1. Anasayfa
 2. İnternet Araçları

Outline VPN – trafik sınırı olmayan ücretsiz VPN

Outline, herkesin kendi VPN'lerini oluşturmasını, çalıştırmasını ve erişimini paylaşmasını kolaylaştıran bir VPN yazılımıdır.

Outline VPN – trafik sınırı olmayan ücretsiz VPN

Outline VPN, trafik sınırı olmayan ücretsiz bir VPN‘dir. Bilgisayarlar ve mobil cihazlar için basit bir açık kaynak uygulaması, bireylere daha güvenli bir İnternet deneyimi sağlar.

Outline, Jigsaw tarafından dünyanın her yerindeki kullanıcıların İnternet’e erişmeleri için daha güvenli bir yol sağlamak için oluşturulmuş açık kaynaklı bir projedir.

Outline VPN Nedir?

Outline VPN, çevrimiçi hareketlerinizi gizli tutmaya yardımcı olmak için güçlü ve güçlü şifreleme kullanır. Sağlanan sunucular, en son güvenlik protokolleriyle otomatik olarak güncellenir. Outline VPN, IP korumalı güvenli bir VPN ağ tüneli oluşturmak için çok kullanışlı ve uygundur.

Outline VPN, OpenVPN ile hemen hemen aynı şekilde çalışır; Microsoft Windows, macOS, Linux, Android ve iOS gibi farklı türdeki cihazların ve işletim sistemlerinin kullanımını destekleyen esnek bir açık kaynaklı yazılımdır.

Planın üç ana bileşeni vardır: Outline VPN sunucusu bir proxy görevi görür ve bağlantıları aktarır, Outline yöneticisi bir grafik uygulamasıdır ve Outline istemcisi İnternet’e bağlanır.

Personel ve kuruluşların kendi sunucularında kurumsal bir sanal özel ağ ( VPN ) kurması ve Outline istemcisi ile sürekli erişim sağlaması kolaydır. Kendi sunucunuza sahip olmak, ona erişimi olan kullanıcı sayısını kontrol etmenizi sağlar. Kişisel kullanım ve kuruluşlar, teknik bilgiye ihtiyaç duymadan sadece birkaç dakika içerisinde kendi sunucularını kolayca kurabilirler.

Outline VPN, güvenli, esnek ve iyi korunan bir ağ sunar. Outline VPN, güvenli bir VPN ağı oluşturmanıza olanak tanıyan bir dizi mekanizma sağlar: iletilen verilerin bütünlüğünü yetkilendirir, doğrular, şifreler ve garanti eder.

Outline VPN özellikleri

 • Trafik kullanımını sınırlamadan sınırsız sayıda sunucu ekleme.
 • Shadowsocks’un yüksek hızlı protokol yetenekleri, hızlı İnternet erişimi sağlar.
 • Şifreleme algoritmaları, normal bir VPN’den daha iyi güvenlik sağlar.
 • Ücretsiz ve açık kaynaklı program.
 • Basit minimalist arayüz.
 • Kullanım kolaylığı.

Geleneksel VPN’lerdeki sorun kolay engellemedir. Kullanıcılar normal bir VPN kullandığında trafik anonim hale gelir, ancak tüm güvenlik protokolleri kullanılırsa benzersiz kriptografik imzalar oluşturulur ve böyle bir cihazı algılamak çok kolaydır.

Outline VPN, diğer VPN’ler engellendiğinde bile çalışır . Sağlanan hizmet, tanımlanması daha zor ve engellenmesi daha zor protokoller kullanılarak keşfedilmeye karşı daha dirençlidir.

Sunucular birçok ülkeden sağlanmaktadır: Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere, Kanada, Almanya, Fransa, Hollanda, Singapur, Japonya, Hong Kong, İspanya, Meksika, Avustralya, İtalya, Polonya, Hindistan, Rusya, Türkiye, Bosna Hersek.

Outline VPN – trafik sınırı olmayan ücretsiz VPN

 1. Outline VPN’i indirin ve bilgisayarınıza veya mobil cihazınıza yükleyin:
 2. Sunucu konumlarının listesi için Outline server list Sunucu sayfasına gidin ve size uygun olan ülkeyi seçin.
  Outline VPN Erişim Anahtarı 2022
 3. Outline VPN erişim anahtarı 2022 sunucu kodunu seçin ve kopyalayın.

  Outline VPN - Outline Access key
  Kılavuz: Önce Outline VPN uygulamasını yükleyin, ardından resimde verilen erişim anahtarını kopyalayın ve yazılıma girin.
 4. Outline VPN’i başlatın ve artı işareti ” + ” butonuna tıklayın, anahtarı yapıştırın, ” Sunucu Ekle ” seçeneğini tıklayın ve bağlanın.

Outline VPN indir

Desteklenen işletim sistemleri: Windows , Mac, Linux, Android, iOS, Chrome OS

Her zaman sınırsız trafiğe sahip ücretsiz bir VPN kullanın.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir