1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya
  3. Mustafa Tunahan Bodur(Tunbdr): “Oyunculukta tamamen duygular ve düşünceler konu alınıyor”

Mustafa Tunahan Bodur(Tunbdr): “Oyunculukta tamamen duygular ve düşünceler konu alınıyor”

Oyunculukta tamamen duygular ve düşünceler konu alınıyor

“Poyraz Karayel”, “” ve “Patron Mutlu Son İstiyor” dizilerinin oyuncusu Mustafa Tunahan Bodur “Şu sıralar COVİD19 pandemi süreci ciddiyetini koruyor, zamanımın tümünü evde kitaplarla geçiriyorum. Yeni yazılım projelerim ‘EBS Yazılım Cari Stok’ da şubat ayının ilk haftaları satışa sunuldu” dedi.

Mustafa Tunahan Bodur kendisi ve oyunculuğu hakkında şu bilgileri veriyor. “Gerçek hayattaki olaylardan günümüzdeki gençlerin yaşantıları aile bağlarından yola çıkarak yaşamaya başladım, içerisine tabii ki hayallerimi de katarak oynadığım oyunlardan hem ders verici, Bodur ayrıca yeni projeleri ile ilgili yaptığı açıklamada, “Oyunculukta aslında tamamen duygular ve düşünceler konu alınıyor. Yorumlamak çok önemli ve tabi ki hayal dünyası olmadan olmaz. Kafamızdaki düşüncelerimizi çevremizdeki olaylara uyarlayarak bunları ekran önüne alabiliyorsak ne mutlu! Her işin bir zorluğu vardır oyunculuk da öyle ancak önemli olan zorlukları başarabilmek. İlk proje teklifi geldiğinde daha amatördüm. Yolun en başındaydım. İkinci ve üçüncülerde ise kendimi geliştirdim. Bu noktalara kadar gelebildim. Sabahı akşamı belli olmayan insanlardır oyuncular.

Mustafa Tunahan Bodur kimdir

27.07.2000 yılında Antalya Side’de dünyaya gelen Mustafa Tunahan Bodur aslen Antalyalıdır. Ailesiyle birlikte yaşayan ve kız kardeşi bulunan Mustafa Tunahan Bodur, sosyal medyayı aktif kullanıp sosyal medyada vakit geçirdiğini söylüyor. Pandemi sürecinde Oyunculuğu dile getiren Mustafa Tunahan Bodur şu aralar yeni projelerin heyecanını yaşıyor.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknobird, en popüler ve en iyi ücretsiz lisanslı yazılımı, ücretsiz deneme sürümünü ve ücretsiz indirmeyi sunma, paylaşma ve güncelleme konusunda uzmanlaşmış en popüler yazılım eşantiyon web sitelerinden biridir.

Yorum Yap