1. Ana Sayfa
 2. Android

People Playground APK Mod 2.0 indir

People Playground APK Mod 2.0 indir
0

People Playground APK uygulaması, ilgi çekici simülasyon oyunlarına katılmanıza izin verir. Ragdoll’ları vurmayı, yakmayı, bıçaklamayı ve ezmeyi içerir.

People Playground APK Bilgileri

Uygulama Adı People Playground
 Güncelleme Tarihi
Uyumluluk Android 5.0 +
Son sürüm 2.0
Boyut 2 MB
Özellik Kilidi Açık – Reklamsız
Kategori Eğlence
Geliştirici Mizoxat Studio 2019
Fiyat Ücretsiz

People’s Playground Yeni Sürüm Mod APK indir

Ragdoll oyunlarını seviyorsanız, bu sizin en iyi uygulamanız. Daha gerçekçi oyun için üstün grafiklere ve ses sistemlerine sahiptir. Arkadaşlarınıza meydan okuyabilir veya ragdoll’larla eğlenmenin tadını çıkarabilirsiniz!

Oyun, karakterlerinizi ve haritalarınızı çok benzersiz bir deneyime sahip olacak şekilde özelleştirmenize olanak tanır! Karakter Düzenleyiciyi kullanarak karakterinizi oluşturarak yaratıcı yönünüzü ortaya çıkarabilirsiniz. Veya World Editor Düzenleyicisini kullanarak bir harita oluşturabilirsiniz!

People Playground 2.0 Orjinal APK indir

 • Reklamsız

People Playground 2.0 APK Original indir [2 MB]

People Playground 2.0 Mod APK indir

People Playground 2.0 Mod APK indir (2 MB)

People Playground APK Hakkında Bilmeniz Gerekenler

People Playground Mobile App, gündelik/simülasyon oyunları meraklıları için optimum eğlenceyi garanti eden (yaklaşık 1,9 MB) küçük boyutlu bir uygulamadır. Belirli hedeflere ulaşana kadar ragdoll’larla oynamanız istenecek.

Onları yakabilir, ezebilir, vurabilir, bıçaklayabilir, zehirleyebilir ve hatta buharlaştırabilirsiniz! Daha da iyisi, bu oyun son derece tatmin edici bir oyun deneyimi sunan son derece ayrıntılı grafikler sunuyor. Her eylemin sesleri sizi hayran bırakacak!

People Playground APK Oyunu

Ek olarak, bu oyun, elektrik akımı da dahil olmak üzere, bez bebeklerle kaçışlarınızda kullanabileceğiniz birçok farklı öğeye sahiptir! Bu nedenle, her an benzersiz olacaktır. Hiçbir şekilde can sıkıntısı şansı yok!

Heyecan verici bir Oyun

People Playground Online, aksiyon ve macerayı birleştiren bir sandbox oyunudur. Dünyayı keşfetmeyi, yol boyunca sayısız ödül toplamayı ve oyundaki diğer oyuncularla savaşmayı içerir.

Bu oyunu oynamak oldukça kolaydır. Ragdoll karakterinizin rastgele oluşturulmuş bir dünyada uyanmasıyla başlar. Ragdoll’u isteğinize göre özelleştirebilirsiniz. Titiz biriyseniz, bez bebeklerinizi mükemmelleştirmek için saatler harcayabilirsiniz.

Örneğin, karakterler ve öğeler oluşturabilir, nesneleri sürükleyip bırakabilir, dokular ekleyebilir ve hatta gerçek hayattaki görünümünüzü yeniden oluşturabilirsiniz. Özelleştirme kısmı bittiğinde, dünyayı keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Amacınız hayatta kalmak, kaynakları çıkarmak ve oyun haritası çevresinde yeni yerler keşfetmek. Daha sonra eşyalar yapabilir, müttefikler bulabilir ve hatta diğer oyuncularla savaşabilirsiniz.

Oyunda ilerledikçe daha fazla eşyanın kilidini açacaksınız. Bazıları patlayıcılar, silahlar ve el bombaları içerir. Ayrıca hayvanlar, biyomlar, etkinlikler ve diğer oyuncular dahil olmak üzere benzersiz özelliklere sahip ek dünyaların kilidini açabilirsiniz.

People Playground apk indir

Ek olarak, oyunda oyuncular tarafından oluşturulan dünyalar da dahil olmak üzere keşfedilecek birçok harita var. Yaygın olanlardan bazıları Abyss, Slanted, Void, Sea, Tower, Snow, Blocks ve Humongous’tur. Oyunu nasıl oynadığınız tamamen size kalmış.

Patlayıcı Maddeler Elinizde

Bu oyunda yıkıcı gücü serbest bırakmak için patlayabilecek birçok şey var. El bombaları, dinamitler, mayınlar ve havan topları içerir.

Hedeflerinizi dışarıdan temin etmek istiyorsanız, taret kullanabilirsiniz. Bunlar yakındaki bez bebeklere saldıracak. Çimlerinizi yabancılardan korumada oldukça etkilidirler!

