1. Ana Sayfa
  2. Android

Lords Mobile Mod Apk 2.48 indir

Lords Mobile Mod Apk 2.48 indir
0

Android için ücretsiz Lords Mobile Mod APK Son Sürüm indirin. İmparatorun yerini alın ve bir Kahramanlar ordusu ile yönetin.

Lords Mobile Mod 2.48 APK Bilgisi

Uygulama ismi Lords Mobile
İşletim Sistemi Android 4.0.3+
Son sürüm 2.48
Google Play Bağlantısı com.igg.android.lordsmobile
Fiyat Bedava
Boyut 82.09 Mb
Mod VIP aktif
Kategori Strateji

İdeal dünyayı yaratın ve kendinizi Lords Mobile’da hareketsiz kahramanlardan oluşan mükemmel bir ordu oluşturmak için hazırlayın. İmparatorun hükümdarlığının kaçınılmaz sona ermesinden sonra, krallık içinde barışı koruyabilecek kimse kalmadı. Böylece arazi kaosa sürüklenmeye başladı.

Ancak hala umut var. Toprağa barışı ve güvenliği yeniden inşa edebilirsiniz, güçlü savaşçı. Devam etmek istiyorsanız, Lords Mobile indirmesini kendiniz için talep etmelisiniz.

Dünya inşası ve strateji için yeteneklerinizi sergilememiz gerekecek. Lords Mobile oyunu, ilk başta zayıf olan küçük bir ordunun kontrolünü ele geçirmenizi sağlayacak. Yeterli eğitim ve araştırma ile savaş alanında yetkin olduklarını kanıtlayacaklar.

Birlikleri yönetmek için bol miktarda malzemeye ve kışlaya ihtiyacımız olacak. Bir revir onları sağlıklı tutmalı ve akademi onları düşman hakkında bilgilendirecektir.

Kahramanlarımızı hazırlayalım. Onları iyi donatın, gerektiğinde savaşçılarımızı terfi ettirin. Düşman dalgaları yaklaşıyor, ama tereddüt etmeyin. Başını dik tut ve sonsuza dek ilerle!

Çevrede müttefikler olduğu için asla yalnız değilsiniz. Lords Mobile çevrimiçi yetenekleri, size en sadık yoldaşlarla ekip oluşturacak. Savaş kaybedildi dostum. Ama savaş değil. Lords Mobile APK’sı, ancak bir tıklama. Doğru seçimi yap

Acele etmelisin; Lords Mobile’ın bize ihtiyacı var.

Lords Mobile oyunu, dünya inşa eden, gerçek zamanlı bir strateji RPG’sidir. Bu, ordumuzu idare etmek için üst düzey bir taktikçi gerektirir. Kaybedilen bir savaşa sahip olamayız, bu yüzden hazırlanmalısın. Bu notları hafızaya alın ve kazanma şansımız olabilir.

Önce bir çatışmada düşman bölgelerini fethetmeliyiz. Ordumuzun yetecek kadar gücü var. Düşmanın bariyerini aşabilirsek, onların kuvvetlerine ulaşırız. Kişisel savaşta bir kez başlatıldığında, zafer garantilidir. Birliklerimize olan inancımızı kaybetmeyin. Güçleri büyük değilse, geri çekilmek gerekir.

Toprağı fethettikten sonra birkaç kışla inşa edebiliriz. Aktif kalabilmek için malzeme ve tıbbi aletler yüklememiz gerekecek.

Eminim şimdiye kadar farkettiniz; Lords Mobile, ordularımıza liderlik edecek belirli kaptanlara sahip olacak. Bu Kahramanlar da seçeneklerle sınırlı değil. Ön saflarda 40’tan fazla güçlü ve tam yetenekli askerle korkacak bir şey yok.

Kahramanlarınızı Lord Mobile’ın Kahraman Moduna götürün. Düşman dalgaları ilerliyor. Kahramanınızın MP’si doluysa, özel bir yeteneği açığa çıkarma zamanı yakındır. Patronu yenmek hepimiz için zafer anlamına gelir.

Saflarımıza katılman için sana kupalar ve ek Kahramanlar verilecek. İstatistiklerini artırmak için Kahramanları kupalarla donatın. Kahramanlarınızı daha da güçlendirmek için tam donanımlı bir terfi gereklidir.

Ek olarak, görevleri tamamlamak için gereken süre konusunda dikkatli olmanız gerekir. İşlemi hızlandırmak için mücevherler de kullanılabilir. Bununla birlikte, bekleme süreleri arasında çoklu görev kullanımını tavsiye ederiz. Bu, nihayetinde olağanüstü sonuçlar doğuracaktır. Sabırsızlık sizi vursa da, görevin tamamlanmasını bekleyin. Ardından, işlemi hızlandırmak için bir dakika güçlendirici kullanın. Dinlenme

Loncalar yardım eli uzatabilir. Daha fazla zaman artırma talebi yapılırsa veya yeni bölgeleri fethetmek için klan ortakları da eyleme katılabilir. Lords Mobile çevrimiçi hem PvP hem de PvE hizmetleri verir. Arkadaş ya da düşman, asla yalnız oynamak zorunda kalmayacaksın.

Kolezyumda kudretini test et ve herhangi bir muhalefeti yok et. Ordularımızı herhangi bir kayıp veya ikincil hasar olmadan test etmenin harika bir yolu.

Nigh, Lords Mobile Mod APK Free Download Edin

The Lords mobil indirme işlemi size herhangi bir cevaba mal olmayacak. Kaynaklarınızı artırmak için tüm hazinelerinizi saklayın.

Değiştirilmiş versiyon şunları içerecektir:

  • Vip etkin (Yalnızca otomatik savaş özelliği çalışıyor)

Zamanın boşa harcanması lüks değildir. Şimdiden hizmetlerimizin içine yeterince koyduk. Lords Mobile APK şu anda kullanılabilir. İndirme bağlantısını tıklayın ve hükümdarlığımıza başlayalım.

Lords Mobile 2.48 APK Orijinal

Lords Mobile 2.47 Mod APK indir

Lords Mobile 2.47 Mod indir OBB 2.44 Dosyası indir

Yazar Hakkında

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yorum Yap