1. Anasayfa
  2. Android

MoshUp APK v1.043 indir

MoshUp APK v1.043 indir

Android için Moshup APK son sürüm ücretsiz indirin. İki veya daha fazla ayrı video çekin ve bazı ilginç yeni görseller keşfedip oluşturmaya başlayın.

MoshUp APK Bilgileri

Uygulama Adı MoshUp
İşletim Sistemi Android 6.0+
Son sürüm v1.043
Google Play Bağlantısı com.pytebyte.moshup
Fiyat $3,99
Boyut 5,23 mb
Kategori Fotoğrafçılık

Moshup uygulaması indirme Android hizmetini kullanarak çok garip ve eğlenceli video geçişleri yapın. Birden fazla video kaydedin ve bunları şimdiye kadar gördüğünüz karelerdeki en iyi kusurlara dönüştürün.

MoshUp APK indir

Datamoshing Nedir?

Öncelikle bilmeyenler için datamoshing işlemini açıklayalım. Peki, datamoshing nedir? Basitçe söylemek gerekirse, bir videonun verilerini başka bir videoyla çakıştırarak çarpıtma tekniğidir.

Orijinal video klip zarar görecektir. Ek olarak, değişmeleri gerektiğinde bazı çerçeveler yerinde kalacaktır. Bu, videodaki aksaklık efektini yaratan şeydir. Bu noktadan sonra video ikinci kayda geçmeye devam edecek, bazı kareler hala yerinde tutuluyor.

Bu tür aksaklıklar ve aşırı pikselli videolar görmüş olabilirsiniz. Ayrıca, bunun yanlışlıkla yapıldığını da düşünmüş olabilirsiniz. Aslında hayır. Bu teknik %100 kasıtlıdır. Birçok içerik oluşturucu, bu özelliği videolarında stilize edilmiş amaçlar için kullanır.

Aslında, bu görsel efekt için bir ton farklı uygulama var. Benzer iki videoyu bir araya getirerek bazı ciddi akıl oyunları oynayabilirsiniz.

Moshup Nasıl Kullanılır?

Moshup için kullanıcı arayüzü oldukça basittir. Herkes, videolarını veri aktarımına başlamak için bu uygulamayı kolayca alabilir ve kullanabilir. Ek olarak, gerçek veri değiştirme süreci de aynı derecede kolaydır.

  • İlk olarak, ilk video hedefinin ne olacağını bulun.
  • Ardından, nesnenin veya hareketin videosunu kaydetmeye başlayın.
  • İlk videodan memnun kaldığınızda, kaydı durdurun ve devam edin.
  • Şimdi, bir sonraki hedefi konumlandırmanız gerekecek. Bu senin ilk geçişin olacak.
  • İlk videoyla aynı şekilde kaydetmeye başlayın.
  • Bu noktadan sonra ya datamosh’a başlayabilir ya da eklemek için daha fazla video kaydetmeye devam edebilirsiniz.
  • Uygulama sizin için diğer her şeyi yapacak, 1, 2, 3 kadar kolay!

Datamosh Özellikleri

Moshup uygulamasıyla hoş görünümlü efektler yaratmanın bir sürü farklı yolu var. Ama önce, mouchup için hangi nesnelerin ve alanların kullanılması gerektiğini anlamanız gerekecek.

Unutmayın, her şey doğal olarak birlikte güzel görünmeyecektir. Videonuzun gerçekten daha kötü görünmesini sağlayacak belirli kombinasyonlar var. Bu nedenle, datamoshing hedeflerinizi seçerken bu gerçeği aklınızda bulundurun.

Bir nokta, onlara benzer bir görünüme sahip iki veya daha fazla hedef seçmelisiniz. Bu şekilde, geçiş, sanki kareler arasında doğal olarak meydana gelmiş gibi, pürüzsüz olacaktır. Son etki, bazı ciddi şaşırtıcı videolar olacak.

Elinizde belirli bir nesnenin fotoğrafı veya çizimi varsa, onu kaydederek başlayabilirsiniz. Bitirdikten sonra devam edin ve aynı görüntünün gerçek hayattaki versiyonunu bulun. Şimdi, video datamosh’unuzu oynatın. Nihai ürünün gözler için gerçekten çarpıcı ve trippy bir şey olduğunu göreceksiniz.

Android için Moshup App Datamosh aracını kullanmanın birçok farklı yolu vardır. Tüm bu farklı yöntemleri kendi başınıza denemek ve bulmak size kalmış. Bu ipuçlarını dikkate alın ve sizin için neyin işe yaradığını bulun.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir