1. Ana Sayfa
  2. İşletim Sistemleri
  3. OkayFreedom VPN Premium – 1 Yıl Ücretsiz Lisans

OkayFreedom VPN Premium – 1 Yıl Ücretsiz Lisans


Sınırsız kullanım için bir yıllık ücretsiz lisans OkayFreedom VPN Premium. Program ağdaki gerçek IP adresinizi gizler ve ayrıca güvenli 256-bit AES şifreleme kullanarak tüm bağlantıları şifreler.

OkayFreedom VPN Premium ile web sitelerini anonim olarak ziyaret edebilir ve engellenen kaynaklara kolayca erişebilirsiniz.

OkayFreedom VPN sizin için en iyi bağlantıyı otomatik olarak seçer. Ancak, gerekirse, desteklenen ülkelerden birinde kolayca bir sunucu seçebilirsiniz.

Dijital özgürlüğünüzü, hızlı ve karmaşık olmayan bir biçimde koruyabilirsiniz – kayıt, şifre, otomatik yenileme yok. Çünkü bu senin hakkın: Seni gözetlemelerine ve çevrimiçi davranışlarını izlemelerine ve izlemelerine izin verme.

OkayFreedom VPN için 1 yıllık lisansla, bir yıl boyunca tanınmadan dolaşabilirsiniz.

Ülke Seçimi, VPN IP adresinizin hangi ülkeden geleceğini özelleştirmenize ya da en hızlı bağlantıyı otomatik olarak seçen optimize edilmiş ayarı kullanmanıza olanak tanır. Toplamda 23 ülke mevcut. Bu ülkeler arasında: Almanya, ABD, İsviçre, Avustralya, Brezilya, Fransa, İngiltere, İtalya, Japonya, Kanada, Hollanda, Avusturya, Polonya, Romanya, Rusya, İsveç, Singapur, İspanya, Türkiye arasından seçim yapabilirsiniz.

OkayFreedom VPN Premium’a ücretsiz olarak nasıl ulaşabilirim?

1 . Teklif sayfasını açın , e-posta adresinizi girin, abonelikten çıkın işaretini kaldırın ve ” Abschicken “ düğmesini tıklayın .

2. İlk gelen e-posta adresini açın içerisindeki url adresini kopyalayıp adres çubuğuna yapıştırın.kutucuğu onaylayın ve 2.e-postayı bekleyin.

3. İkinci e-posta adresini açın premium kodu kopyalayıp kaydedin.

3. Resmi siteden OkayFreedom VPN Premium’u indirin ve kurun .

4. Programı çalıştırıp, sağ tıklayın ve “Manage License” i tıklayın .

5. ” Enter Serial “ düğmesine basın .

6. Lisans anahtarını girin, ardından programı yeniden başlatın.

Desteklenen sistemler : Windows 10 / 8.1 / 8/7 / Vista 32 veya 64-bit

8.7
İncelemeye Genel Bakış

UZMAN PUANI Diğer programların aksine, OkayFreedom VPN sadece tarayıcınızdaki IP adresinizi korumakla kalmaz, aynı zamanda indiricileri kullanırken sizi de korur.

  • Genel 8.8
  • Fonksiyon 8.8
  • Destek 8.5
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknobird, en popüler ve en iyi ücretsiz lisanslı yazılımı, ücretsiz deneme sürümünü ve ücretsiz indirmeyi sunma, paylaşma ve güncelleme konusunda uzmanlaşmış en popüler yazılım eşantiyon web sitelerinden biridir.

Yorum Yap