1. Ana Sayfa
 2. iOs

MobiKin Assistant for iOS – Windows ve Mac için Ücretsiz Lisans

MobiKin Assistant for iOS – Windows ve Mac için Ücretsiz Lisans
+ - 0

MobiKin Assistant for iOS için ücretsiz lisans kod alabilirsiniz. iPhone, iPad ve iPod kullanıcılarının bir Windows bilgisayardan yedekleme oluşturmasına, dosya aktarmasına ve Apple aygıtlarının tüm içeriğini yönetmesine yardımcı olan bir programdır.

iOS için MobiKin Assistant, iPhone, iPad ve iPod’unuzdaki dosyaları Windows işletim sistemi çalıştıran bir bilgisayara kolayca yedeklemenizi sağlayan kullanışlı bir programdır.

Apple cihazlarınızdaki tüm içeriği yönetmenizi sağlar. Bunları kolayca ekleyebilir, kaldırabilir veya düzenleyebilirsiniz. Bu program için öne çıkan özellikler aşağıda verilmiştir;

 • Kişiler, mesajlar, notlar, takvimler, fotoğraflar, uygulamalar, müzik vb. gibi çeşitli dosya türlerine erişin, önizleyin, düzenleyin veya silin.
 • Tek bir tıklamayla iOS cihazlardan gereksiz veya istenmeyen uygulamaları kaldırın.
 • Kişileri, takvimleri, kitapları ve yer imlerini PC’den iPhone, iPad veya iPod’a aktarın.
 • Doğrudan bilgisayarınızdan yeni kişiler ekleyin, numaraları silin veya mevcut bilgileri düzenleyin.
 • Aradığınız verileri filtrelemek ve bulmak için arama kutusuna bir veya iki anahtar kelime girerek aradığınızı bulun.

MobiKin Assistant for iOS – Windows için ücretsiz lisans

 1. MobiKin Assistant for iOS ( Windows veya Mac ) ürün sayfasını ziyaret edip ve mavi renkli “Get License” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.
 2. İlgili linke tıkladıktan sonra sizden istendiği gibi, lütfen yazılımı sosyal medya aracılığıyla arkadaşlarınızla paylaşın. Paylaştıktan sonra adınızı, e-posta adresinizi ve captcha’nızı girip “Get License” butonuna tıkladıktan sonra lisans kodunuza erişebileceksiniz.
 3. MobiKin Assistant for iOS Ücretsiz Lisans Anahtarı Edinin
 4. MobiKin iOs Asistanını çalıştırın, anahtarı gösteren düğmeye tıklayın ve aşağıdaki hazır lisans anahtarı ile kaydı tamamlayın.

MobiKin Assistant for iOS indir

Desteklenen işletim sistemleri : Windows 11 / 10 / 8.1 / 8/7 / Vista / XP | iOS 15 ve iPhone 13, iPhone 12, iPhone 11’in en son sürümleriyle tam uyumluluk uygulandı.

E-Posta:

[email protected]

Registration Code Lisans kodu:

E300B4FBC07432105200928220089Ae08D109B3949C5C702E67A106B

MobiKin Assistant for iOS Ücretsiz Lisans Özellikleri

 • Bir Windows PC için bir yıllık lisans.
 • Ücretsiz teknik destek sağlanmamaktadır.
 • Sadece kişisel kullanım içindir.
 • Ücretsiz güncelleme yok.

Yazar Hakkında

Teknobird, en popüler ve en iyi ücretsiz lisanslı yazılımı, ücretsiz deneme sürümünü ve ücretsiz indirmeyi sunma, paylaşma ve güncelleme konusunda uzmanlaşmış en popüler yazılım eşantiyon web sitelerinden biridir.

Yorum Yap