1. Ana Sayfa
  2. Android

Minecraft Mod APK v1.19.41.01 indir (Sınırsız öğe, Tanrı Modu)

Minecraft Mod APK v1.19.41.01 indir (Sınırsız öğe, Tanrı Modu)
0

Blok dünyasını keşfetmek ve istediğiniz her şeyi yapmak için Minecraft Mod APK Beta için sınırsız öğe, tanrı modunu şimdi indirin. Bu oyunda yaratıcılığınızı serbest bırakmaya hazırlanın.

Minecraft Mod APK Bilgisi

İsim Minecraft
Güncelleme Tarihi
Uyumluluk Android 4.2+
Son sürüm 1.19.41.01
Boyut 660.93 MB
Mod Sınırsız öğe, Tanrı Modu
Kategori Arcade
Geliştirici Mojang
Fiyat Özgür
Google Play Bağlantısı com.mojang.minecraftpe

Dünyanın en çok satan oyunu mobilde ve büyük bir hızla geliyor. İstediğiniz her şeyi inşa edebileceğiniz devasa bir dünyada sonsuz saatlerce eğlence elde etmek için Android için Minecraft mod APK indirin. Hayal gücünüz burada tek sınırdır.

Kelimenin tam anlamıyla tüm zamanların en büyük oyunlarından biri ve neredeyse on yıl önce piyasaya sürülmesine rağmen hala tüm dünyada çeşitli yaş grupları arasında büyük bir takipçi kitlesi var.

Minecraft mod APK ile kendi evinizi inşa etmek ve devasa bir kale, hatta fütüristik bir şehir inşa edebilirsiniz. Böyle bir yapıyı inşa etmek için harcayacağınız zamanı ayırabildiğiniz sürece, en iyisi siz olacaksınız.

Artık nerede olursanız olun Minecraft oynayabilirsiniz. Oyun internet bağlantısı gerektirmez, yani trende, uçakta, arabada nerede olursanız olun oynayabilirsiniz! Bu, klasik Minecraft oyununun tam sürümüdür.

Keşfedilecek Devasa Açık Dünya Oyunu

Minecraft dünyası, Dünya gezegeninin yüzey alanının dört katı büyüklüğündedir. Özünde, hiç bitmeyen bir haritadır. Bu dünyada keşfedilecek çok şey olduğunu göreceksiniz.

Bunlar ormanlar, çöller, zindanlar ve çok daha fazlasını içerir. Daha fazla kaynak toplamak için yeraltında istediğiniz yere inşa edebilir ve yapabilirsiniz. Ağaçları kesin, değerli cevherler için kazın ve silahlar, inşaat malzemeleri, zırhlar ve çok daha fazlasını yapın.

Oyun Modları

Minecraft’ta üç oyun modu vardır. Temel olan – ve başlamanızı önerdiğimiz – Hayatta Kalma Modu. Bu modda, bir şeyler yapmak için kaynak toplamanız gerekecek ve hayatta kalmak için her zaman yemek yediğinizden emin olmanız gerekecek. Geceleri dışarıda ve altınızdaki zindanlarda düşmanlar var, bu yüzden onlarla savaşmaya hazır olduğunuzdan emin olun.

Bir sonraki oyun modu Yaratıcı Moddur. Bu oyun modunda sınırsız kaynaklara sahip olacaksınız ve hayatta kalmak için yemek yemenize gerek yok. Bu, devasa ve destansı yapılar inşa etmeye odaklanabileceğiniz anlamına gelir. Bu oyun modu zorlayıcı değildir, bunun yerine bir şeyler inşa ederken yaratıcılığınızı serbest bırakmaya odaklanmanızı sağlar. Bir kale veya kasaba gibi büyük bir projeden geçmek istediğinizde bunu yapmak en iyisidir.

Çocuklar İçin İdeal

Minecraft her yaş grubundan ve demografiden insan tarafından oynanabilir ve oynanmaktadır, ancak en çok çocuklar için uygundur. Oyun, çocukların yaratıcılıklarını keşfetmelerine ve bir şeyler inşa etmeye ilgi duymalarına ve hayal güçlerini kullanma potansiyellerini görmelerine izin vermek için harikadır.

Sunucu Yok

Ne yazık ki Minecraft’ın mobil sürümünde sunuculara erişemezsiniz. Bunun da ötesinde, mobil sürümde yaptığınız hiçbir şey oyunun PC ve konsol sürümlerine taşınamaz ve tam tersi içinde geçerlidir.

Yaratıcılığınızı Serbest Bırakın!

Şimdiye kadar yapılmış en büyük oyunda devasa bir açık dünyayı keşfetmeye hazırsanız, aksiyona başlamak için hemen Android için Minecraft mod apk çok oyunculu modunu indirin. Bu oyuna sahip 180 milyondan fazla insan ve aylık ortalama 112 milyondan fazla aktif oyuncu var. Kısacası, bu muhtemelen tüm zamanların en başarılı oyunu ve onu kaçırmak aptallık olur!

Minecraft APK İndir – Sınırsız Eşya, Tanrı Modu

Minecraft 1.19.41.01 APK Mod

Mod Menu

  • God Mod

Minecraft 1.19.41.01 Mod APK indir (543 MB)

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yorum Yap