1. Ana Sayfa
  2. Android

Pizav.com – Dizipal Apk İndir

Pizav.com – Dizipal Apk İndir
+ - 0

Bir zamanlar sadece televizyondan izlemiş olduğumuz diziler ve filmler, teknolojinin ilerlemesiyle artık her yerde. Cep telefonları, tabletler, bilgisayarlar ve sanal ortamda yayınlanan dizileri seyahat ederken bile izlemek mümkün. Büyük otobüs firmalarının seyahatler sırasında, müşterilerine sürekli banttan izlettikleri diziler ve filmler bir süre sonra çok sıkıcı bir hal almaya başlıyor. Çünkü bellekleri güncellenmiyor ve siz her seyahatinizde izlemiş olduğunuz dizileri ve filmleri tekrar tekrar izlemek zorunda kalıyorsunuz. İşte bu durumda devreye pizav’ın dizipal apk uygulaması devreye girmektedir. Peki dizipal apk tam olarak ne işe yaramaktadır bunu inceleyelim.

Dizipal Apk Nedir?

Dizipal apk blutv, netflix, exxen ve buna benzer platformlarda aylık belli bir ücret ödeyerek izlemiş olduğumuz dizi ve filmleri ücretsiz bir şekilde izleme imkanı sunmaktadır. Bu şekilde dizipal ile en popüler ve ücretli olan diziler ile filmleri tek bir ücret ödemeden istediğiniz bölümden başlayarak izlemeniz mümkün. Normalde bu tarz platformların her ay alınan belli bir ücreti bulunmaktadır. Ve bu ücretleri seneye vurduğumuz zaman, az denilecek bir miktarda değildir. Bu uygulama bizleri bu ücretlerden kurtarmakta ve bedava hizmet sunmaktadır.

Uygulamayı diğer tüm uygulamalardan ayıran en büyük özellik, aynı videonun aynı anda bir çok kişi tarafından izlenebilmesi ve videoların sorunsuz bir şekilde indirebilmesi olmuştur. Yani dizi ve film koleksiyonu yapan kişiler, ücretsiz bir şekilde istemiş oldukları dizi ve filmleri indirerek gittikleri her yerde izleme şansına sahiptir.

Dizipal apk bir android uygulamasıdır. Uygulamanın içerisinde birden çok kategoride dizi ve film bulunmaktadır ve dizipal24 aynı zamanda birden çok tv show ve maç programını da içinde barındırır. Uygulamada hem türkçe hem de yabancı dizi ve filmleri bulmanız mümkün.

Apk İndirme ve Kurulum

Bu apk’yı indirmek için bazı yönergelere ihtiyaç vardır. Herkes tarafından tutulan apk dizipal31 indirmek ve kurmak için aşağıdaki talimatları izleyebilirsiniz.

  • Öncelikle indir butonuna tıklayın ve apk’yı indirin.
  • Kurulum için cihaz ayarlarına giderek bilinmeyen kaynaklara izin verin.
  • İndirilen dosyaya tıklayarak yükle butonuna basın.
  • Yükleme sonrasında istediğiniz dizi ve filmin keyfini çıkarın.

Uygulama %100 güvenilir olup, android sistemli tüm cihazlara indirilebilmektedir.

Yazar Hakkında

Teknobird, en popüler ve en iyi ücretsiz lisanslı yazılımı, ücretsiz deneme sürümünü ve ücretsiz indirmeyi sunma, paylaşma ve güncelleme konusunda uzmanlaşmış en popüler yazılım eşantiyon web sitelerinden biridir.

Yorum Yap