İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Android

PC Creator Mod APK 3.0.18 indir

PC Creator Mod APK 3.0.18 indir
0

PC Creator Mod APK en son sürüm indir. Android için ücretsiz ve hayalinizdeki bilgisayarı bu oyunda ücretsiz olarak yaratın! Sonunda bilgisayarınızı satın almadan önce nasıl bir şey olduğunu görün.

Uygulama İsmi PC Oluşturucu
İşletim Sistemi Android 5.0+
Son sürüm 3.0.18
Google Play Bağlantısı com.ultraandre.pccreator
Fiyat Bedava
Boyut 112.75 Mb
Mod Ücretsiz alışveriş
Kategori Simülasyon

Simülasyon oyunları, ilk piyasaya sürüldüklerinden bu yana uzun bir yol kat etti. İlk simülasyon oyunları The Sims serisiydi. Ama şimdi, farklı konular hakkında sola ve sağa yayınlanan tonlarca simülasyon oyunu göreceksiniz. Ve şimdi, teknolojinin ilerlemesi sayesinde, giderek daha gelişmiş bilgisayarlar görüyoruz.

PC Creator, UltraAndre tarafından geliştirilmiş ve Google Play Store’da 5 milyondan fazla kez indirilmiş bir simülasyon oyunudur. Bu oyunda, hayalinizdeki bilgisayarı ücretsiz olarak oluşturabilirsiniz! Bu oyunda, hayalinizdeki yapı için kombinasyonlardan asla kaçmayacaksınız. Mükemmel çalışıp çalışmadığını görmek için bu oyunda hayalinizdeki bilgisayarı test edin. Bunun dışında, daha fazla ekipman satın almak için burada bitcoin kazanabilirsiniz. Daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin!

PC Creator nedir?

Teknoloji, ilk PC oluşturulduğundan beri gelişiyor. Artık insanların çoğunun evlerinde PC / dizüstü bilgisayar var. Bu çoğu için bir ihtiyaç haline geliyor ama bazıları için bir hobi. PC oluşturmayı bir eğlence olarak gören pek çok PC meraklısı var.

Onlardan biriyseniz, PC Creator sizin için mükemmel bir oyundur! PC Creator, hayalinizdeki bilgisayarı oluşturmanıza izin veren bir simülasyon oyunudur! Burada, çalışan bir bilgisayarın nasıl oluşturulacağı hakkında çok şey öğreneceksiniz. Burada, bir fiyata insanlar için bilgisayar yapılarını yükseltecek veya oluşturacak bir bilgisayar teknisyeni olarak çalışacaksınız!

Bu, para kazanmanın çok iyi bir yoludur ve bu oyun sayesinde gerçek hayatta uygulayabileceğiniz birçok gerçek hayat dersi öğreneceksiniz! Grafik açısından, PC Creator bileşenleri ve tüm bitmiş ürünleri tasarlamada harika bir iş çıkarıyor. Her şey kullanıcı düşünülerek yaratılmıştır. Daha önce bileşenler hakkında pek bir şey bilmiyor olsanız bile, burada öğreneceksiniz. Ancak endişelenmenize gerek yok çünkü bir bilgisayar oluşturmak düşündüğünüz kadar zor olmayabilir. En önemlisi, yaratma sürecinde çok şey öğrenirken bu oyunu oynamaktan keyif alacaksınız. Bu harika oyun hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, aşağıyı okuyun!

PC Creator’ın Özellikleri

PC Creator sıradan simülasyon oyununuz değil. Bu oyunda, bir PC yapacak kişi olacaksın! Bu, doğru bileşenleri seçeceğiniz ve oluşan darboğazlar olmadığından emin olacağınız anlamına gelir. İşte özellikler:

Donanım – Bir oyunda seçim yapabileceğiniz neredeyse 200’den fazla donanım var. Temel unsurlarının çoğu CPU, anakart, ram, grafik kartı, soğutma fanı ve tabii ki Intel, Nvidia, AMD ve diğerleri gibi ünlü imalat markalarının arkasında olduğu kasa kapakları. Günümüzde insanlar, beğenilerine ve ihtiyaçlarına göre bir bilgisayar oluşturmak için güçlü bir temel ve modern bileşen stoklarına sahip olma eğilimindedir.

Kolay inşa süreci – PC Creator’da, bilgisayarların yapım süreci hakkında çok fazla bilginiz olmasa bile oyunu oynamaya devam edebilirsiniz! Oyun, inşa sürecinin her adımını basitleştirir, böylece yeni başlayanlar bile bilgisayar kurabilir. Yapmanız gereken tek şey, müşteri tarafından belirlenen özellikleri takip edebilmeniz için doğru parçaları seçmektir. Kablolarla uğraşmanıza veya herhangi bir şey tasarlamanıza gerek yok, sadece onları bir araya getirin ve bitirdiniz! Ancak bu oyunda gerçekten ilginç olan şey, yazılım yükleyebilmeniz, hız aşırtma yapabilmeniz ve 3D karşılaştırmaları çalıştırabilmenizdir. İşleri daha da heyecanlı hale getirmek için birkaç oyun bile çalıştırabilirsiniz.

Grafikler – PC Creator’da grafikler birinci sınıftır. Alacağınız her bir PC parçasındaki ayrıntıları net bir şekilde görebilirsiniz. Daha sonra, kıyaslamaları çalıştırabildiğiniz, macOS veya Windows yükleyebildiğiniz için PC’lerin kendisi de gerçekçidir! Daha sonra oyunları yükleyebilir ve kendi oluşturduğunuz bilgisayarda oynamanın nasıl bir şey olduğunu görebilirsiniz. Bu oyunun grafikleri bu kadar harika. Her şey olabildiğince gerçekçi.

Arkadaşlarınızla oynayın – PC Creator’da, dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar arkadaşlarınızla donanım alışverişi de yapabilirsiniz! Bunun dışında her hafta üreticiler arasında bir teknoloji savaşına katılabilirsiniz. En sevdiğiniz markaya katılabilir, böylece diğer üyeleri desteklemek için depoya ürünler koyabilirsiniz. Ya da bazı bileşenleri değiştirerek müşteriniz için PC’ler oluşturabilirsiniz! Oynarken arkadaşlarınızla işbirliği yapabileceğiniz bu oyun ne kadar harika?

İşiniz olarak PC oluşturun – Bu oyunda, çeşitli müşterilerin bilgisayarlarını oluşturmak veya yükseltmek için işleri kabul edebilirsiniz! Her müşteriye bağlı olarak, onlar tarafından belirlenen özellikleri takip etmeniz gerekebilir. Bu, ek bileşenlerin eklenmesini veya CPU kıyaslamasının karşılandığından emin olmayı içerir. Bunu nasıl yapacağınız size kalmış ancak kendinizi eksik satmadığınızdan emin olmalısınız. Bu, paranızı bütçelendirmeniz gerektiği anlamına gelir, böylece parçalar için ödediğinizden daha yüksek ödeme alırsınız.

Kolay kontroller – Bu bir simülasyon oyunu olduğundan, kontroller düğmelere dokunmak kadar basittir. İhtiyacınız olan her şey zaten ekranda; sadece talimatları takip etmeniz gerekiyor.

PC Creator Oynamak İçin İpuçları

Bu noktada, PC Creator’ın tipik oyununuz olmadığını zaten biliyorsunuz. İşte bazı ipuçları:

Bazı kolay işler seçin – Başlangıçta, yalnızca Teşhis ve Düzeltme işlerine öncelik vermelisiniz. Bu, oyun mekaniğine aşina olmanıza da izin vereceği için istikrarlı bir gelir elde etmenizi sağlayacaktır. Envanterinizde bazı temel çalışma bileşenlerini test amacıyla bulundurmak da sizin yararınıza olacaktır. Bunlar, güç kaynağı, CPU, RAM ve CPU soğutma fanı gibi temelleri içermelidir.

PC Creator Mod APK – Ücretsiz alışveriş

PC Creator, kolaylıkla PC oluşturmanıza izin veren harika bir oyundur! Ancak bileşenler maliyetlidir! Hepsinin kilidini anında açmak istiyorsanız, sadece Sınırsız para modunu indirin!

PC Creator 3.0.18 APK Orijinal

Google Play’deki orijinal sürüm

pc-creator- [sürüm] .apk (112.75 Mb)

PC Creator 3.0.18 Mod APK’sını indirin

Mod özellikleri:

  • Ücretsiz alışveriş

Not: Çok para kazanmak için herhangi bir oda yükseltmesi satın alabilirsiniz.

PC Creator 3.0.18 Mod indir

Yazar Hakkında

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yorum Yap