1. Ana Sayfa
 2. Android

Loopsie Pro Apk 5.1.9 (Filigransız) indir

Loopsie Pro Apk 5.1.9 (Filigransız) indir
0

Android için Loopsie Pro APK Son Sürümü ücretsiz indirin. Profesyonel / premium modda ek özelliklerle çarpıcı 3D fotoğraflar elde edin.

Loopsie APK 5.1.9 (Filigransız) Bilgileri

Uygulama Adı Loopsie
 Güncellenmiş
Uyumluluk Android 6.0+
 Son sürüm 5.1.9
Boyut 216,21 MB
 MOD filigran yok
 Kategori Fotoğrafçılık
 Geliştirici Loopsie SRL
 Fiyat Ücretsiz
 Google Play Bağlantısı com.lopsie.android

Android için Loopsie ile tanışın – ortalama 2D fotoğrafları gerçeğe yakın 3D görüntülere dönüştürmek. Burada en iyi fotoğraf düzenleme ve kişiselleştirme uygulamalarından birine sahibiz.

Sadece 3D fotoğraf çekmenin yanı sıra yapabileceğiniz tonlarca şey var. Bu uygulama ile siz, arkadaşlarınız ve aileniz için en iyi video ve görüntülerin bazılarını yüksek HD kalitesinde yapabilirsiniz.

Aslında, bu uygulama normal kameranızın yerini alabilir.

Uygulamanın Ana Özellikleri

Uygulamanın keyfini çıkarabileceğiniz birçok özelliği vardır. Ancak, dahil edilen ana özellikleri gözden geçireceğiz.

Bu özelliklerden bazıları şunları içerecektir:

 • Hareketli ve hareketsiz video efektleri – Tüm içeriğinizin kalabalığın üzerinde öne çıkmasını sağlamak için çarpıcı efektlerle ortalama videolarınıza hayat verin.
 • 3D Fotoğraflar ve Dazz Cam – Loopsie, uygulamaya entegre edilmiş çok güçlü bir 3D kameraya sahiptir. Dahası, tüm fotoğraflar HD çözünürlükte gelir!
 • Video kamera – Cihaza entegre bir video kamera da var. Bu kamera ile bazı süper göz kamaştırıcı videolar yapabilirsiniz.
 • Stabilizasyon Algoritması – Loopsie ayrıca sarsma etkilerini de ortadan kaldırır. Birinci sınıf stabilizasyon algoritması, gereksiz hareketlerin olmasını engeller. Eski tripodunuzu atın, çünkü bu uygulama yerleşik bir tripodla birlikte gelir.
 • Full HD – Videolardan fotoğraflara kadar her şey en yüksek kalitede HD olarak gelir. Bulanık veya yüksek pikselli görüntü yok.
 • Kullanıcı Dostu Arayüz – Kullanıcı arayüzünün ayrıntılarını anlayabilmek için film veya fotoğrafçılıkta profesyonel olmaya gerek yok. Loopsie ile çekmek, selfie çekmek kadar basit ve kusursuz.
 • Döngü Etkileri – Döngü efektleri, videolarınızı sonsuz bir döngüde tekrarlamanıza olanak tanır. Bunlar harika videolar yapmak için ayarlanabilir.
 • Kolay paylaşım – Çalışmanızı paylaşmak da son derece kolaydır. Kreasyonlarınızın keyfini çıkarın ve bunları çeşitli sosyal medya sayfalarınızda paylaşarak ve yayınlayarak arkadaşlarınıza bildirin.
 • Değişen En Boy Oranları – Daha iyi görüntüler ve video formatları için birçok farklı en boy oranı arasından seçim yapabilirsiniz.

Loopsie PRO APK Ücretsiz İndir

Her şeye ek olarak, daha fazla ek özellik için bu harika uygulamanın değiştirilmiş sürümünü de indirebilirsiniz. Bunun en iyi yanı – pro / premium sürümüne bile ücret ödemeden kullanabilirsiniz. Loopsie Pro APK size orijinal sürüme kıyasla %100 ücretsiz premium özellikler sunar.

Loopsie 5.1.9 PRO Apk [216.21 Mb] indir

Temel avantajlar sizin için yeterliyse, orijinal APK’yı kullanın. Yine de orijinali yerine değiştirilmiş pro apk öneriyoruz.

Buna ek olarak bazı özellikler aşağıda verilmiştir;

 • İndirmeden ücretsiz premium ve profesyonel özellikler.
 • Loospie APK ekranda filigran görünmüyor.
 • Sorunsuz indirme için daha verimli dosya boyutu.

Sonuç

Fotoğraflarınızı düzenlemenin ve onları çarpıcı 3D görüntülere dönüştürmenin keyfini çıkarın. Cihazınız için şimdi Loospie Pro APK’sını indirin. Bu, kaybolan Android uygulamalarınız için mutlak bir zorunluluktur.

Yazar Hakkında

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yorum Yap