İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Android

Mini Football Mod APK 1.5.3 indir

Mini Football Mod APK 1.5.3 indir
0

Yoğun saha aksiyon oyunun içine dalmak için Android için Mini Football Mod Apk Son Sürümü Ücretsiz’i indirin. Eşsiz ve farklı bir tarzda futbol oynayın.

Mini Football Mod APK Bilgileri 1.5.3

Uygulama Adı Mini Futbol
Uyumluluk Android 4.4+
Son sürüm 1.5.3
Google Play Bağlantısı com.miniclip.minifutbol
Fiyat Bedava
Boyut 30.73 Mb
Mod Yapay Zeka
Kategori Spor Dalları

Mini Futbol, ​​Miniclip.com tarafından Android cihazlar için sunulmaktadır. Oyun şu anda 3+ içerik derecesine sahip ve bu da onu herkes için uygun hale getiriyor. Bu, ilgi çekici oynanışı sayesinde oynayacağınız en ilginç spor oyunlarından biridir.

Bu futbol oyununun oynanmasının kolay olduğuna dikkat etmek önemlidir. Keyif alacağınız rahat bir oyun deneyimi sunar. Stadyumdaki kalabalığı kükretmek ister misiniz? O zaman bu oyunu oyna ve harika çığlıklar at. Ayrıca güçlü takımlar kurabilir ve kupalar kazanabilirsiniz.

Keyif alacağınız Oyun Aktiviteleri

Mini Futbol’un sıradan bir oyun deneyimi sunan ilk futbol oyunu olduğunu belirtmekte fayda var. Bu, oyunun yanı sıra toplama hissinin de rahat olduğu ve bundan zevk alacağınız anlamına gelir. Oyunun sıradan olmasına rağmen orijinal futbol oyununa sadık kaldığını belirtmekte fayda var. Oyunla ilgili harika olan şey, sadece girip doğrudan aksiyona geçebilmenizdir.

Ekibinizi Oluşturun, Özelleştirin ve Yükseltin

Mini Futbolda oyuncu kazanabilirsiniz. Bu, hem epik oyuncuları hem de yaygın oyuncuları içerir. Bu oyuncular, onları kazandıktan sonra yükseltilebilir ve ile bir takım oluşturabilirsiniz. Takımınızdaki oyuncuları yükseltmek, takımınızı sahada en korkulan takım haline getirecek.

Ekibinizi oluşturmakla bitmediğini belirtmekte fayda var. Ekip ayrıca tercihinize bağlı olarak özelleştirilebilir. Oyun, aralarından seçim yapabileceğiniz 100’den fazla özelleştirilebilir seçenek sunar. Bu, aşağıdakileri içerir:

  • 30’dan fazla ülke kiti
  • Takımınıza bir isim verebilirsiniz
  • Eşsiz şortlar, formalar, logolar, botlar ve çoraplar
  • Oyun deneyimini kişiselleştirmek için tercih ettiğiniz topu seçin.

Farklı Katmanları Keşfedin

Oyun beş orijinal ve benzersiz stadyum sunuyor. Futbol kariyeriniz ilerledikçe stadyumların daha gürültülü, daha etkileyici ve daha büyük olacağını unutmamak önemlidir. Şaşırtıcı olan şey, ister uluslararası bir maç olsun, ister sadece hazırlık maçı olsun, her oyunun farklı hissettirmesidir.

Mini Futbol Apk, ​​sıradan bir oyun olmasına rağmen şüphesiz harika bir futbol deneyimi sunuyor. Yakında daha fazla stadyum ekleneceği için gelecekteki güncellemelere dikkat edin.

Mini Football Mod Hileli Apk Ücretsiz İndir

Reklamsız olmak için bu harika oyunun değiştirilmiş versiyonunu indirin. Futbol Hileli Mod sürümünü indirdiğinizde diğer birçok harika teklifin de tadını çıkaracaksınız. Sunulan genel deneyim, oyunun orijinal versiyonuna kıyasla geliştirildi.

Sonuç

Şimdiye kadarki en güçlü takımı kurmak için Mini Futbol’un en son sürümünü indirin.

Mini Football 1.5.3 APK Original

Google Play’deki orijinal sürüm

mini-futbol-1.5.3.apk (30.73 Mb)

Mini Football 1.5.2 Mod APK indir

Mod Özellikleri:

  • Sonsuz Koşma
Mini Football 1.5.2 Mod [151 MB] indir

Yazar Hakkında

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yorum Yap