İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Android

PicsArt Mod APK indir

PicsArt Mod APK indir
0

En iyi hepsi bir arada fotoğraf ve video düzenleyici uygulamasını arıyorsanız, PicsArt Mod Apk sizin için en iyi uygulamadır! Bu uygulamayı nasıl en üst düzeye çıkaracağınız ve kullanacağınız hakkında daha fazla bilgi edinin!

PicsArt Mod APK Bilgileri 17.2.4

Uygulama Adı PicsArt
İşletim Sistemi Android +
Son sürüm 17.2.4
Google Play Bağlantısı com.picsart.studio
Fiyat Bedava
Boyut 30.43 Mb
Mod Premium Kilidi Açık
Kategori Fotoğrafçılık

Bugünlerde çoğu insan gibiyseniz, neredeyse her gün fotoğraf çekiyorsunuz. İster özel bir gün, ister normal bir gün olsun, günün anılarını korumada hiçbir şey bir fotoğrafın veya videonun yerini tutamaz. Günümüzde çoğu insan sadece para için değil, anılar için de vlog çekiyor. Ancak bu fotoğrafları veya videoları kolayca düzenlemek istiyorsanız, size yardımcı olması için PicsArt Mod APK gibi bir uygulamaya ihtiyacınız olacak.

Bu düzenleme uygulaması yalnızca Google Play Store’da 500 milyondan fazla indirildi! Bu, bugüne kadarki en popüler düzenleme uygulamalarından biridir ve bu güne kadar hala güncellenmektedir. Bu nedenle, bu uygulamayı kullanmak isterseniz, bu kılavuz sizin için faydalı olacaktır! PicsArt Mod APK hakkındaki her şeyi buradan okuyun.

PicsArt Mod APK Hepsi Bir Arada Özellikler

İlk olarak 2011’de piyasaya sürülen bu canavar bir uygulama şimdi başka bir şeye dönüştü. Şu anda en popüler düzenleme uygulamalarından biri çünkü bir düzenleme aracı olarak ihtiyacınız olan her şeye sahip. Çoğu profesyonel ve amatör, bu uygulamayı tam potansiyeline inanır ve kullanır.

Modaya uygun filtreler, kaplamalar ve hatta basit fotoğraf düzenleme araçlarıyla bu uygulama herkese hitap edebilir. Uygulamayı indirdikten sonra, hepsini yapabileceği için artık birden fazla düzenleme uygulamasına ihtiyacınız yok. Kinemaster, Adobe Premiere Rush ve daha fazlası gibi en iyi uygulamalarla rekabet edebilecek bir video düzenleme özelliği bile var. Kolajlarla daha çok ilgileniyorsanız, mevcut sayısız şablon sayesinde uygulamada kolayca bir tane oluşturabilirsiniz. Sadece bu değil, aynı zamanda bir sürü çıkartma ve efekt de alabilirsiniz. Daha da şaşırtıcı olan, kendi fırçalarınızı, katmanlarınızı ve diğer şeyleri çizebilmenizdir! Bu uygulama gerçekten herkesin sanatsal ve yaratıcı yönünü ortaya çıkarması için.

PicsArt’ı Harika Yapan Nedir?

PicsArt’ı harika yapan şey, sahip olduğu sayısız kullanışlı özelliktir. İhtiyacınız olan her şeyle donatılmıştır, bu yüzden çoğu kullanıcı bunu indirdikten sonra sahip oldukları diğer düzenleme uygulamalarını siler. Bize inanmıyor musunuz? İşte görmeniz için özellikleri.

