İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Android

Omlet Arcade APK 1.90.9 indir

Omlet Arcade APK 1.90.9 indir
0

Omlet Arcade APK en son sürüm ücretsiz indir. Canlı yayın yapmanıza yardımcı olacak kolay bir uygulama arayan bir yayıncıysanız Android için ücretsiz! Şimdi hayatınızı kolaylaştırın!

Omlet Arcade APK Bilgisi

Uygulama Adı Omlet Arcade
Güncelleme
İşletim Sistemi Android 4.4+
Sürüm 1.90.9
Boyut 47.57 Mb
Özellikler Mod Yok
Kategori Video Oynatıcılar ve Düzenleyiciler
Geliştirici Omlet, Inc
Fiyat Ücretsiz
Google Play Bağlantısı mobisocial.arcade

Teknoloji ilk telefondan bugüne kadar geldi. Artık ceplerimize “akıllı telefon” denilen taşınabilir bir bilgisayarı sığdırabiliyoruz. Ve teknolojideki ilerlememiz sayesinde para kazanmanın yeni yollarını da bulduk. Şimdi, çevrimiçi para kazanmanın tonlarca yolu var ve bunlardan biri canlı yayın yapmak. Oyuncular için bu, para kazanırken yeteneklerini ve eğlenceli kişiliklerini sergilemenin mükemmel bir yolu!

Omlet Arcade APK - Çoklu Yayın ve Yayın Yap Oyna Kazan

Size yardımcı olacak bir akış uygulaması arayan bir yayıncıysanız, başka yere bakmayın! Omlet Arcade, Google Play Store’da 10 milyondan fazla indirilen bir canlı yayın platformudur! Bu devrim niteliğindeki uygulama sadece bir canlı yayın değil, aynı zamanda içeriğinizi bir sonraki seviyeye taşımanıza yardımcı olabilecek tonlarca başka özelliğe de sahip! Bir yayıncıysanız, bu uygulama tam size göre! Daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin.

Omlet Arcade nedir?

Günümüzde insanlar internetten para kazanmanın daha fazla yolunu buluyor. Blog, vlog ve şimdi canlı yayın var. Tonlarca oyuncu, başkalarının kendi yaşadıkları oyunları oynamasını izlemeyi sever. Bu oyuncular, sevdikleri aynı içerikle ilgilenen diğer insanlarla bağlantı kurmayı severler. Bu yüzden canlı yayıncıysanız, bu uygulama tam size göre!

Omlet Arcade Çok Oyunculu - Sesli Sohbet - Hayatınızı Yayınlayın

Omlet Arcade, hayatınızı sonsuz derecede kolaylaştıracak bir canlı yayın uygulamasıdır. Bu inanılmaz platform sayesinde artık oyununuzu herhangi bir endişe duymadan canlı olarak yayınlayabilirsiniz. Uygulama, Omlet, Twitch, YouTube ve Facebook’a çoklu akışı bile destekler. Bunun yanı sıra, bu uygulamada akışınızı bir sonraki seviyeye taşımak için kullanabileceğiniz tonlarca özellik var. Okumaya devam etmek!

Omlet Arcade’in Özellikleri

Omlet Arcade, hepsi bir arada bir canlı akış ve ekran kayıt uygulamasıdır. Canlı akışla ilgileniyorsanız, hayatınızı kolaylaştıracak. Bunun dışında, bu uygulamayı türünün tek örneği yapan tonlarca özellik var! İşte onlar:

Canlı yayın – Omlet Arcade’in temel amacı, insanların kolayca canlı yayın yapmalarını sağlamaktır! Yayın dünyasında herhangi bir teknik bilginiz olmasa bile Omlet Arcade sayesinde anında yayın kanalı kurabilirsiniz! Bu uygulamada, bir profil oluşturup özelleştirebilir ve oyunlarınızı uygulamaya bağlayabilirsiniz. Ardından, sadece bazı düğmelere dokunarak anında yayın yapabilirsiniz. Bunun dışında, telefonunuzdan Omlet, Facebook, YouTube ve Twitch’te yayın yapabilirsiniz! Hepsini bir telefonda yapabileceğiniz zaman bilgisayara gerek yok.

Pro Play – Pro Play, Omlet Arcade’de herhangi bir yayıncı veya takipçi ile 1-1 özel oyun oturumu yapmanıza olanak tanıyan yeni bir özelliktir! Bu özellik sayesinde birlikte rütbe atlayabilir, onlara koçluk yapabilir veya onlarla biraz zaman geçirebilirsiniz. Bu, takipçilerinize yakınlaşmanızı sağlayacak harika bir özellik!

Uygulama İçi Para Birimi ve Bağışlar – Omlet Arcade, bağış özelliği sayesinde canlı yayın yaparak para kazanmanızı sağlar. Omlet Arcade’de izleyiciler, harika uygulama içi özellikler satın almak için Omlet jetonları satın alabilir. Daha fazla izleyici sizi izledikçe ve size jeton gönderdikçe daha fazla para kazanabilirsiniz. Ayrıca omlet arcade jeton hilesi‘de yapabilirsiniz.

Ekip Yayını – Yayın yaparken her zaman yalnız olmanız gerektiğini kim söylüyor? Omlet Arcade’in Ekip Yayını özelliği sayesinde artık arkadaşlarınızı da yayına davet etmek için ekipler oluşturabilirsiniz! Artık benzersiz deneyimler yaratmak için hepiniz aynı anda yayın yapabilirsiniz.

Oyun İçi Sesli Sohbet – Canlı yayın, sesli sohbetler olmadan tamamlanmış sayılmaz. Omlet Arcade, oyunları koordine etmeyi kolaylaştırmak için oyun içi canlı sesli sohbeti destekler.

Kulüpler – Ayrıca Omlet Arcade’de kulüpler oluşturabilir ve kulüplere katılabilirsiniz! Burada, çizim, rol yapma ve daha fazlası gibi oyun oynamanın yanı sıra yapabileceğiniz tonlarca başka şey var!

Omlet Arcade APK – Son Sürüm indir

Omlet Arcade v1.90.9 APK Orijinal Sürüm

Omlet Arcade APK indir (47.57 Mb)

Omlet Arcade v1.87.0 [MOD] APK Sürüm

  • 23.98 MB ★ • 2021/12/10
Omlet Arcade Mod apk indir

Yazar Hakkında

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yorum Yap