1. Anasayfa
  2. Sektörel

Yeni Bir Mobil Yemek Siparişi Uygulaması : Yemmek

Yeni Bir Mobil Yemek Siparişi Uygulaması : Yemmek

Değişen şartlar, yeni dünya anlayışı ve evden çalışma modelleri hepsi bir araya gelince alışkanlıklarımızın da değiştiğini görüyoruz. İşte böyle bir noktada teknolojinin bize bir nimet gibi sunduğu mobil uygulamaların da değeri daha net anlaşılıyor.

Belki 2 yıl önce bakıldığında bir anlamı olmayan pratiklerin 2021 ve sonrasında çok büyük değişimler geçirdiğini görebiliyoruz. Hepimiz artık evde kalmanın ne demek olduğunu, sipariş sistemlerinin nasıl çalıştığını ve bu sistemler ile herşeyin ne kadar kolay halledilebildiğini öğrendik.

Yemmek sipariş uygulaması bu alanda henüz yeni bir girişim olmasına rağmen büyümeye ve yatırımlar almaya devam ediyor. Şu ana kadar 8 milyon tl değerlemeye ulaşmış olan bu uygulama yaklaşık bir senelik bir arge çalışması ve programlama süresinden sonra artık şirket haline geldi.

Beta sürecinde Antalya ve çevresindeki illerde kapasitesini artırmaya başlayan uygulama yeni yılda tüm Türkiye’ye yayılmış olacak.

Türkiye’nin dışında iki ayrı lokasyonda da çalışmalar yürüten Yemmek, ilk olarak Endonezya’nın şu anki başkenti Jakarta’da, daha sonra ise Kanada’nın en büyük bölgelerinden birisi Toronto’da hayata geçmek için gün sayıyor.

Kendine özgü tasarımı ve yeni nesil tarzı ile hem restoranlara hem de onlardan alışveriş yapacak olan müşterilere hitap eden Yemmek, sektördeki rakiplerine göre daha uygun komisyon oranları ile hizmet vermeye devam ediyor.

Eğer sizde yemek sipariş sektöründe yeni alternatifler arıyorsanız, Yemmek uygulamasının android versiyonunu Google Play üzerinden, ios versiyonunu ise Apple Store’dan indirip deneyebilirsiniz.

Ürün pazarlama ve sosyal medya danışmanlığı yapan bir yazarım.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir