İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Oyun

Monster Legends Mod APK 11.2.1 indir

Monster Legends Mod APK 11.2.1 indir
0

Android için Monster Legends Mod APK Son Sürümünü ücretsiz indirin. Bu eğlenceli ve bağımlılık yapan arena oyununda farklı canavarları toplayın, eğitin ve savaşın.

Monster Legends Mod Apk Bilgileri 11.2.1

İsim Soyisim Canavar Efsaneleri
İle uyumlu Android 4.1+
Son sürüm 11.2.1
Google Play Bağlantısı es.socialpoint.MonsterLegends
Fiyat Bedava
Boyut 113,13 Mb
Mod Her zaman kazanmak
Kategori Strateji

Çok sayıda farklı efsanevi yaratık toplayın ve savaşın. Rakiplerinizi fethetmek için onların güçlerini kullanın.

Arkadaşlarınızla takım kurun, birimlerinizi zayıf durumlardan yükselterek vahşileri tamamlayın. Android için Monster Legends’ı indirin.

Monster Legends Özellikleri

Bu farklı canavarların eğitimi ve savaşında yer alan tonlarca farklı yön var. Tüm farklı özelliklerle, oyun oynarken herkesin saatlerce meşgul kalacağından emin olabilirsiniz. Bununla birlikte, farklı Monster Legends özelliklerine ve avantajlarına göz atın:

Farklı Canavarları Toplayın ve Doğurun:

 • Toplanacak 700’den fazla farklı canavar var. Ek olarak, oyunu güncel ve alakalı tutmak için sürekli olarak daha fazla yaratık eklenir. Her canavar, ne kadar iyi olduğunu belirleyen bir element ve nadirlik içerir. En iyi köpekleri hedefleyin.
 • Bazı ilginç sonuçlar elde etmek için çeşitli element ve nadirlik kombinasyonlarını üretebilirsiniz.
 • Diğerlerine kıyasla özel ve benzersiz yaratıklar kazanmak için sınırlı süreli etkinlikleri takip edin.

Eğlenceli ve Stratejik Oynanış:

 • Canavarların çoğu, Canavar Laboratuvarı’nda kendilerinin güçlü versiyonları olarak sıralanabilir. Seviye atlayın ve gelecekteki savaşlar için koleksiyonunuzu hazırlayın.
 • Runes ve Relics, onları daha da güçlü hale getirmek için farklı birimlerinize donatılabilir. Takım arkadaşlarından oluşan mükemmel kompozisyonu düzenleyin.
 • Bu nedenle, takım kompozisyonu savaşlarda büyük rol oynar. Saldırgan, şifacı ve tank dengesi ile benzersiz bir ekip oluşturun.

Çevrimiçi Çok Oyunculu:

 • Henüz sahip olmadığınız farklı canavar takımlarını kullanmak için Canlı Düello Moduna göz atın. Burada, gelecekteki ekipler için birçok farklı stratejiyi test edebilir ve formüle edebilirsiniz.
 • Ek olarak, her yerden oyunculara karşı tüm PvP savaşlarına gidebilirsiniz. Her sezon en iyi oyuncuları ödüllendirir. Yani, pozisyonunuzu yerleştirmek ve büyük kazanmak için elinizden gelenin en iyisini yapın!
 • Diğer oyunculardan oluşan bir takıma katılın. Takım Sohbetinde birlikte stratejiler oluşturun. Ek olarak, başkalarıyla rekabet etmek için Takım Savaşlarına katılabilir ve hatta Takım mağazasından özel canavarlar satın alabilirsiniz.
 • Ayrıca zorlu ve stresli kavgalara ara verebilirsiniz. Dost canlısı Canlı Savaş Modunu kullanarak arkadaşlarınızla dostça bir maç yapın.

Canavarlar için Habitatlar Yaratın:

 • Tüm canavarlarınızın gelişmesi için özel bir yuva inşa edin. Bu yerler, birçok farklı kaynakla doldurmanız gereken sığınaklar olacak.
 • Bu kapsamda canavar cennetinizden de ihtiyaç duyacağınız birçok önemli alan var. Bu farklı yerler, canavarlarınızın savaşta güç ve kullanışlılık kazanmasına yardımcı olabilir.

Grafikler

Canavar Efsaneleri, bazı benzersiz 2D sanat tarzlarıyla görüntülenir. Her canavar kişiliğiyle patlıyor. Bu nedenle, kendi rütbeleri ve unsurları gerçekten her biri için ekstra kişilik katmanları gösterir. Dahası, bu yaratıkların her biri, gerçek dünyada göreceğiniz gerçekçi bir hayvan olabileceklerini hissediyor.

Cennetiniz kuş bakışı 2D perspektifinden görüntülenir. Bu, bu oyunun yaklaşık yarısını kaplayan yönetim oyunlarında oldukça yaygındır.

Monster Legends Mod APK Ücretsiz İndir

Monster Legends Mod APK’nin yeni sürümü, genel sorunlara birkaç hızlı çözüm sunuyor. Daha nadir kaynaklar ve içerik elde etmek için mücevher eksikliği her zaman can sıkıcıdır. Hal böyle olunca, bu sorun değiştirilmiş APK ile çözüldü.

Bu özellikler dahil edildiğinde, neden orijinal indirmeye geri dönersiniz? Sistemde bir başlangıç ​​yapmak istemiyorsanız, her zaman temel APK’yi alabilirsiniz. Her iki durumda da, her iki sürüm de Android’iniz için memnuniyetle karşılanmaktadır.

Canavar Efsaneleri 11.2.1 APK Orijinal

Google Play’deki orijinal sürüm

canavar-efsaneler-11.2.1.apk (113.13 Mb)

Monster Legends 11.2 Hileli Mod Apk indir

Mod Özellikleri:

 • Her zaman 3 yıldızla kazanın Not: Kaybederseniz, oyun otomatik olarak yeniden yüklenir
Canavar Efsaneleri 11.2 Mod 216 MB

Yazar Hakkında

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yorum Yap