Heyecan verici özelliklerle dolu bir oyun

Bu uygulama, her anı heyecanlı kılan çeşitli özelliklere sahiptir. İçerirler:

 • Birlikte Oynayabileceğiniz Birçok Öğe. Bu uygulama emrinizde plastik, kauçuk, ahşap ve insanlara sahiptir. Onları yakabilir ve yavaş yavaş kömür karası olmalarını izleyebilirsiniz. Bu aktivite maksimum memnuniyeti garanti eder!
 • Elektriği İleten Maddeler. Bu uygulama aynı zamanda elektrik akımlarını taşıyabilen birkaç eşyaya da sahiptir. Onları savaşta kullanabilir veya bez bebeklerinize nasıl elektrik verdiklerini izleyebilirsiniz! İlginçtir, insanoğlu da bu konuda çok iyidir!
 • Keşfedilecek Farklı Dünyalar. Android için bu oyun uygulaması, ilgili özellikleri ve keşfedilecek zorlukları olan farklı dünyalara sahiptir. Ayrıca oyuncuların World Editor’ü kullanarak kendi özel haritalarını oluşturmalarına olanak tanır.

People Playground apk ücretsiz

 • Karakterleri Özelleştirme. Bu oyun uygulamasında sadece ragdolls ile oynamakla sınırlı değilsiniz. Ayrıca Karakter Düzenleyiciyi kullanarak karakterinizi oluşturabilir ve onlara güçler yükleyebilirsiniz. Örneğin, onları yenilmez yapabilirsiniz!
 • Birçok Mermi Tabanlı Silah. Uygulama, silahlar, el bombaları ve hatta roketler gibi farklı mermi tabanlı silahlara sahiptir! Bunları rakiplerinizi alt etmek veya toprağı yerle bir etmek için kullanabilirsiniz! Biraz eğlenmek için onları ragdolls ile birlikte kullanabilirsiniz!
 • Yüksek Tekrar Oynanabilirlik Sağlar. Android için People Playground, keşfedebileceğiniz farklı haritalara sahiptir. Keşfedilecek çok sayıda etkinlik, zorluk ve ödül de var. Özel yapım haritanız bile size özel olduğu için yüksek düzeyde bir meydan okuma sunar!

Üstün Grafik ve Ses Sistemleri

Bu oyun uygulaması güçlü grafiklere ve ses sistemlerine sahiptir. Oyundaki ragdoll’lar, gerçek hayattaki emsalleri gibi hareket ederek onu gerçek gibi gösteriyor! Ayrıca arka planda iyi müzikle birlikte alev aldığınızda veya patladığınızda farklı sesler duyabilirsiniz!

Daha da iyisi, bu oyunun her unsurunun kontrolü sizde. Ne yapacağınıza ve nasıl oynayacağınıza siz karar verin. Kuralları belirleyebilir ve hatta arkadaşlarınızı alt edebilirsiniz!

Oyun Fiziğini Değiştirin

Bu oyun, fiziği komutlarla değiştirmenize izin verir. Örneğin, çarpışmayı devre dışı bırakabilir veya bez bebeklerinizi ağırlıksız hale getirebilirsiniz.

Ek olarak, Gorse’u insanlara zarar veren zehirleri vurmak için kullanabilirsiniz. Bu şekilde, oyundan %100 sorumlu olacağınızdan emin olabilirsiniz.

People Playground apk oyunu ücretsiz indir

People’s Playground Android APK Kurulum

People Playground APK’sini ücretsiz olarak telefonunuza veya bluestacks’a indirebilirsiniz. Başlıca izlenebilecek adımlar şunlardır:

 • Bilinmeyen Kaynaklardan İndirmeleri Etkinleştirin. People’s Playground APK dosyasını yüklemek için Android cihazınızda Bilinmeyen Kaynakları etkinleştirebilirsiniz. Ayarlar > Güvenlik > Bilinmeyen Kaynaklar‘a gidin ve bu seçeneği önceden etkinleştirin.
 • People’s Playground Game’i indirin. Bilinmeyen Kaynakları etkinleştirdikten sonra tek yapmanız gereken People’s Playground oyun dosyasını Android cihazınıza veya tabletinize indirmek. Bu dosyayı herhangi bir üçüncü taraf web sitesindeki indirme bağlantısına tıklayarak’da alabilirsiniz.
 • Android için People’s Playground Game’i yükleyin. APK dosyasını indirdikten sonra hemen kurmalısınız. Dosyanın simgesine dokunabilir ve ekranınızda görünen basit kurulum komutlarını takip edebilirsiniz.

Kurulum tamamlandıktan sonra, People Playground APK ücretsiz sürümünüzü başlatabilir ve oyunun keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca kolayca anlayabileceğiniz basit menülerede sahiptir.

Yazar Hakkında

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yorum Yap