İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Android

Offroad Outlaws Mod APK 4.9.1 indir

Offroad Outlaws Mod APK 4.9.1 indir
0

Bataklıklarda, çöllerde, dağlarda ve daha fazlasında hayalinizdeki teçhizatla yarışmanın telaşını yaşamak için Offroad Outlaws Mod APK en son sürüm indir.

Offroad Outlaws Mod APK Bilgileri

Uygulama Adı Offroad Outlaws
İşletim Sistemi Android 4.1+
Son sürüm 4.9.1
Google Play Bağlantısı com.battlecreek.offroadoutlaws
Fiyat Bedava
Boyut 123,98 MB
Mod Sınırsız para
Kategori Yarış

Sürücülerin bitiş çizgisine ulaşmadan önce üstesinden gelmek zorunda kaldıkları cesur unsurlar sayesinde çok daha ilginç bir spordur. Android için Offroad Outlaws, çamur, su, kaya gibi bu unsurları alır ve sizi yavaşlatmak için tam yüzünüze fırlatır.

Oyun boyunca cipler, kamyonlar, canavar kamyonlar, kumul arabaları da dahil olmak üzere çok çeşitli arazi araçlarını sürecek ve hatta dronları kontrol edebileceksiniz. Oyun harika bir off-road gücü ve heyecanı ile dolu bir şenliktir.

Oyunun geliştiricileri Battle Creek Games, sektörde pek tanınmıyor. Bu onların ikinci sürümü – diğeri ise bir drag yarış oyunu. Bununla birlikte, Offroad Outlaws’ın Google Play Store’da 5 milyondan fazla incelemesi olduğu için tanınmış bir yarış oyunu geliştiricisi olma yolunda oldukları açık.

Yoldan çıkarmak

Geleneksel yarış oyunlarının kalbimizde yeri vardır, ancak arazi yarışları doğası gereği daha heyecan vericidir. Bu daha ekstrem bir spor ve oyuncular bunun oyuna yansıdığını hissedecekler. Bu oyunu off-road macera hayranları için gerçek bir mücevher yapan çeşitli harika özellikler var.

Detaylara dikkat. ‘Kamyoncuların’ seveceği bazı çok ayrıntılı eklemeler de dahil olmak üzere teçhizatınızı istediğiniz şekilde özelleştirebilirsiniz. Teçhizatınızın önüne bir I-Beam kurulumu ve arkaya sağlam bir aks atabilir, boya işini özelleştirebilir ve arkadan bir şey çekebilirsiniz. Ne istersen yap – süspansiyonu, sertliği, ivmeyi ve çok daha fazlasını değiştirin. Kendinizinkini en iyi arazi aracı yapın ve gerçek bir taşra şampiyonu olarak sıraları yükseltin.

Çoklu modlar. Tehlikeli kayalık oluşumlarda kendinize meydan okuyun veya en yüksek hıza çıkarmak için pedalı düz kumların üzerine metale koyun. Hepsi farklı bir yaklaşım gerektiren çok çeşitli haritalar var. Bazıları bataklıktır ve çamura saplanma riskiyle karşı karşıya kalırsınız, diğerleri kayalıktır ve ustalaşmak için sabır ve yavaş hızlar gerekir. Biraz pratiğe ihtiyacınız varsa, o zaman her zaman Stunt Park’a gidebilir ve eğlenmek için birkaç takla ve zıplama çalışabilirsiniz.

Çevrimiçi al. Küçük bir şirketle oyundaki geniş haritaları keşfetmek ister misiniz? Taşrada toplanıp bataklıklarda ve kum tepelerinde ilerlerken arkadaşlarınızı da dahil edin. Arkadaşlarınızı yarışa dahil etmek ve birlikte bir sonraki seviyeye taşımak gibisi yoktur. Offroad Outlaws, yerel çok oyunculu oyunlar oynamanıza veya dünyanın dört bir yanından rakiplerle rekabet etmenize olanak tanır. Dağlara, kum tepelerine, fışkıran nehirlere ve arkadaşlarla çamurlu bataklıklara şimdi gidin!

Kendi haritalarınızı yapın. Sadece oyun içi haritalarda gezinmenin keyfini çıkarmakla kalmaz, aynı zamanda harita düzenleyici ile kendinizinkini de yapabilirsiniz! Bu, oyuna istediğiniz şekilde sahip olmanızı sağlayan harika bir özelliktir. Bataklığa giden bir dağ silsilesi boyunca bir nehir sürüsü yapın. Ne istersen inşa et – özgürlük tamamen senin ellerinde! Oyunun bu özelliği birçok kişi tarafından sevilecek ve birkaç kişi tarafından nefret edilecek. Oyuncuların kendi kişisel dokunuşlarını eklemelerine gerçekten izin veren, zaten iyi hazırlanmış bir oyuna harika bir katkı. Katılın.

Offroad Outlaws Mod APK – Sınırsız Para

Oyunda her şeyi satın alabilmek ve hayallerinizdeki teçhizatı gerçekleştirebilmek için oyunu sınırsız parayla oynamak ister misiniz? Bu harika ve bağımlılık yapan off-road sürüş oyununda kaybedecek hiçbir şey yok. Açık havada, araçlarla ilgileniyorsanız ve bir meydan okumaya üstleniyorsanız, şimdi ücretsiz indirin.

Offroad Outlaws 4.9.1 APK Orjinal

Google Play’deki orijinal sürüm

Offroad Outlaws 4.9.1 APK indir

Offroad Outlaws 4.9.1 Mod APK indir

Mod Özellikleri:

  • Sınırsız Para
  • Sınırsız Altın
  • Premium arabalar satın aldı

Not : Para ve altını istediğiniz yönde harcayabilirsiniz.

Offroad Outlaws 4.9.1 Mod indir

Yazar Hakkında

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yorum Yap