1. Anasayfa
 2. Office Araçları

PDF To Excel Converter – Ücretsiz lisans ve yazılım incelemeleri

PDF To Excel Converter – Ücretsiz lisans ve yazılım incelemeleri

 

PDF To Excel Converter İncelemesi

PDF To Excel Converter , PDF’yi Excel XLS ve XLSX formatlarına dönüştürmenize yardımcı olmak için tasarlanmış güçlü bir dönüştürme yazılımıdır. Bununla birlikte, PDF’yi Excel’e yalnızca 3 tıklamayla dönüştürebilirsiniz. Ayrıca, toplu modda yüzlerce PDF belgesini Excel XLS ve XLSX dosyalarına dönüştürmenize olanak tanır.

PDF dosyalarında, çok daha kolay kullanılabilen ve düzenlenebilen XLS / Excel formatına dönüştürülmesi gereken birçok tablo alabilirsiniz. PDF To Excel Converter, PDF tablolarını Excel dosyalarına dönüştürmenize olanak sağlayan uygun bir programdır.

Dosya dönüştürüldükten sonra, tüm tablo içeriği MS Excel’de hemen düzenlenebilir. Ardından, PDF belgesinden çıkarılan veriler için MS Excel’de istatistik yapabilir, grafikler çizebilir, raporlar oluşturabilirsiniz. Yerleşik otomatik veri analiz motoru sayesinde PDF’den Excel’e dönüştürme hızı oldukça hızlıdır.

PDF To Excel Converter Özellikleri

 • PDF tablolarını Excel dosyalarına dönüştürün
 • Tek seferde 100 PDF dosyası dönüştürülebilir
 • XML ve CSV formatlarını destekleyin
 • Sayfaları tek yaprağa birleştirin
 • Microsoft Excel kurulu olmadan PDF’yi Excel’e dönüştürebilir

Toplu İş Modu – 100 PDF dosyası tek seferde dönüştürülebilir.

Excel Gerekli Değil – Bilgisayarınıza MS Office / Excel programını yüklememiş olsanız bile, dönüştürücü programı sorunsuz bir şekilde çalışabilir.

Hız – program, dönüştürücü uygulamalarını mükemmelleştirmek için diğer PDF’den çok daha hızlı çalışır ve değerli zaman kazandırır.

PDF Dosyasını Excel Formatına Dönüştürme

Dönüştürücüyü kullanmaya başlamak kolaydır ve izlenmesi gereken yalnızca birkaç adım vardır. Birincisi, PDF To Excel Converter’ı dizüstü veya masaüstü bilgisayarınıza indirmektir. Kurulum çok kısa bir zaman alacak ve daha sonra çok yakında PDF dosyalarını dönüştürebileceksiniz.

– Lütfen masaüstünüzdeki PDF To Excel Converter simgesine çift tıklayın veya başlat menüsünden başlatın. Ana pencerede “Başlarken” metnini göreceksiniz ve lütfen “PDF dosyası ekle” düğmesine tıklayın.

“Ekle” düğmesini tıklayın ve bir PDF dosyası seçin veya PDF dosyalarınızı doğrudan dosya listesine sürükleyip bırakın.

– Dönüştürülmüş XLS / XLSX dosyalarını depolayacak çıktı klasörünü belirlemek için Gözat düğmesini tıklayın.

– Şimdi dönüştürme görevine başlayabilirsiniz. “Şimdi Dönüştür” düğmesini tıklayın, dönüştürme hemen başlayacaktır. Dönüşüm yalnızca birkaç dakika sürecektir.

Dönüşüm Sonucu

Dönüştürülmüş XLS / XLSX dosyası ile orijinal PDF belgesi arasında bazı küçük farklılıklar bulabilirsiniz. Her sütun ve satır analiz edilecektir, ancak bazı PDF formları / tabloları karmaşık yapılara sahiptir ve analiz edilmesi kolay değildir. Ancak, PDF belgelerinin çoğu çok iyi dönüştürülebilir.

Lisans anahtarı nasıl alınır?

 1. Programı buradan indirin ve bilgisayarınıza kurun.
 2. Kurulumdan sonra, açılır pencerede ” Tam sürümü şimdi satın al “ ı tıklayın ve kaydetmek için aşağıdaki lisans anahtarını girin:
+ Buraya Tıkla..

QBLX63EXX5PLSC1AS

Teklif Koşulları

 • Bu bir ömür boyu lisanstır
 • Ticari olmayan kullanım
 • Ücretsiz güncelleme yok
 • Ücretsiz teknik destek yok

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir