İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Android

Photo Lab PRO APK 3.10.7 Android için ücretsiz indir

Photo Lab PRO APK 3.10.7 Android için ücretsiz indir
0

Güzel ve sanatsal resimler oluşturmak için Android için Photo Lab Pro APK Son Sürümü ücretsiz indirin. Sanatsal filtrelerle harika fotoğraf efektlerinin keyfini çıkarın.

Photo Lab PRO APK Bilgileri

Uygulama Adı Fotoğraf Laboratuvarı PRO
İşletim Sistemi Android 4.3+
Son sürüm 3.10.7
Google Play Bağlantısı com.vicman.photolabpro
Fiyat 66,99 TL
Boyut 19.03 Mb
Kategori Fotoğrafçılık

Dünya şu anda neredeyse herkesin farklı nedenlerle interneti kullandığı küresel bir topluluktur. Sosyal ağ siteleri günümüzde dünyada en çok kullanılan platformlardır.

Photo Lab Pro, Android cihazlarda resimleri düzenlemek ve özelleştirmek için kullanılabilecek en etkili uygulamalardan biridir. Bu uygulama Linerock Investment LTD tarafından geliştirilmiştir ve birçok şaşırtıcı özellik sunar.

Photo lab pro Premium efektler özel sonuçlar

Bu uygulama ile resimleri kolayca düzenleyecek ve güzelleştireceksiniz. Bu uygulama ile cihazınızda yüksek kaliteli bir fotoğraf oluşturmak için çok fazla kaynak bulundurmanız gerekmeyecek. Uygulamayla ilgili harika şeylerden biri, hem profesyoneller hem de yeni başlayanlar tarafından kolayca kullanılabilmesidir.

Harika Özellikler

  • Şaşırtıcı Fotoğraf Efektleri: Bu, uygulamayı indirmenin en iyi nedenlerinden biridir. Resimler için benzersiz bir fotoğraf düzenleme efekti sunar. Bu uygulamada hiçbir imkansızlık yoktur ve kolay uygulama için önceden ayarlanmış 50 stil ile birlikte gelir. Bu, gelişmiş fotoğraf düzenleme özelliklerine sahip basit bir uygulamadır.
  • Sanatsal Filtreler: Photo Lab Pro uygulaması hem renkli filtreler hem de güzel çerçeveler sunar. Ayrıca, fotoğraflarda kullanılmak üzere inanılmaz gerçekçi sahneler ve süper havalı çizgi film karakterleri sunar. Bu özellikleri diğer fotoğraf düzenleme uygulamalarında bulamazsınız.

Photo Lab PRO APK Selfie'ler için en sıra dışı fikirler

  • Filigran/Reklam Yok: Photo Lab Pro’da reklam veya filigran yoktur ve bu, resimlerinizi rahatça kaydetmenizi sağlar. Pro sürümü ayrıca resimlere kolayca metin eklemek için bir metin düzenleyici sunar. Bu, güzel tebrik kartları tasarlamanıza olanak tanır.
  • Fotoğraf Montajları: Fotoğraf montajları, uygulamanın bir başka harika özelliğidir. Bu, resimlerinize filtre eklemek gibi uygulamada her şeyi yapmanızı sağlar. Ayrıca yüzünüzü astronotlar, korsanlar vb. gibi farklı karakterlerle değiştirebilirsiniz.

Uygulama aynı zamanda bugün dünyada popüler olan insandan hayvana montajların tasarlanmasına da izin veriyor.

  • Güvenlik: Bu, kullanmak için en güvenli fotoğraf düzenleme uygulamalarından biridir. Resimlere farklı filtreler uygulamak için

kullanılabilecek üst düzey bir yüz algılama algoritmasına sahiptir. Uygulama, düzenlenmiş resimleri yükleyebileceğiniz ve resimlerin bağlantılarını paylaşabileceğiniz bir sunucu sağlar.

Sosyal Medya Uyumluluğu

Photo Lab Pro, yalnızca resimleri düzenlemek için kullanılmayan bir uygulamadır. Düzenlenmiş özçekimleri ve resimleri sosyal medyaya yüklemek için de kullanabilirsiniz. Bu, birkaç dokunuşla elde edilebilir.

Photo Lab Pro Her fotoğrafa sanatsal yaklaşım

Uygulama, fotoğrafları doğrudan Instagram, Facebook, Twitter ve diğerleri gibi sosyal ağ platformlarında paylaşmayı mümkün kılar.

Ayrıca resim yükleyebileceğiniz ve kısa bir link yardımıyla paylaşabileceğiniz bir sunucu sunuyor. Resimleri daha çekici hale getirmeye yardımcı olan çeşitli efektler ve araçlar vardır.

Photo Lab Pro APK Ücretsiz İndir

Photo Lab Pro, fotoğrafları düzenlemede ve fotoğraflara efekt eklemede kolayca kullanabileceğiniz harika bir araçtır. Farklı şablonlarla yaratıcı çalışmaları ortaya çıkarmak için Photo Lab Pro’nun en son sürümünü indirin. Bu uygulama ile düzenlediğiniz fotoğrafları sosyal ağınızda paylaşın.

Photo Lab PRO 3.10.7 APK Original

Google Play’deki orijinal sürüm

photo lab pro 3.10.7 apk indir ( 19.03 Mb)

Photo Lab PRO 3.8.16 APK Orijinalini İndirin

  • Google Play’deki orijinal sürüm
Photo Lab PRO 3.8.16 Original APK indir

Yazar Hakkında

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yorum Yap