Komple fotoğraf düzenleyici – Fotoğraf düzenleme uygulamaları birkaç yıl önce ortaya çıktı. Ancak bu alandaki öncülerden biri PicsArt. Bu uygulama, mevcut çeşitli araçlar sayesinde kullanıcılar kolayca düzenleyebildikleri için eksiksiz bir fotoğraf düzenleme deneyimi sunar. Burada, arka planları silmek için bir silgi aracının yanı sıra alabileceğiniz birçok modaya uygun filtre var. Kendinizinkini düzenleyebileceğiniz veya düzenleyebileceğiniz bir sürü ücretsiz resim var. Bunun dışında, harika sonuçlar alabilmeniz için bulanık fotoğraflar gibi birçok araç var. Bunun dışında, emrinizde kesme, çevirme, döndürme, kırpma ve daha fazlası gibi temel araçlar vardır. İster basit bir fotoğrafı düzeltmeyi ister gelişmiş bir fotoğrafı düzeltmeyi hedefliyor olun, hepsini PicsArt’ta yapabilirsiniz!

Badass video düzenleyici – PicsArt, fotoğraf ve video düzenleme araçlarını tek bir uygulamada bir araya getiren tek uygulamalardan biridir. Bu nedenle, bu uygulamadaki videoları sıfırdan özgürce düzenleyebilirsiniz. Şarkılar, arka plan sesleri, diğer videolar ekleyin ve kolayca çarpıcı videolar oluşturun. Uygulamanın nasıl çalıştığına hakim olduktan sonra, glitch efektleri veya isterseniz meme videoları olan modaya uygun müzik videolarını kolayca oluşturabilirsiniz. Bunun yanı sıra, akıllı birleştirme aracını kullanarak videoları birleştirebilir ve kolayca slayt gösterileri oluşturabilirsiniz.

Harika kolajlar oluşturun – Yalnızca kolaj yapmak isteyenler için bu uygulama sizin için en iyi kolaj oluşturuculardan birine sahip! Cihazınızdaki fotoğraflarınızla özgürce harika fotoğraf kolajları oluşturabilirsiniz. Fotoğraf ızgarası, karalama defteri ve kolajlarınızı şekillendirmek için birçok çerçeve gibi size yardımcı olacak bir sürü araç var. Sürekli Instagram kullanıyorsanız, hikaye oluşturucunun hikayelerinizi her zamankinden daha etkili hale getirmenin keyifli bir yolu olduğunu göreceksiniz. Hasta düzenleme becerilerinizle sevdiklerinizi, arkadaşlarınızı ve hatta takipçilerinizi etkileyin.

Herkes için çıkartmalar – Imessage için 60 milyondan fazla çıkartma koleksiyonuyla, duygularınızı ifade etmenin yolları asla tükenmeyecek! Büyük koleksiyon, fotoğraflarınızı daha kişisel ve eğlenceli hale getirmenizi sağlar. Artık aralarından seçim yapabileceğiniz geniş bir çıkartma koleksiyonuna sahip olduğunuza göre harika bir albüm oluşturmamak için hiçbir neden yok.

Sıcak efektler – Yukarıdakilerin yanı sıra, kullanabileceğiniz çok sayıda fotoğraf efekti sayesinde fotoğraf düzenleme becerilerinizi geliştirebilirsiniz. Eskiz efektleri, tuval efektleri, damlama sanatı ve daha pek çok şey var! Ayrıca kendinizin ve sevdiğiniz herkesin çizgi film versiyonunu da oluşturabilirsiniz. Doodle ile ilgileniyorsanız, fotoğraflarınızın sanat stilini artırmak için çeşitli karalamalar da oluşturabilirsiniz. Burada yapabileceğiniz o kadar çok harika şey var ki!

Çizim aracı – Çizim aracı, fırçaları, katmanları ve profesyonel çizim araçlarını özelleştirmek için kullanılır. Bu araç, uygulama içinde kolayca daha sanatsal parçalar oluşturmalarına izin verdiği için sanatçılar tarafından sevilir. PicsArt’ta çizim ve düzenleme yapabileceğiniz bir üçüncü taraf uygulamasına gerek yok!

