1. Anasayfa
  2. İnternet Araçları

Neverinstall ücretsiz RDP ile Yüksek Hızda Dosya indirme ve Yükleme Nasıl Yapılır?

Masaüstü uygulamalarını uzaktan bağlantı programı ile ücretsiz çalıştırmanın en hızlı yoludur.

Neverinstall ücretsiz RDP ile Yüksek Hızda Dosya indirme ve Yükleme Nasıl Yapılır?
0

Neverinstall, kullanıcıların favori masaüstü uygulamalarını tarayıcıda çalıştırmalarına olanak tanır. Kurulum ve depolama alanı gerekmez tek yapmanız gereken chrome tarayıcı üzerinden indirmek istediğiniz dosyayı seçmek hepsi bu kadar.

Bu araç ile Android Studio, PyCharm, Visual Studio Code, Firefox, Brave Browser ve diğer bazı uygulamaların bir örneğinide çalıştırabilirsiniz. Bu yazılımları sanal bir sunucu üzerinde çalıştırır ve işiniz bittiğinde oturumunuzu kapatabilir ve bir süre sonra tekrar geri dönebilirsiniz.

Bilgisayarınız Android Studio gibi ağır geliştirme araçlarını çalıştıramıyorsa, artık bunun için endişelenmenize gerek yok. Ayrıca, donanım yapılandırması düşük olan geçici bir bilgisayar kullanıyorsanız bu web sitesi işinize yarayacaktır. Tüm programlama işlerinizi online ve favori geliştirme ortamınızda yapabilirsiniz.

Ayrıca bu method ile dosyalarınızı ışık hızında hızlı bir şekilde, google drive, one drive, yandex disk ve diğer bulut depolama sistemlerine dosyalarınızı yüklersiniz. Ben Google drive indirme linki ile denedim, 13 GB’a yakın dosyayı birkaç dakikada indirdim ve google drive bulut depolama hesabıma hızlı bir şekilde upload ettim.

Diğer indirme uzantılarında hız sınırı bulunduğu için doğal olarak indirme hızınız daha yavaş olacaktır. Bu nedenle hız sınırına takılmayan indirme linklerin sağlayıcılarını bulur iseniz bu sorunu yaşamazsınız.

Neverinstall Nedir?

Neverinstall, herhangi bir masaüstü uygulamasını tarayıcıya getirmek için bulut tabanlı bir platformdur. Amacımız, donanım kısıtlamalarından arındırılmış ve her yerden gerçekten erişilebilir olan yazılım uygulamalarını kullanma şeklimizde temel bir değişiklik meydana getirmektir.

Neverinstall Nasıl Çalışır?

Bu uygulamaları, kullanıcının giriş bağlamı (fare, klavye, vb.) bu uygulamalara neredeyse gerçek zamanlı olarak iletilirken, videoyu doğrudan tarayıcılara aktararak sanal ekranlarla bulutta yerel ortamlarda çalıştırıyoruz.

Ne tür bir internet hızına ihtiyacım var?

Uygulamaları asla yüklenmeyecek şekilde çalıştırmak için minimum 10 Mb/sn İnternet hızı önerilir. Akış yeteneklerimizi geliştirirken bunu daha da aşağı çekmek için çok çalışıyoruz.

Neverinstall herkes için ücretsiz mi?

Evet, ücretsiz plan, kullanıcılara platformun tüm ücretsiz uygulamalarının yanı sıra 2vCPU, 4GB RAM ve her uygulama için sınırsız kullanım süresi sağlar. Makinenizdeki ücretsiz uygulamaların, Neverinstall’da da ücretsiz olması gerektiğine inanıyoruz.

Ücretli plan nedir?

Uygulamaları güçlendirmek için daha fazla bilgi işlem ve bellek gücüne ihtiyaç duyan kullanıcılar için tamamen özelleştirilebilen ücretli planlar sunuyoruz. Ücretli bir plan, işlem, bellek ve kullanım süresi listesinden seçim yapmanıza ve tüm uygulamalarınızı bir kerede yükseltmenize olanak tanır. Bu plan tek bir tıklama ile donanım kaynaklarını satın almaya benzer.

Neverinstall’da hangi uygulamalar kullanılabilir?

Şu anda platformda 9 uygulama mevcut. Geri bildiriminize ve ihtiyaçlarınıza göre platforma daha fazla uygulama eklenecektir. Belirli bir uygulamanın eklenmesini istiyorsanız, lütfen bize [email protected] adresinden mesaj gönderebilirsiniz.

Neverinstall API sağlıyor mu?

Hayır, Neverinstall API sağlamaz.

Tarayıcılar artık her zamankinden daha hızlı!

