edin ve Android için Pokemon Masters EX’i indirin.

Geri Dönen ve Yeni Pokemon Masters Özellikleri

Öncelikle oyunda takılı kalan özelliklerin üzerinden geçelim. Geliştirilmiş sürümün piyasaya sürülmesinden bu yana, yeni eklemeler kendilerini tanıttı. Neyin geri döndüğünü ve neyin taze olduğunu bilmek daha iyidir.

İşte Pokemon Masters EX’in piyasaya sürülmesinden önceki tüm önceki özellikler …

 • Passio adasında tamamen orijinal bir hikayeyi deneyimleyin. Burada, tüm zamanların en iyi eğitmenleri, tartışmasız şampiyonlar olarak kendilerini kanıtlamak için bir araya geldi.
 • Bununla birlikte, karakter listesi, Pokemon tarihinin nesiller boyunca genişler. En sevdiğiniz rakiplerinizi, kahramanları, spor salonu liderlerini ve daha fazlasını bulun!
 • Eğitmenlerinizi buna göre organize ederek zorlu 3’e 3 savaşlarda oynayın.

Pokemon Masters’ı yapan bazı yeni özellikler …

 • Yeni 6 Yıldızlı senkronizasyon çiftleri EX çiftleri halinde gelişecek. Bunların senkron hareketlerinde ciddi bir artış olacak. Ek olarak, eğitmenlerin kıyafetleri gelişecek.
 • Şampiyon Stadyumu, becerilerinizi test etmek için Elit Dörtlü ve bölge şampiyonuna meydan okumanıza olanak tanır. Şöhretler salonunda bir yer kazanabilir misin?
 • Takımlarınıza eklemek için yumurtalardan yeni Pokemon çıkarıp atın.

Nesiller Çarpışıyor:

 • 1. Nesil: Red, Brock, Misty, Blue, Teğmen Surge, Giovanni, Agatha ve daha fazlası gibi Kanto hayranlarının favorilerini bulacaksınız! Charizard, Pigeot, Mewtwo ve Gengar gibi klasik Pokemon’u burada bulacaksınız.
 • 2. Nesil: Altın, Gümüş, Whitney, Bugsy, Morty, Koga ve diğer birçok efsanevi eğitmen Johto Bölgesi’nden geliyor. 2’yi bekleyin nd Meganium, Beedril, Miltank ve Crobat gibi gen canavarlar.
 • 3. Nesil: Kara ve denizin mükemmel dengesi, yani Hoenn Bölgesi. Burada May, Brendan, Steven Stone, Roxanne, Flannery, Drake ve diğer güçlü rakipler gibi eğitmenler bulacaksınız. Sceptile, Blaziken, Metagross, Torkoal ve Salamence bölgede gizlenen tehlikelerden sadece birkaçı.
 • 4. Nesil: Sinnoh Bölgesi, efendilerin adil payına da yabancı değil. Dawn, Barry, Cynthia ve diğer eğitmenler, Garchomp ve Empoleon gibi Pokemon ile işbirliği yapıyor.
 • 5. Nesil: Daha endüstriyel şehir tabanlı Unova, hem Pokes hem de Trainer’lar için tamamen yeni bir tür ve nesil getiriyor. Hilbert, Hilda, Alder, Grimsley ve Iris, bölgenin sunduğu en güçlü yerlerden sadece birkaçı. Eş çifti ortakları arasında Liepard, Oshawott, Zebstrika, Haxorous ve daha fazlası bulunmaktadır.
 • 6. Nesil: Fransızlardan ilham alan Kalos, size daha fazla zorluk getiriyor. Mega evrimleşme yeteneğine sahip Pokemon ile Serena, Diantha, Siebold ve daha fazlasıyla savaşın.
 • 7. Nesil: Hawaii bölgesi Alola, spor salonu liderlerini değil Kahunas ve Deneme Kaptanlarını merkez sahneye getiriyor. Bazı zorlu Pokemonlara ve Lycanroc, Pallosand ve daha fazlası gibi eğitmenlere meydan okuyun veya kullanın.

Android için Pokemon Masters EX APK İndir

EX oyunu hala yeni olduğu için henüz APK ile herhangi bir etki yok. Bununla birlikte, Pokemon Masters EX APK Son Sürümünü indirmek size yine de daha fazla depolama alanı ve daha hızlı bir kurulum sağlayacaktır.

Antrenörden korkmayın – Masters League’e hemen katılın. Eşit çiftlerinizi alın ve en iyisi olun!

Pokémon Masters EX 2.9.0 APK Orijinal

Google Play’deki orijinal sürüm

pokemon-masters-ex-2.9.0.apk (85.93 Mb)

Yazar Hakkında

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yorum Yap