PicsArt Gold – Ayda sadece 4,67 $ karşılığında tüm premium çıkartmalara, yazı tiplerine, çerçevelere, maskelere, kolajlara ve daha birçok öğeye erişebilirsiniz! Ayrıca, uygulamayı size kolaylık sağlamak için reklamsız ve özel içeriksiz olarak alırsınız. Düzenleme oyununuzu önemli ölçüde artırmak istiyorsanız, bu sizin için mükemmel bir aboneliktir.

PicsArt ve Snapseed

Snapseed , PicsArt ile birlikte en popüler fotoğraf düzenleme uygulamalarından biridir. Ancak bu iki uygulama birbiriyle nasıl karşılaştırılır? Hadi bulalım:

Filtreler ve hazır ayarlar – Bu kategoride, Snapseed size yalnızca 11 filtreden oluşan sınırlı bir kategori sunar. Bunu PicsArt’ın sınırsız ön ayarlarıyla karşılaştırın, burada açık ara kazananı görebilirsiniz.

Özellikler – Her iki araç da popüler fotoğraf düzenleme uygulamalarından beklediğiniz tüm temel artı gelişmiş özelliklere sahiptir. Ancak bu kategoride Snapseed, kemerinin altında daha fazla düzenleme aracına sahiptir. Ancak PicsArt’ın bir video düzenleme aracına da sahip olduğunu unutmamak önemlidir!

Efektler – Her iki uygulamanın da fotoğraflarınıza uygulayabileceğiniz benzer efektleri vardır. Böylece hangi uygulamayı seçerseniz seçin, her seferinde ilginç bir fotoğraf oluşturabileceğinizden emin olabilirsiniz.

PicsArt Mod APK Artıları ve Eksileri

Bu uygulamanın sunabileceği pek çok avantaj var. Ancak dezavantajları da vardır. İşte onlar:

Artıları

  • Güncellenmiş desteğe sahip popüler bir uygulama
  • Premium kilidi açıldı
  • Birçok düzenleme aracı içerir
  • Bir fotoğraf ve video düzenleme aracına sahiptir
  • Tek bir resmi gerçek zamanlı olarak düzenlemek için birden fazla ortak çalışan desteği
  • Kullanmak ücretsizdir.

Eksileri

  • Bazen, cihazda düşük RAM ve bellek depolaması sorunu varsa uygulama çöküyor

Sıkça Sorulan Sorular

PicsArt nedir?

PicsArt, 1 milyar kez indirilmiş bir fotoğraf ve video düzenleme aracıdır! Bu popüler düzenleme aracı, kullanmanız için çeşitli temel ve gelişmiş özelliklere sahiptir.

PicsArt hesabı nasıl silinir?

Picsart’ta hesabınızı silmek istiyorsanız, uygulamayı açın > profil sekmenize dokunun > Profili Düzenle > Profili Sil’i seçin > Hesabınızı neden sildiğinizin nedenini seçin ve fotoğrafı sil öğesine dokunun.

iMessage’da PicsArt çıkartmaları nasıl kullanılır?

PicsArt çıkartmalarını iMessage’da kullanmak için sol alttaki iMessage çekmece simgesine dokunun > PicsArt uygulamasını seçin ve istediğiniz çıkartmayı arayın.

PicsArt resimleri nereye kaydeder?

Fotoğraflarınızı düzenledikten sonra, resimler koleksiyonlarınıza kaydedilir.

PicsArt’a yazı tipi nasıl eklenir?

Telefonunuzda PicsArt klasörünü bulun, PicsArt klasörünü açın ve Fonts adlı klasörü bulun. Bu klasördeki özel yazı tiplerini sürükleyin.

PicsArt 17.2.4 APK Orijinal

Google Play’deki orijinal sürüm

picsart-17.2.4.apk ( 62.16 Mb) indir

PicsArt 17.2.4 Mod APK

PicsArt Mod APK Özellikleri:

  • Premium kilidi açıldı

PicsArt 17.2.4 Mod (63 MB) indir

Yazar Hakkında

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yorum Yap