Neverinstall , tarayıcılar ile internete 10 Gbps’ye varan hızlarda erişiyorsunuz. Çünkü tarayıcınızı ışık hızında internet bağlantılarına sahip güçlü bilgisayarlardan yayınlar.

Neverinstall RDP Uzak Masaüstü Hız Testi
Neverinstall RDP Uzak Masaüstü İndirme ve Upload Hız Testi

VPN tarayıcısı olarak kullanma

Neverinstall ile internete bağlanmak ve bölge kısıtlamalı içeriği atlamak için tarayıcılarınızı Amerika Birleşik Devletleri, Hindistan veya Singapur’da oluşturun.

Neverinstall VPN
Neverinstall VPN Tarayıcısı Olarak Kullanın

Anlık olarak arkadaşlarınızla birlikte göz atın

Neverinstall ile en sevdiğiniz videolara ve içeriklere arkadaşlarınızla gerçek zamanlı olarak göz atın veya birlikte izleyin.

Neverinstall uygulama indirme ve kurma gerekmez

Tarayıcı aracılığıyla masaüstü uygulamalarına erişmek için güçlü bir platformdur. Yavaş ve gecikmeli makinelere elveda deyin.

Neverinstall Özellikleri

  • Kuruluma gerek kalmadan kullanın – VPN & RDP (Temel)
  • Ücretsiz VPN Olarak Kullanın
  • Yüksek Hızlı İnternet #3GBPS ile Herhangi Bir Dosyayı İndirin
  • Mega / Google Drive Dosyalarını hızlı bir şekilde indirin ve Bulut Yedekleme Hesabınıza hızlı bir şekilde upload edin
  • Uzak Masaüstü Protokolü (RDP) olarak kullanın
  • Herhangi bir zaman sınırı yoktur

Kullanım Aşaması

  1. Buradan resmi neverinstall web sayfasına gidin.
  2. Hesap Oluşturma sayfasından google, apple id, facebook veya twitter ile kayıt olun.

Gizlilik ve Guvenlik

Neverinstall Gizlilik ve Güvenlik

Her oturum sona erdikten sonra tüm kullanıcı verilerini kalıcı olarak sileriz ve kullanıcı kabul etmedikçe hiçbir kullanıcı verisini saklamayız. Tüm verilerinize yalnızca siz erişebilirsiniz ve hiçbir üçüncü şahısla paylaşmayız.

Bir oturumu kaydetmeyi seçtiğinizde, otomatik sunucularımız oturum verilerinizi nesnel bir şekilde işler. Bu verilere erişimimiz yok ve veri gizliliğini sağlamak için protokollerimiz var.

Neverinstall’da, herhangi bir hesapla oturum açmayı veya kaydolmayı seçtiğinizde, profilinizi oluşturmak için adınız ve e-posta kimliğiniz için izinler isteriz. Bizim için verilerinizin gizli ve güvenli olmasını sağlamaktan başka hiçbir şey önemli değildir.

Sonuç

Bir geliştirici veya programcıysanız, bu basit ve güçlü çevrimiçi platforma bayılacaksınız. Desteklenen herhangi bir masaüstü uygulamasını çalıştırın ve ardından istediğinizi yapın. Bence en iyi yanı ücretsiz plan istendiği gibi mükemmel çalışıyor.

Neverinstall Hakkında

Masaüstü ortamından veya cihazdan bağımsız olarak herhangi bir grafik uygulamayı çalıştıran bir bulut platformu geliştiriyoruz. Amacımız, kullanıcılara en sevdikleri uygulamaları kişisel cihazlarına herhangi bir şey yüklemeden çalıştırabilmeleri için sorunsuz bir deneyim sunmaktır. Kısacası, favori masaüstü uygulamalarınıza tıpkı bir video akışı yaptığınız veya paylaştığınız şekilde erişmenizi mümkün kılıyoruz.

Neverinstall ile, yazılım uygulamalarını herhangi bir donanım sınırlaması olmaksızın kullanma şeklimizde temel bir değişiklik getirmeyi ve her yerden gerçekten erişilebilir olmayı amaçlıyoruz.

Meslektaşlarıyla tek bir proje üzerinde çalışan tasarımcılar ve geliştiriciler için harika bir araçtır. Tam olarak ne yaptıklarını görebilir ve bununla nasıl başa çıkacağınıza karar verebilirsiniz. Geliştiriciler, önceden yüklenmiş çalışma alanları ile her yerden ve herhangi bir cihazdan geliştirme yapabilirler. Kullanıcılar artık bölge kısıtlamalı içeriğe erişebilir. Ayrıca tüm internet bağlantılarınızı anonim hale getirerek gizliliğinizi korur.

Neverinstall herhangi bir günlük tutmaz. Kullanımı tamamen ücretsizdir.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir